Ім’я: Принц Чарльз

Дата народження: 14 листопада 1948 р. (68 років)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: р. Лондон, Англія

Діяльність: наслідний принц

Вага: 68 кг

Зріст: 180 см

Біографія Принца Чарльза

Принц Чарльз – це один з найбільш яскравих представників сучасного покоління британської монархії. Народжений і вихований у родині королеви Єлизавети і її чоловіка Філіпа Маунтбеттена, він являє собою яскравий приклад справжнього аристократа – людини, вихованої в жорстких традиціях Віндзорської династії. Одного разу цей англієць зійде на королівський престол Великобританії і стане однією з найважливіших фігур у всьому Британській Співдружності націй. А тому наша сьогоднішня розповідь про життя та долю принца Уельського напевно, буде цікавий багатьом. Як протікало життя принца Чарльза? Які важливі моменти вмістила в себе його біографія? Відповіді на ці питання – далі в нашій статті.

Ранні роки, дитинство і королівська сім’я Принца Чарльза

Майбутній принц з’явився на світ у 1948-му році – через рік після пишного весілля принцеси Єлизавети і її чоловіка Філіпа Маунтбаттена. У той період королем Великобританії був його дід – видатний монарх Георг VI. Однак, на жаль, вже три роки великого короля не стало, і на монарший престол зійшла мати нашого сьогоднішнього героя – королева Єлизавета Друга. Таким чином, вже в трирічному віці Чарльз отримав титул принца Уельського і офіційно став першою людиною в ієрархії престолонаслідування.

Принц Чарльз - наслідний принц Великобританії, майбутній король

Через деякий час на світ з’явилися також і інші діти «королеви-матері» — Ганна, Ендрю і Едуард. Проте вони могли претендувати на престол лише у виняткових випадках.

Будучи чинним спадкоємцем престолу, Чарльз з ранніх років був оточений усіма благами англійської монархії. Він відвідував елітну лондонську школу, а потім (навіть незважаючи на досить середні оцінки) — Кембриджський університет. У цьому закладі Чарльз вивчав історію мистецтв і вже в 1970-му році отримав диплом бакалавра гуманітарних наук. П’ятьма роками пізніше за традицією Кембриджського університету принц Чарльз був присвячений в магістри мистецтв.

Подальша кар’єра Принца Чарльза, освіта і робота

Вельми примітно, що ступінь магістра мистецтв в разі принца Чарльза виявилася далеко не просто формальністю. У різні роки він успішно виявляв себе в якості вмілого літератора. Зараз його авторству належить безліч книг, присвячених живопису, архітектурі, садівництва та екології. Крім того, у певний період принц Уельський вирішив спробувати себе в якості сценариста і написав сценарії для деяких маловідомих документальних фільмів.

Однак, справедливості заради, необхідно відзначити, що література завжди була для принца Чарльза лише улюбленим захопленням. Він ніколи не прагнув кар’єри професійного письменника або сценариста, присвячуючи себе державній службі і щоденних обов’язків спадкоємця престолу.

Біографія Принца Чарльза В сімдесяті роки він кілька разів брав участь у засіданнях Палати лордів і навіть був присутній під час наради в Кабінеті Міністрів. Вельми примітно, що принц Чарльз є першим монархом більш ніж за триста років, якій було дозволено брати участь в роботі британських міністрів. За деякими даними довгий час ім’я принца Уельського фігурувало у списку претендентів на посаду генерал-губернатора Австралії, однак через конституційної кризи на Зеленому континенті наш сьогоднішній герой відмовився від своїх домагань на дану посаду.

Після роботи на державній службі спадкоємець монаршого престолу приступив до служби військової. У 1971-му році він пройшов курс навчання і був офіційно зарахований до військово-повітряні сили Британії в якості пілота вертольота і винищувача. В даному як принц Уельський служив кілька років, після чого за власним бажанням перевівся на флот, якому віддав ще кілька років свого життя.

Після повернення в Лондон Чарльз почав активно займатися благодійністю. Під його патронажем зараз перебуває понад 350 різних структур. Крім того, наш сьогоднішній герой є засновником «Фонду Принца», а також п’ятнадцяти інших організацій, що працюють в сфері збереження навколишнього середовища та удосконалення міського середовища. Крім усього іншого принц Уельський також активно цікавиться альтернативною медициною, а також підтримує різні ліберальні проекти, спрямовані на визнання прав сексуальних меншин і малих народів.

Принц Чарльз з дружиною проїхався в метро. 2013 Ведучи мову про функціях принца, варто відзначити і той факт, що в останні роки з-за похилого віку своїх батьків саме він робить велику частину міждержавних візитів. В якості представника британської монархії він приймає послів інших держав, а також часто особисто відвідує зарубіжні країни.

Особисте життя і сім’я Принца Чарльза, весілля і розлучення з принцесою Діаною

Достеменно відомо, що вже в юності Чарльз уславився великим ловеласом. Ще в шістдесяті роки він доглядав за багатьма дівчатами, а в 1979-му році навіть зробив пропозицію Аманді Натчбулл — своєї троюрідної сестри, онуки віце-короля Індії. Проте дівчина відмовилася вийти за нього заміж.

Після цього деякий час принц Уельський зустрічався з Сарою Спенсер — дочкою відомого аристократа Джона Спенсера, однак, як це недивно, в кінцевому підсумку одружився на її рідній сестрі – Діані. У липні 1981-го року відбулася урочиста церемонія одруження відомих осіб, а вже одинадцять місяців на світ з’явився старший син принца Чарльза – Вільям.

Два роки тому в родині Чарльза і Діани сталося нове поповнення. У вересні 1984-го року леді «Ді» народила свого молодшого сина Гаррі.

Весілля принца Чарльза і принцеси Діани

Проте вже через деякий час відносини в найяснішої сім’ї засмутилися. На початку дев’яностих всі британські газети сурмили про роман принца Чарльза з Каміллою Паркер Боулз. Деякий час тому в пресі з’явилися повідомлення про те, що Принцеса Діана також полягає в романтичній зв’язку зі своїм інструктором з верхової їзди.

У 1997-му році під час поїздки в Париж зі своїм тодішнім коханцем бізнесменом Доді аль-Файєдом принцеса Діана розбилася на машині і трагічно загинула. Її формальний чоловік Чарльз був присутній на всіх траурних церемоніях, присвячених «народної принцеси». Проте вже досить скоро знову поєднався шлюбом. Новою дружиною принца Уельського стала його давня подруга Камілла Паркер Боулз.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: