Ім’я: Регіна Мянник

Дата народження: 3 червня 1971 р. (45 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актриса

Вага: 60 кг

Зріст: 174 см

Біографія Регіна Мянник

Дитинство Регіни Мянник

Регіна народилася в Москві. Ще школяркою дівчинка думала, що буде актрисою. Внутрішньо вона відчувала до цього потреба, крім того, її яскрава зовнішність мала до того, щоб грати на сцені. Вона звикла ще в шкільні роки бути в центрі уваги. Цікавлячись акторською професією, дівчинка читала багато спеціальної літератури про те, як оволодіти цією професією. Батьки ж її відрадили від цього. Вони хотіли, щоб у доньки була професія, що гарантує їй зарплату, яка прогодує її. Подорослішавши, Регіна та сама почала розуміти, що актриса не прогодує себе, а дівчина хотіла бути самостійною, хотіла мати можливість заробляти «реальні» гроші. Треба було подумати над вибором іншої спеціальності.

Актриса Регіна Мянник багато працює в театрі і в кіно

Закінчивши школу, Мянник стала студенткою МДУ. Вона вибрала для себе журналістику і не помилилася. Регіна завжди добре писала. Наприкінці вісімдесятих років журналісти були вельми затребувані, це був час гласності і перебудови. Будучи ще студенткою, Регіна почала підробляти.

Початок акторської кар’єри Регіни Мянник

Знайома з нагоди представила Мянник Олександру Толмацкому, батьку репера Децла. Він запропонував їй тимчасово стати ведучою програми «Афіша», поки постійна ведуча хворіла. Дівчина приїхала на проби, успішно їх пройшла і деякий час заміняла провідну. Якось увечері їй зателефонували і запросили на бесіду до Сергія Лісовському.

Він, як господар каналу «Муз-ТВ», схвально відгукнувся про її роботу і запропонував очолити Регіні його прес-службу. Це був щасливий випадок, який Мянник не упустила, тим більше писала вона легко і добре. Так Регіна опинилася в прес-службі «ЛІСС». В її обов’язки входило написання статей і створення звітних сюжетів з музичних подій. За час роботи там, Регіна стала провідним менеджером медіа-групи Лісовського.

Жорстокий урок. Трейлер фільму з Регіною Мянник МДУ дівчина закінчила в 1993-му, отримавши спеціальність журналіст, літературний редактор. Вона потрапила на канал «ТВ-6» і працювала в «Акул пера». З 1997-го Регіна вела передачу «Сублімація особистості», працюючи на радіо «Станція».

Навчання в Гітісі

Мянник працювала і одночасно навчалася в аспірантурі МДУ, куди надійшла в 1996-му році. Однак аспірантуру дівчина не закінчила. У 1997-му вона прийняла для себе рішення, все-таки виконати мрію дитинства, і поступила в ГИТИС. Для багатьох знайомих таке її рішення стало повною несподіванкою, адже до 1997-го року Регіна міцно стояла на ногах, у неї була престижна професія, вже склалася кар’єра, вона ж все фактично кинула і вирішила вчитися в театральному Вузі. Цей вчинок був схожий на авантюру.

Мянник сиділа за партою з недавніми випускниками шкіл, будучи вже аспіранткою МДУ. Вона ж ніколи про це не шкодувала.

Роки навчання в Гітісі були складними в матеріальному плані, так як Регіна залишилася абсолютно без доходів, днями, а часом і ночами, пропадаючи в улюбленому інституті. У той час вона вже була заміжня, у неї було двоє синів. Чоловік заробляв недостатньо. Як зізнається актриса, їй довелося продавати свої речі та коштовності, щоб якось жити.

Гра Регіни Мянник на сцені і в кіно

Задовго до закінчення Гітісу, починаюча актриса вже грала на сцені театру «Фабрика театральних подій». Це був відмінний досвід, гра на сцені допомогла швидше зрозуміти та опанувати професію. У 2001-му вже дипломована актриса деякий час співпрацювала з «Театром Місяця», Театром імені Симонова, грала в Театральному центрі Володимира Висоцького.

Тримай мене міцніше. Трейлер фільму з Регіною Мянник Свою першу роль Мянник отримала у фільмі «О’кей», причому абсолютно випадково. Вона була на виставі «Калігула», головну роль в якому грав Олег Фомін. Пізніше вона вирушила на зйомки його картини. Виявилося, що одна з актрис поїхала, так як сильно затримали зйомки, і вона вже не могла чекати. Регіні запропонували знятися замість неї. Для Мянник це виявилося несподіваним, і спочатку вона навіть відмовилася, але просили виручити, і актриса дала згоду. Партнером Регіни на майданчику виявився Сергій Степанченко. Зйомки пройшли швидко, і незабаром фільм з її участю вже побачили глядачі. У Регіни відразу з’явилося багато пропозицій про зйомки. Так в її життя увійшло кіно.

Актрису можна бачити в таких фільмах і серіалах, як «Вогнеборці», «Ніжне чудовисько», «Каменська-3», «Дорога Маша Березіна», «Червона площа» та ін. З часом Мянник стала відомою, впізнаваною актрисою в глядацьких колах.

«Громадянин начальник-2» – телесеріал, де актрисі дісталася одна з головних ролей. Вона грала експерта по економіці. Пізніше її запросили на зйомки третього сезону.

Регіна Мянник сьогодні

В серіалах і фільмах, які за останні кілька років вийшли на екрани, можна бачити Мянник в різних ролях. Їй останніми роботами є зйомки у фільмі «Будинок біля великої річки», «Сніг тане не завжди», а так само в серіалах «Самотній ангел», «Класні ігри» та ін У цих серіалах також працюють Ольга Кабо, Олександр Балуєв, Марина Даминева та ін.

Актриса Регіна Мянник зараз вдруге заміжня, у неї двоє дітей

Окремо треба сказати про роботу актриси в серіалі «Крем». Там її героїня – стервозна актриса. Мянник дуже точно вдалося передати цей образ. У глядачів героїня «Крему» викликає неприязнь. Сама ж Регіна виправдовує та захищає ту, яку так вдало вдалося зіграти.

Особисте життя Регіни Мянник

Першим чоловіком Мянник став чоловік, якого вона поцупила з сім’ї. Дуже скоро з’явилися два сина. Актриса згадує, що в той час вона не думала про правильність своїх вчинків, не думала про сім’ю, яку зруйнувала. Вона завагітніла, відносини треба було оформляти, на чому наполягали її батьки. Чоловік був за професією лікарем-урологом. Не бажаючи терпіти зради, через час Регіна з синами пішла від нього.

Зараз вона заміжня за Георгієм або Герой, як називає його Регіна. Чоловік працює юристом. У них була красива весілля, на яку актриса вдягла фату і біле плаття. Перша її весілля була іншою, тихою, проведеної наспіх. Нещодавно сім’я переїхала в заміський будинок.

Старшому синові Мянник дала ім’я Степан, так як воно завжди їй дуже подобалося, молодшого назвала Микитою. Як жартує актриса, якщо можна було б і другого назвати Степаном, так би і зробила, але багато знайомі і родичі її відмовили, сказавши, що це маячня.

Регіні подобається, що в її будинку три чоловіки, так як вся увага дістається їй. Цілком можливо, що вона наважиться на третю дитину.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: