Ім’я: Регіна Дубовицька

Дата народження: 31 грудня 1948 р. (68 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: р. Шадринськ, Курганська обл.

Діяльність: телеведуча

Вага: 55 кг

Зріст: 163 см

Біографія Регіни Дубовицької

Регіна Дубовицька – це популярна ведуча, ім’я якої міцно асоціюється з гумором і сміхом. Її тонка чарівність, незмінна посмішка і абсолютно особливий професійний стиль зробили її однією з найбільш улюблених героїнь на російському телебаченні. Сьогодні вона є майже рідною для мільйонів глядачів у різних куточках СНД, але що ж стало основою такого успіху? Як розвивалася кар’єра цієї неординарної телеведучою, і якою дорогою наша сьогоднішня героїня прийшла в знаменитий «Аншлаг»? Про все це ми розповімо в нашій сьогоднішній статті.

Ранні роки, дитинство і родина

Майбутня відома телеведуча з’явилася на світ у місті Шадринськ в родині, яка була нерозривно пов’язана з наукою і педагогікою. Так, батько Регіни Дубовицької працював професором давньоруської літератури і був досить відомим вченим у цій галузі. Дещо схожою була і доля її матері, яка також займалася наукою і викладанням, однак спеціалізувалася на питаннях практичної біології.

Ведуча «Аншлагу» Регіна Дубовицька народилася 31 грудня

Коли нашої сьогоднішньої героїні не було ще й десяти років, вона разом з батьками переїхала з Росії до Молдови, а саме – в місто Кишинів. Тут і минуло дитинство і юність майбутньої телеведучої. В молдовській столиці дівчина відвідувала загальноосвітньої школи, а також займалася в місцевому гуртку самодіяльності. Як відзначають багато знайомих нашої сьогоднішньої героїні, творчі та акторські здібності вона хвацько проявляла ще в дитинстві. Однак, незважаючи на це, в ранньому віці головні успіхи Регіни Дубовицької були пов’язані з журналістикою. Наша сьогоднішня героїня часто писала статті для шкільної стінгазети, а також завжди з захопленням займалася пошуком нових актуальних тем для наступних матеріалів.

Подібне положення справ зберігалося і після того, як батьки майбутньої зірки «Аншлагу» переїхали з Кишинева в Кострому.

В цей період її родичі були впевнені, що дівчинка стане відомою журналісткою, однак, незважаючи на це, після закінчення школи Регіна вибрала для себе дещо іншу стезю і поступила в інститут іноземних мов (факультет німецької). Причиною тому стало те обставина, що для вступу в інститут журналістики потрібно не менше двох років досвіду роботи у відповідній сфері. Крім того в П’ятигорський інститут іноземних мов надходили деякі її знайомі. Саме тому в кінцевому підсумку вибір припав саме на цей навчальний заклад.

Вітрів і Горобець – пародія на Регіну Дубовицьку

Кар’єра Регіни Дубовицької на радіо і телебаченні

В кінцевому підсумку ВУЗУ дівчина закінчила з відзнакою. Проте працювати за фахом так і не стала. Наприкінці шістдесятих років дівчина поступила на роботу у відділ листів, який діяв при Редакції гумору і сатири Всесоюзного радіо. В цьому місці вона пропрацювала кілька років, а згодом отримала посаду редактора радіопередачі «З добрим ранком!». Вельми примітно, що саме тут вона і познайомилася з багатьма майбутніми учасниками «Аншлагу».

В редакції була абсолютно особлива атмосфера і згодом багато років наша сьогоднішня героїня кілька разів називала її в своїх інтерв’ю не інакше як «світ гумору».

Вельми примітно, що в силу своєї молодості розраховувати на допомогу справжніх «зірок» Регіна Дубовицька ніколи не могла. Всі популярні артисти, які в той період працювали на радіо, були вже давно розібрані справжніми корифеями Всесоюзного радіо. А тому наша сьогоднішня героїня в якийсь момент вирішила зробити ставку на молодих початківців гумористів. Першим «самородком», який Регіні вдалося відшукати, став Володимир Винокур. Після цього у передачі Дубовицької відбулися також виступи Шифріна і Євдокимова. Їх концерти проходили з величезним успіхом, а тому вже зовсім скоро молода ведуча стала справжньою зіркою своєї радіостанції. Вона придбала величезний авторитет серед колег і любов різних категорій глядачів. Все складалося досить вдало, однак дуже скоро наша сьогоднішня героїня наважилася покинути радіо.

Регіна Дубовицька і Єфим Шифрін про Михайла Евдокимове Початком змін стала радянська перебудова. На телебаченні почалася повальна гласність. Тільки на радіо довгий час зберігався старий порядок речей. Саме тому в якийсь момент Регіна Дубовицька вирішила залишити попереднє місце роботи і зайнятися реалізацією нового масштабного проекту.

У 1987-му році наша сьогоднішня героїня організувала програму «Аншлаг», яка зібрала на одній сцені багатьох талановитих радянських гумористів. Так, зокрема, у театрі «регинового гумору» в різні роки виступали Ян Арлазоров, Михайло Шифрін, Клара Новікова, Володимир Винокур, Юрій Гальцев, Віктор Коклюшкін, Світлана Рожкова, комік-дует «Кролики», а також багато-багато інших відомі гумористи.

За свою двадцятип’ятирічну історію програма «Аншлаг» кілька разів переходила з одного каналу на інший, а також неодноразово змінювала свій формат. Однак, незважаючи на всі зміни, гумористичний проект Регіни Дубовицької завжди був любимо мільйонами глядачів. В свій час «Аншлаг» був фактично першою чітко структурованої гумористичної передачею на

радянському і російському телебаченні. В останні роки його популярність пішла на спад з-за зростаючої конкуренції з більш молодими і сучасними комедійними проектами. Однак «свій глядач» у цій передачі залишиться завжди. Так і в історії телевізійної індустрії програма Регіни Дубовицької завжди буде однією з перших.

Онуку Регіни Дубовицької назвали в честь бабусі

Особисте життя Регіни Дубовицької

У 1965-му році наша сьогоднішня героїня познайомилася з доктором фізико-математичних наук Юрієм Айвазяном. Їх знайомство зав’язалося під час спільної поїздки в поїзді і незабаром перейшов у затяжний роман. Чотири роки потому закохані одружилися. Через деякий час на світ з’явилася єдина донька телеведучої – Ілона (в даний час працює в «Аншлагу» помічником режисера).

Останнім важливою звісткою в особистому житті популярної телеведучої стало народження маленької внучки, яку також вирішено було назвати Регіною.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: