Ім’я: Прохор Шаляпін

Дата народження: 26 листопада 1983 р. (33 роки)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: Волгоград

Діяльність: співак, композитор

Вага: 77 кг

Зріст: 180 см

Біографія Прохора Шаляпіна

Прохор Шаляпін – це один з найбільш суперечливих персонажів на російській естраді. Протягом майже всієї його кар’єри, співака оточують різні скандали і розгляди, які спалахують навколо нього із завидною постійністю. Одним словом – неоднозначні вчинки і рішення є чимось на зразок фірмового стилю відомого російського співака. Але невже цей артист примітний лише цим? Звичайно, немає. Адже у кар’єрі цього, безумовно, талановитого юнака було чимало яскравих перемог і примітних кар’єрних досягнень. Саме про них ми і вирішили розповісти в нашій сьогоднішній статті.

Ранні роки Прохора Шаляпіна: дитинство і родина, початок кар’єри, «Фабрика зірок»

Майбутній відомий співак (незважаючи на поширені легенди про його родинні зв’язки з Федором Шаляпіним) народився в звичайній волгоградської сім’ї. Його батько працював сталеваром на одному з місцевих заводів, а мама була там кухарем. Небагата життя і сама пересічна дійсність, сполучена з тяготами звичайного радянського побуту, змусили нашого сьогоднішнього героя вже з самого дитинства мріяти про успішну кар’єру естрадного виконавця. Ще під час навчання в молодшій школі він почав серйозно займатися вокалом, а також брати участь у концертах як соліст місцевого хору. Після цього була музична школа, в якій Прохор (а точніше – Андрій) вчився грати на баяні, а також музичний ансамбль «Берізка», разом з яким майбутній музикант виступав деякий час.

Інтимні фото Прохора Шаляпіна регулярно з'являються в інтернеті

Кілька років тому наш сьогоднішній герой почав також виступати разом з підлітковою шоу-групою «Джем», а паралельно з цим вдосконалювати свої вроджені дані в Самарській академії мистецтв і культури. У цьому місці Прохор Шаляпін навчався вокалу у визнаних педагогів, плекаючи плани підкорення російської столиці.

В п’ятнадцять років, ведений мрією про славу, майбутній учасник «Фабрики зірок» переїхав до Москви, де став займатися співом в музичному училищі імені Іпполітова-Іванова. Однак і в цьому навчальному закладі молодий артист не затримався надовго – вже пару років потому Прохор Шаляпін вступив у Російську академію музики імені Гнесіних, де згодом навчався кілька років.

У вісімнадцять років при підтримці деяких знайомих музикантів Андрій Захаренков записав свій дебютний альбом, що отримав назву «Чарівна скрипка», який виявився абсолютно не цікавий публіці. Незважаючи на той факт, що перший альбом, по суті, розійшовся лише серед друзів і близьких співака, Прохор Шаляпін не здавався і дуже скоро став з’являтися в якості учасника на різних музичних конкурсах та фестивалях. У 2006-му році співак став лауреатом премії «Звукова доріжка», а також бронзовим призером конкурсу Star Chance, який проходив у Нью-Йорку і був організований Едітою П’єхою.

Прохор Шаляпін готовий продатися за круглу суму в євро Проте справжня популярність прийшла до співака лише після успішного проходження кастингу проекту «Фабрика зірок-6», з якими пов’язані найбільш вагомі успіхи волгоградського виконавця.

Зоряний шлях Прохора Шаляпіна, музична кар’єра

На проекті Першого каналу (Росія) артист дійшов до фіналу. Подібний успіх відкрив для Прохора Шаляпіна двері в світ російського шоу-бізнесу. Проте вже дуже скоро навколо особистості молодого артиста розгорівся серйозний скандал, пов’язаний, насамперед, з біографією нашого сьогоднішнього героя. Вся справа в тому, що в рамках проекту Андрій Захаренков неодноразово заявляв, що є правнуком легендарного оперного співака Федора Шаляпіна. Але цей факт був спростований багатьма журналістами, а також рідною дочкою знаменитого виконавця — Марією Федорівною.

Незважаючи на розкрилася містифікацію, Прохор Шаляпін став вельми популярним і вже дуже скоро почав тісно співпрацювати з продюсером Віктором Дробишем. Разом вони створювали естрадні обробки російських народних пісень, які згодом стали основою репертуару молодого виконавця. В даний час випускник «Фабрики зірок-6» є одним з найпопулярніших «фабрикантів» всіх часів, а також лідирує по кількості записаних пісень.

Прохор Шаляпін кліп «Ой при лужку» Активна гастрольна діяльність, а також підвищена увага до російських народних пісень принесли артистові безліч престижних нагород, серед яких виділяється державна премія «За відродження Росії у ХХІ столітті».

Крім музичної діяльності, Прохор Шаляпін встиг зарекомендувати себе в якості моделі і професійного композитора. Так, зокрема, одна з пісень Філіпа Кіркорова «Мамария» написана саме Андрієм Захаренковым.

Особисте життя Прохора Шаляпіна

Незважаючи на той факт, що артист багато працює і часто гастролює по країнам СНД, основну увагу публіки, як правило, привертають до собі не його нові виступи й альбоми, а його скандальні романи.

Так, першим гучним романом Прохора став роман з моделлю і поп-виконавицею Аделиной Шаріпової. Молоді люди познайомилися ще під час кастингу «Фабрики зірок-6», однак стали зустрічатися лише після спільної участі в проекті «Давай одружимося». Бурхливий роман неодноразово обговорювалося пресою. Однак по-справжньому відомі артисти стали лише після появи в інтернеті серії їх відвертих фотографій, які нібито зовсім випадково опинилися в глобальній мережі.

Через деякий час пара розпалася. Але Прохор Шаляпін аж ніяк не перестав дивувати своїх шанувальників неоднозначними вчинками. В середині 2013-го року молодий співак одружився з заможної бізнесвумен Ларисою Копенкиной. Вельми примітно, що щасливою нареченою в той момент вже було 52 роки (за іншими даними 57!). Урочиста церемонія пройшла на спеціально орендованому пароплаві, а потім перемістилася в нову квартиру молодого співака, лише напередодні презентовану йому багатою коханої.

Прохор Шаляпін зібрався одружуватися на пенсіонерці Ларисі Копенкиной

Через деякий час молода (чи не зовсім) пара з’явилася на проекті «Нехай говорять», де активно доводили зібралася публіці, що вони люблять один одного і мають право на щастя. В даному контексті варто відзначити той факт, що до виходу в ефір цієї передачі пресою активно обговорювалася думка про фіктивність цього шлюбу, так як Прохор Шаляпін до цього досить часто бував у закритих московських гей-клубах.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: