Ім’я: Резо Гигиенишвили

Дата народження: 19 березня 1982 р. (34 роки)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Тбілісі, Грузинська РСР

Діяльність: режисер, сценарист

Вага: 72 кг

Зріст: 167 см

Біографія Резо Гігінешвілі

Резо Гігінешвілі – це талановитий грузинський режисер, відомий сьогодні не тільки у себе на батьківщині, але і в інших країнах СНД. Його фільми незмінно користуються великим успіхом, а зміни в особистому житті постійно стають темою обговорень і газетних статей. Але що ж робить особистість цього неординарного грузинського мачо настільки примітної і цікавою? Як розвивалася його кар’єра, і які найбільш значущі моменти вмістила в себе його доля? Розповісти про все це ми вирішили сьогодні.

Ранні роки, дитинство і родина Резо Гігінешвілі

Резо Гігінешвілі з’явився на світ 19 березня 1982-го року в столиці Грузинської РСР – Тбілісі. Його батько працював лікарем (пізніше – керівником відомої здравниці – Боржомі), а мама була звичайною домогосподаркою. Саме з нею наш сьогоднішній режисер провів все своє дитинство. Ці роки в житті Резо були наповнені класичною музикою і тонкими переливами скрипки, на якій віртуозно грала його мати. Можливо, саме вплив матері зумовило ту любов до мистецтва, яка жила в душі талановитого режисера протягом всієї його життя.

Резо Гігінешвілі - молодий і вельми успішний режисер і сценарист

А ось переїзд до Москви, що стався на початку 1990-х, був пов’язаний з лікарською практикою батька. Опинившись у столиці щойно утвореної незалежної Росії, сім’я Гігінеішвілі стала налагоджувати свій побут. Резо знайшов багато нових друзів, а також почав відвідувати загальноосвітню школу.

Згодом в одному з своїх інтерв’ю режисер зазначив, що саме московські двори в значній мірі сформували його характер і особистісні орієнтири. Тут він проводив дні безперервно. Однак дуже скоро його мама знайшла спосіб змусити Резо частіше з’являтися вдома. Вирішенням питання стала покупка новенького (і досить рідкісного в ті роки) відеомагнітофона.

Можливо, саме цей момент і став доленосним у всій життя і долю майбутнього режисера. Резо буквально закохався в кіно, і вже дуже скоро почав шукати різні лазівки для того, щоб пробратися в світ великого кінематографа. У 1997-му році він за допомогою батьківських зв’язків влаштувався асистентом на один з телеканалів Москви. Тут, власне, і почався довгий шлях режисера до вершин російського кінематографа.

Любов з акцентом. Російський трейлер, 2012 (HD)

Зоряний шлях режисера Резо Гігінеішвілі

У 2000-му році наш сьогоднішній герой поступив на режисерський факультет Вдік (курс Марлена Хуциєва). Згодом він неодноразово заявляв, що саме цей чоловік допоміг йому зробити перші кроки в кар’єрі, а також не дозволив його «амбіціям бігти попереду всього іншого».

Так чи інакше, працювати в кіно і на телебаченні наш сьогоднішній герой почав ще в 2002-му році. В цей період він знявся в популярному серіалі «Льодовиковий період», виконавши в даному проекті роль одного з героїв. Дебют виявився цілком вдалим, однак, як це не дивно, донині та акторська робота для Резо Гігінешвілі є першою і єдиною.

Можливо, причиною тому стала режисерська кар’єра нашого сьогоднішнього героя. У цій якості він дебютував ще до закінчення інституту, знявши кілька популярних кліпів і рекламних роликів. Однак справжній режисерський дебют Резо Гігінешвілі відбувся дещо пізніше. У 2006-му році двоюрідний брат нашого сьогоднішнього героя познайомив його з відомим російським режисером Федором Бондарчуком. Талановитий випускник Вдіку відразу сподобався визнаному метру і той запросив його взяти участь у зйомках проекту «9 рота». У роботі над зйомками російського блокбастера Резо Гігінешвілі працював в якості асистента, проте вже дуже скоро відбувся і «сольний дебют» нашого сьогоднішнього героя. Першим фільмом у фільмографії автора став комедійний серіал «9 місяців», який дуже скоро став досить успішним і популярним.

Резо Гігінешвілі і Надя Міхалкова Перший серйозний прорив подарував нашому сьогоднішньому герою пропуск у світ великого кінематографа. У тому ж 2006-му році Резо зняв ліричний фільм «Жара», над створенням якого працював талановитий грузин не тільки в якості режисера, але і в якості сценариста.

Закріпити успіх у світі великого кіно нашому сьогоднішньому герою дозволила спільна робота з Федором Бондарчуком над створенням стрічок «Залюднений острів» і «Залюднений острів: Сутичка».

Резо Гігінеішвілі в даний час

В період з 2009-го по 2011-й талановитий уродженець Тбілісі працював над низкою нових музичних кліпів, а також в якості продюсера взяв участь у роботі над фільмами «Туман», «Капітани» і «Без чоловіків». Над створенням останньої з названих стрічок наш сьогоднішній герой працював в якості режисера.

У 2012-му році Резо Гігінешвілі зняв картину «Любов з акцентом», яка принесла йому новий успіх і зібрала в прокаті 2,5 мільйона доларів. В ній знімалися Вахтанг Кікабідзе, Філіп Янковський, Інна Далакішвілі, Надія Міхалкова та інші.

Новий 2013-ий рік був відзначений виходом на екрани нового яскравого проекту – комедійного серіалу «Останній з Магикян». Роботою над створенням нових епізодів зазначеної стрічки наш сьогоднішній герой займається і в даний час. Однак зайнятість не заважає йому будувати плани щодо нових кінострічок. Так, нещодавно стало відомо, що саме грузинський режисер буде працювати над створенням картини «Татусеві дочки» – повнометражного фільму, поставленого за мотивами знаменитого серіалу.

Особисте життя Резо Гігінешвілі

Після зйомок фільму «Жара» талановитий грузинський режисер почав зустрічатися з сімнадцятирічної «фабриканткою» Анастасією Кочеткової. Батьки юної співачки були проти цього союзу, однак, незважаючи на це, закохана пара дуже скоро оголосила про своє весілля. У червні 2006-го року у молодого подружжя народилася дочка Марія. Однак, незважаючи на це обставина, що даний шлюб дуже скоро розпався. Згодом Анастасія Кочеткова неодноразово докоряла свого колишнього чоловіка великими сумами, які її батьки витратили на весільну церемонію та подарунками (одним з яких була квартира в Москві).

Весілля Резо Гігінешвілі і Наді Міхалковій

Незважаючи на скандальне розлучення, Резо не розчарувався в інституті шлюбу і вже в 2009-му році зважився знову влаштувати весілля. Цього разу його обраницею стала дочка відомого російського режисера Микити Михалкова – актриса Надія Міхалкова. Пишна весільна церемонія пройшла в старовинному кахетинському монастирі була проведена в традиційному грузинському стилі.

У 2011-му і 2013-му роках на світ з’явилися дочка Ніно і син Вано, які ще міцніше зв’язали закохану пару.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: