Ім’я: Баста

Дата народження: 20 квітня 1980 р. (36 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Ростов-на-Дону

Діяльність: репер, продюсер

Вага: 95 кг

Зріст: 181 см

Біографія Басти

Вакуленко Василь Михайлович крім псевдоніма «Баста» відомий під такими іменами як «Ноггано» і «Nintendо». Він — російський представник реп-культури, співак, актор, музикант, теле-й радіоведучий, продюсер і режисер.

Дитинство Басти

Народився Василь у квітні, 20-го числа 1980 року в родині військовослужбовця в місті Ростові-на-Дону.

Вакуленко Василь «Баста»

Крім початкової, базової школи закінчив і музичну, по бабусиній ініціативи. У 15 років перший раз він спробував читати реп і створив власну групу.

Баста в дитинстві (на коні)

По закінченню школи майбутній виконавець вступив до музучилища на диригента, але, провчившись там лише один рік, пішов з нього, так як вже тоді зрозумів, що процес навчання не відповідає його інтересам.

Початок кар’єри Басти

У 17-річному віці Василь прослухав багато абсолютно різної музики і почав пробувати самостійно читати реп. У 1997 році він потрапив в колектив під назвою «Психолирик», який за ініціативою Василя був перейменований в «Касту».

Баста в молодості (1993 рік)

Таким чином до Вакуленко прийшла перша слава під відомим всім на сьогодні псевдонімом «Баста». Він став автором своєї першої пісні «Місто», яка увійшла в альбом «Перший удар».

У 18-річному віці «Баста» написав справжній хіт – пісню «Моя гра», яку автор вважає одним з найбільш важливих етапів своєї творчої кар’єри. Вперше люди почули її на виступі у палаці спорту в Ростові. Саме з цією піснею до музиканта прийшла слава сольного виконавця, після чого він почав виступи по всьому Чорноморському узбережжю і в Краснодарському краї.

Баста — Мама Потім на деякий час виконавець пішов зі сцени, все рідше було чути про нього. Творчість Вакуленко знову відновилося на початку 2002-го року. У цьому році його близький друг Юрій Волосся запропонував Василю самостійно писати пісні і музику вдома, зробивши власну студію.

Пісні Баста виконує у стилі реп

Юрій обладнав робоче місце, і «Баста» відразу ж відновив свої старі пісні, почав писати нові композиції і музику. Після такої тривалої паузи продюсери не вірили знову в його сили, хоча всі концерти поновилися.

Розквіт музичної кар’єри Басти

Так як творчість на колишньому місці не заладилося, Василь разом з Юрієм вирішили перебратися до Москви — у пошуках нових можливостей потрапити на якісь звукозаписні студії. Пізніше, про це часу «Баста» написав пісню «Стрьомні лейбли, відсутність шансів».

Пісні та кліпи Басти швидко стали популярними

Незабаром, один з демо-дисків, записаних у той час, виявився на очах у Богдана Титомира. Він же і дав можливість «Басте» і його команді продовжувати займатися справою. Через деякий час Василь створив свій клуб і лейбл власної звукозаписної студії під назвою «Gazgolder».

Студія з такою назвою існувала і раніше, але нове життя їй надав саме співак. Незабаром в цю тусовку увійшли такі виконавці як: Гуф, Піку, АК47, Купе та інші реп-виконавці.

Баста і Гуф

Сьогодні ж, повноправними власниками студії звукозапису «Gazgolder Records» є Василь Вакуленко, Богдан Титомир і Андрій Кобзон (син Йосипа Кобзона).

2006 рік був знаковим для реп-виконавця. В цьому році був випущений його дебютний альбом – «Баста 1». Збірник став досить популярним серед шанувальників реп-культури. У цьому ж році «Баста» зняв свій перший кліп на пісню «Осінь», який потрапив у прямий ефір музичних каналів. Це надихнуло його на створення нової відео роботи на пісню «Раз і Назавжди», який відразу ж по готовності виклав на YouTube розмістив в соціальних мережах з метою швидкого розповсюдження.

Тату Басти покривають всі його руки

Відразу ж в 2007-му році Василь випустив свій новий альбом – «Баста 2», а разом з ним цілий ряд відео робіт, найбільш яскраві з яких це: «Наше літо», «Так плаче весна», «Внутрішній боєць». Другий альбом репера був розпроданий в рекордний термін — всього за 90 днів, тиражем більше 50-ти тисяч примірників.

Після такого успіху виконавцем зацікавилися іноземні розробники комп’ютерних ігор, а саме «Rockstar Games Social Club». Так знаменита пісня «Мама» прозвучала у всесвітньо відомої комп’ютерної гри Grand Theft Auto IV».

Баста — цікаві факти У тому ж році вже досить відомий під ім’ям «Баста» репер починає розкручуватися і під зовсім іншим псевдонімом — «Ноггано». Саме під цим лейблом створено три наступних альбому Василя: «Перший» у 2008р., «Теплий» в 2009р., «Неизданное» ще через рік.

У 2008 році кліп знятий на пісню «Місто доріг» отримав премію MTV Russia Music Awards. Крім зміни псевдоніма в тому ж 2008 році реп-виконавець спробував себе в різних жанрах: сценарист, режисер, продюсер і актор. Сталося це під час зйомок його власного фільму – «Чайний п’яниця».

Баста і Смокі Мо

Писати сценарій Василю сподобалося, тому він почав роботу, яку незабаром побачили глядачі під назвою «Казки для дорослих». У 2008-му році кліп, знятий на пісню «Місто доріг», отримав премію MTV Russia Music Awards.

Особисте життя Басти

В особистому житті репера все добре і гладко. Свою нинішню дружину «Баста» зустрів не випадково, за ініціативою самої дівчини. Любителька реп-культури Олена давно захоплювалася творчістю «Басти» і в буквальному сенсі повела його у своїй суперниці.

Баста і його дружина Олена

У 2009 році Василь Вакуленко та Олена Пинська, дочка відомої журналістки Тетяни Пінської, узаконили свої стосунки. Зять написав саундтреки до відомим документальним фільмам Пінської, таким як «Історія про художників Еріці Булатове і Оскарі Рабине».

Баста з дітьми

4 грудня 2009 року у Василя та Олени народилася перша дочка Марія. Через 4 роки, 21 січня 2013 року народилася ще одна донька – Василина.

Баста сьогодні

У 2011 році вже під новим псевдонімом «Nintendo» Василь всіх знову здивував, випустивши новий альбом – «Nintendo», який виконаний у незвичному для всіх шанувальників творчості і самого виконавця стилі – «Кібер-генгам».

Баста і співачка Таті

На сьогоднішній день творчий досвід «Баста» в жанрі «кіно» має досить солідний список, а саме акторські ролі в шести картинах, найпопулярніша з яких – «Спека», 4 сценарії до фільмів, режисер і продюсер одночасно в двох проектах.

Пісня Наставників «Тепер ти в »Голосі«!» Восени 2015 року реп-виконавець «Баста» став одним із суддів і наставником всесвітньо відомого проекту «Голос», а його колегами по цеху стали Поліна Гагаріна, Олександр Градський і Григорій Лепс.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: