Ім’я: П’єр Едель

Дата народження: 23 грудня 1987 р. (29 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Париж, Франція

Діяльність: співак, музикант

Вага: 75 кг

Зріст: 177 см

Біографія П’єра Еделя

П’єр Едель – вокаліст, який приїхав до Росії з Франції. Там він у 2013-му році вже брав участь у шоу «Голос». У 2014-му році Едель став учасником третього сезону «Голосу» в нашій країні. Як у Франції, так і в Росії на шоу він досяг чималих висот, завдяки своєрідному голосу.

Дитинство і родина П’єра Еделя

Мама П’єра свого часу переїхала до Франції. Там вона вийшла заміж за француза і народила П’єра. На жаль, сім’я розпалася, коли хлопчик був зовсім маленьким. Після розлучення мама повернулася в Росію, а П’єр залишився жити в Парижі з отцем.

Учасник шоу Голос П'єр Едель з донькою

Росію хлопчик відвідував досить часто, приїжджаючи туди, щоб відвідати маму. Там же він досконало оволодів російською мовою. Закінчивши середню школу в Парижі, Едель перебрався в Лондон, де навчався в музичній школі. Треба сказати ще про одне його захоплення – це малювання. Живучи в Парижі, він навчався в художній школі, проте захоплення музикою було сильніше.

Перші пісні П’єра Еделя, французький «Голос»

П’єр став виходити на сцену ще під час здобуття музичної освіти в Лондоні. Починаючи з 2004-го року, він уже був досить популярним виконавцем і об’їхав всю Європу, виступаючи у відомих клубах. Крім того, у нього є досвід викладання вокалу, так само Едель є автором кількох музичних композицій. Протягом ряду років П’єр виступав у дуеті, а так само був учасником кількох музичних колективів.

У 2013-му році молодий виконавець взяв участь у шоу «Голос» у Франції. Треба відзначити, що його участь у цьому проекті було досить успішним – П’єр дійшов до півфіналу. Там він потрапив у команду до англійської співакові Mika. Йому довелося працювати над постановкою номерів з Кайлі Міноуг. Потрапивши у першу двадцятку і дійшовши до прямих ефірів, конкурсант вибув з шоу.

П’єр Едель на шоу «Голос»

Починаючи з 2010-го року, співак більшу частину року живе в Росії. Він вибрав для своєї творчості нашу країну, так як вважає, що саме тут у нього набагато більше можливостей для розвитку та самореалізації. Люди у Франції, на думку П’єра, дуже меркантильні, з-за чого пробитися там починаючому виконавцю на сцену практично неможливо.

За наполяганням друзів співак відіслав свою анкету для участі у третьому сезоні «Голосу». Його запросили на кастинг, який він успішно пройшов. Під час кастингу вокаліста дізналися, так як пам’ятали його з французької версії шоу.

П'єр Едель на сцені шоу Голос

На «сліпого» прослуховування співак представив композицію «The House of Rising Sun», що перекладається як «Будинок висхідного сонця». Ця народна пісня була популярна в Америці в шістдесятих роках минулого століття, її виконувала група «The Animals». Під час виконання крісло Палажки майже одразу розвернувся в бік Еделя. Практично до кінця композиції повернувся і Леонід Агутін. П’єр зробив свій вибір на користь Палажки, чого вона дуже зраділа.

На етапі «поєдинків» суперницею Еделя була вокаліста з Естонії Софія Рубіна-Хантер. Разом вони виконали пісню Бонні Тайлер «Total Eclipse of The Heart». Після виступу Пелагея зробила вибір на користь П’єра, эстонку вирішив врятувати Леонід Агутін. В результаті обидва виконавця з прекрасним вокалом залишилися в шоу.

На сцену на етапі «нокаутів» співак вийшов проти Альберта Мусаєлян і Анастасії Главатських. У цій трійці лідером став П’єр Едель. Їм була виконана пісня Брюно Пелетьє «Le Temps des Cathedrales». З цієї трійки до чвертьфіналу пройшли Едель і Анастасія Главатських. Результати третього сезону «Голосу» поки невідомі, проте вже зараз зрозуміло, що П’єр Едель – співак, у якого в Росії величезний потенціал. В даний час він виступає не тільки в нашій країні, його почали часто запрошувати до Франції. Можна сказати, що його сім’я фактично живе на дві країни.

Особисте життя П’єра Еделя

Свою другу половинку П’єр зустрів у Франції. Його дружину звуть Марія, вона родом з Тольятті, проте в ті роки разом зі своєю родиною жила і вчилася в Парижі. Молоді люди почали зустрічатися, коли дівчині виповнилося сімнадцять років. Через деякий час вони зрозуміли, що підходять один одному. У Парижі два роки тому в родині народилася їх дочка Ратха. Це ім’я досить незвично. На санскриті воно означає «радісна».

П'єр Едель з дружиною

Марія і П’єр сповідують одне з напрямків індуїзму – вайшнавизм. Вони не їдять м’ясо, не вживають алкоголь, ведуть здоровий спосіб життя. Співак вважає, що багато в чому завдяки такому способу життя він робить неабиякі успіхи на сцені. Вегетаріанство для нього — усвідомлений крок, для П’єра це багато значить. Харчуватися продуктами насильства він вважає неприпустимим.

На тілі виконавця безліч татуювань. Всі вони несуть в собі смислове навантаження. Перше татуювання з’явилася у П’єра в шістнадцять років і була пов’язана з однією з його перших музичних груп. Улюбленою ж татуюванням він вважає напис на правій руці – «Vegetarian», що перекладається, як «Вегетаріанець». Безліч інших татуювань пов’язані з музикою.

У Росії під час участі в «Голосі-3» П’єр Едель знайшов безліч близьких йому за духом людей. Швидше за все, з ними у виконавця зав’яжеться тривала дружба.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: