Ім’я: Принц Вільям

Дата народження: 21 червня 1982 р. (34 роки)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Лондон, Великобританія

Діяльність: герцог Кембриджський

Вага: 87 кг

Зріст: 191 см

Біографія Принца Вільяма

Принц Вільям — це людина, яка з самого свого народження міг відчувати себе особливим. Його життя привертає до себе увагу сотень тисяч людей. А будь-які прорахунки завжди стають «їжею» для ненаситних папараці. Він такий, який є, проте на публіці завжди повинен виконувати приписані йому ролі. Адже він – принц Вільям, один із спадкоємців англійського престолу. І цей факт одночасно залишається його головним даром і важким прокляттям.

Але що ж за людина ховається за непроникною і байдужої маскою найяснішої особи? Які найважливіші моменти вмістила в себе його життя, і чим же принц Вільям відрізняється від інших нащадків монаршої крові? Зрозуміти це вам допоможе наш біографічний огляд, присвячений одному з найвідоміших англійців в сучасній історії Європи.

Принц Вільям в дитинстві з сім'єю (на руках у батька)

Ранні роки, дитинство і родина Принца Вільяма

Майбутній принц з’явився на світ в 9 годин вечора 21 червня 1982 року в лондонському госпіталі Святої Марії, ставши, таким чином, першим спадкоємцем престолу народилися за межами королівського палацу. З самого його народження його оточували сотні людей, що поспішали зробити перші знімки його батьків, що виходять із дверей лікарні. Через деякий час в урочистій обстановці Принцеса Діана і її чоловік принц Чарльз оголосили про те, що обрали для свого сина ім’я Вільям. З цього моменту і почався довгий життєвий шлях нашого сьогоднішнього героя.

На початку серпня новонароджений принц був прийнятий в Букінгемському палаці архієпископом Кентерберійським і охрещений по всім належним канонами.

Складно сказати, чи розумів він той факт, що є не звичайною дитиною, проте з самого дитинства Вільям мало чим відрізнявся від інших дітей. Він був дуже непосидющим, веселий і допитливий. За останню з названих рис його мама – леді «Ді» — якось назвала його «мислителем».

Принц Вільям нервує перед… У вісім років принц Вільям був визначений у беркширскую школу Ладгроув, де разом з іншими дітьми навчався читання, письма та арифметики. Цей навчальний заклад було побудовано за принципом пансіону, а тому наш сьогоднішній герой спав в одній кімнаті з чотирма іншими учнями, в даному плані залишаючись звичайним школярем. Під час навчання в Ладгроув він захопився спортом. Так, принц Вільям непогано грав у футбол, регбі і навіть був капітаном місцевої юніорської команди з хокею. Крім того, непоганих успіхів наслідний принц досяг у марафонському бігу і атлетики.

Після закінчення беркширской школи в 1995-му році принц Вільям вступив у відомий Ітонський коледж, де став вивчати біологію, географію та історію мистецтв. На заняттях принц завжди проявляв себе як старанного учня і завжди отримував виключно позитивні оцінки. Крім того, як відзначають різні джерела, Вільям завжди відмінно умів ладити з однолітками, а тому його завжди оточувала велика кількість друзів.

Однак, незважаючи на це, на відміну від інших учнів жив принц Вільям в окремій кімнаті, в якій не було телевізора або радіо. Тому повідомлення про смерть його матері – принцеси Діани – дійшло до нього кілька запізнилося. Колись давно Вільям сильно переживав, дізнавшись про розрив своїх батьків. Але нова звістка, що прийшло рік потому, повалило його в справжній шок. Майбутній спадкоємець впав у депресію, почав мало спілкуватися з друзями і пропускати заняття. Щоб впоратися з навалив вантажем, Вільям деякий час відвідував психоаналітика. У цей період давня нелюбов принца до представників преси загострилася до межі.

Доросле життя Принца Вільяма

Після закінчення Ітонського коледжу в середині 2000-го року принц Вільям взяв деякий перерву і вирішив дещо відійти від питань освіти. В цей період він багато їздив по світу, беручи участь, також як і його мама, у благодійних акціях в Чилі та в країнах Африки. За деякими повідомленнями недовгий час принц навіть працював на одній з англійських молочних ферм. Невелика пауза у навчанні дозволила нашому сьогоднішньому герою визначитися зі своїми уподобаннями та обрати навчальний заклад, в якому він хотів би продовжити освіту.

Таким став престижний Сент-Ендрюського університету, розташований в одному з регіонів Шотландії. Вільям подав документи нарівні з усіма іншими учнями і вже дуже скоро був успішно зарахований до ВУЗУ. Як зізнавався сам принц, роки, проведені в Сент-Ендрю, були одними з найщасливіших у своєму житті. Тут він завів багато нових друзів, а також отримав престижний диплом, яким згодом міг по праву пишатися. Після закінчення навчання Вільям деякий час працював на державній службі, представляючи інтереси королеви в Новій Зеландії. А потім вступив в Королівську Військову Академію Сендхерст, де отримав звання другого лейтенанта. Після цього він деякий час навчався в льотній школі КВВС, де був підвищений до звання капітана Королівських військово-повітряних сил.

На сьогоднішній момент принц Вільям є пілотом рятувального вертольота. У цій якості він брав участь у багатьох операціях, у тому числі в місії порятунку російських моряків затонулого судна «Свонлэнд».

Весілля Принца Вільяма і Кейт Міддлтон відбулася в 2011 році

Особисте життя Принца Вільяма, Кейт Міддлтон

Однак аж ніяк не військові подвиги останнім часом привертають особливу увагу до особистості нашого сьогоднішнього героя. Найбільш цікавим для представників преси і пересічних читачів залишається роман принца Вільяма з дівчиною на ім’я Кейт Міддлтон.

Церемонія одруження пари пройшла у квітні 2011 року в лондонській церкві Святого Петра. Пряма трансляція церемонії велася на десятки країн світу. Щоб на власні очі поспостерігати за весільною церемонією августійших осіб в Лондон з усієї планети з’їхалися тисячі людей. За деякими даними дохід муніципальної казни від такого масштабного дійства склав понад 175 мільйонів доларів.

Принц Вільям розповів, як змінює синові підгузники Три роки тому у родині герцога і герцогині Кембриджських сталося поповнення. Двадцять другого липня 2013-го року на світ з’явився їхній син Джордж (Георг) Олександр Луї, який миттєво став популярним у всіх куточках Землі. Так, як це ні дивно, новонароджений малюк вже має свою сторінку у всіх найбільших соціальних мережах. Йому присвячена і персональна стаття у Вікіпедії.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: