Ім’я: Принц Гаррі

Дата народження: 15 вересня 1984 р. (32 роки)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: р. Лондон, Великобританія

Діяльність: принц Уельський

Вага: 85 кг

Зріст: 187 см

Біографія Принца Гаррі

Принц Гаррі – це один з представників правлячої сім’ї Великобританії. Саме цим фактом багато в чому обумовлений інтерес до його персони з боку преси і представників громадськості. Практично вся його життя пройшла під пильним поглядом багатьох сотень і тисяч фотокамер. Але чи варто говорити, що ми знаємо про це рыжеволосом хлопця абсолютно всі? Звичайно, немає. Адже навіть найясніші особи таять в собі безліч загадок і таємниць…

Ранні роки, дитинство і родина принца Гаррі

Наш сьогоднішній герой, повне ім’я якого Генрі Чарльз Альберт Девід Маунтбеттен-Віндзор з’явився на світ 15 вересня 1984 року в лікарні Святої Марії в центральному Лондоні. За давньою традицією правлячих августійших осіб Англії, він повинен був навчатися ізольовано, однак мама маленького принца – Принцеса Діана – наполягла на тому, щоб її син, як і інші діти Британії, навчався у звичайній школі.

Принц Гаррі в дитинстві: на руках у матері леді Діани

Так, Гаррі опинився спочатку в приватному підготовчому класі пані Майнорс, а потім в елітній лондонській школі Уезербі. У цьому місці наш сьогоднішній герой провчився п’ять років, після чого приєднався до свого старшому братові Вільяму в беркширской школі Ландгроув. Тут пройшло його становлення як цілісної особистості. Однак, наданий сам собі, принц Гаррі далеко не завжди приймав правильні рішення. Ще під час навчання в беркширской школі він завоював репутацію навіженого і проблемного підлітка. Він нерідко вплутувався в різні авантюри, а також захоплювався алкоголем і легкими наркотиками. В якійсь мірі наш сьогоднішній герой був повною протилежністю свого брата Вільяма, який в цей період робив серйозні успіхи в навчанні і спорті.

В якійсь мірі на подібну поведінку Гаррі вплинув факт смерті його матері, з якою він завжди був дуже близький. Після відомої паризької катастрофи, власне, і став проявлятися знаменитий бунтарський характер рудоволосого принца. Тому нашим читачам не варто судити його занадто суворо.

Незважаючи на репутацію проблемного учня, в 1998-му році принц Гаррі поступив в престижний Ітонський коледж, в якому раніше навчався і його старший брат Вільям. У цьому місці він отримав негативну оцінку з географії, однак в 2003-му році все ж зумів успішно закінчити навчання. З цього моменту для принца Гаррі почалася зовсім нова життя.

Доросле життя принца Гаррі й важливі зміни

Закінчивши навчання в Итонском коледжі, наш сьогоднішній герой вирішив трохи відпочити від навчання та на деякий час вирушив до Австралії. Однак, на подив британської преси, затримався там зовсім ненадовго. У цей момент в особистості рудоволосого принца відбулися разючі зміни, і згодом на довгі місяці його другим домом стало крихітне африканська держава Лесото. Тут Гаррі почав брати участь у різних благодійних акціях, а також знімати власний фільм про тяготи життя місцевих дітей, що отримав згодом назву «Забуте королівство: Принц Гаррі в Лесото». Крім того, в квітні 2006-го року колись проблемним спадкоємцем британського престолу була заснована благодійна організація Sentebale, яка існує і сьогодні.

Принц Гаррі став дембелем. 2013 Однак перебування на чорному континенті також не обійшлося для нашого сьогоднішнього героя без скандалу. На початку 2005-го року на одній з вечірок Гаррі з’явився в костюмі, сильно нагадує форму Африканського корпусу Вермахту. Довершенням образу стала наличествовавшая на його рукаві нацистська свастика. Цей епізод став причиною великого скандалу. В кінцевому підсумку Букінгемський палац зажадав від свого «блудного сина» офіційних вибачень, який той незабаром приніс.

Після цього рудоволосий принц знову повернувся до Британії, де вступив в Королівську військову академію Сендхерст. Після успішного проходження 44-тижневого курсу тренувань навесні 2006-го року наш сьогоднішній герой був урочисто зарахований в елітний полк Палацової кавалерії.

Деякий час тому в пресі з’явилися повідомлення про те, що принц Гаррі в складі британського військового контингенту буде відправлений до Іраку, проте згодом ця новина піддалася деякою коригуванні. Так, в якості місця служби тепер називалася афганська провінція Гільменд. В кінцевому підсумку такі повідомлення виявилися вірними. Протягом декількох місяців наш сьогоднішній герой служив в Афганістані в якості авіаційного навідника. Згодом він кілька разів повертався в Лондон, проте потім знову вирушав у Гільменд.

Принц Гаррі віддав борг батьківщині - успішно відслужив в армії Великобританії

За повідомленнями британської та американської преси, під час своєї військової служби Гаррі неодноразово брав участь у військових операціях, і лідерами руху Талібан було навіть призначено спеціальна нагорода за його голову. У грудні 2012-го року з неофіційних джерел у британській армії стало відомо про те, що під час однієї із спецоперацій принц Гаррі особисто керував вертольотом знищили базу одного з лідерів афганських терористів.

За свою видатну службу в лавах британських збройних сил принц Гаррі отримав звання капітана Армійського військового корпусу Сполученого Королівства, а також кількох військових медалей. В середині 2013-го року в британських ЗМІ з’явилися повідомлення про замах, який зірвався на принца Гаррі.

Особисте життя принца Гаррі

Протягом довгого часу принц Гаррі складався в романтичній згідно з моделлю і бізнесвумен Челсі Дейві. Молоді люди зустрічалися кілька років, протягом яких неодноразово розходились і сходились знову. Довгий час власниця прибуткового бізнесу у сфері проведення сафарі була дуже близька найяснішим особам Англії.

Принц Гаррі вибрав наречену В якості запрошеної гості вона була присутня на весіллі принца Вільяма і Кейт Міддлтон, навіть незважаючи на той факт, що її відносини з Гаррі в той момент були офіційно розірвано. Як вважається, саме в день одруження августійших осіб Гаррі і Челсі вирішили назавжди залишити один одного. Зокрема, Дейві заявила британським ЗМІ, що не бажає бути новою принцесою і таке життя не для неї.

У листопаді 2016 року ЗМІ розсекретили ім’я нової дівчини принца Гаррі. Їй стала зірка серіалу «Форс-мажори», актриса Меган Маркл.

У 2016 принц Гаррі почав зустрічатися з актрисою Меган Маркл

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: