Ім’я: Полина Сибагатуллина

Дата народження: 29 грудня 1976 р. (40 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Нижневартовск

Діяльність: комедійна артистка, актриса

Вага: 57 кг

Зріст: 165 см

Біографія Поліни Сибагатуллиной

Поліна Сибагатуллина – це відома російська актриса, яка працює в сатиричному жанрі. Пересічному глядачеві вона знайома з виступів у Клубі Веселих та Кмітливих, а також в проекті Comedy Woman на каналі ТНТ. Як кажуть її колеги по сцені – Поліна абсолютно незвичайна дівчина. Вона розумна, красива і дуже талановита. Але що ж ще виділяє цю успішну актрису серед багатьох інших представниць її професії? Які моменти в її біографії найбільше вплинули на її життєвий і кар’єрний шлях? Розкрити деякі таємниці долі популярної артистки ми спробуємо сьогодні.

Ранні роки, дитинство і родина Поліни Сибагатуллиной

Майбутня зірка КВК і Comedy Woman з’явилася на світ в далекому засніженому Нижньовартовську. Її батько робота спеціалістом з буріння нафтових свердловин, а мама була вчителькою російської мови і літератури.

Біографія Поліни Сибагатуллиной почалася в Нижньовартовську

У ранньому дитинстві наша сьогоднішня героїня почала активно проявляти свої творчі здібності. Вона розігрувала однокласників і завжди була головною зіркою будь-якої компанії. Як відзначають друзі і знайомі актриси, в перший раз з’явитися на сцені Поліні Сибагатуллиной довелося ще в четвертому класі. Тоді дівчинка виконала невелику роль в одному з шкільних вистав. Після цього в «кар’єрі» нашої сьогоднішньої героїні настав довгий період затишшя. Проте вже в 10-му класі дівчина стала знову з’являтися на сцені. У цей період головним її захопленням став КВК. У складі різних колективів артистка виступала зі своїми власними номерами і комічними мініатюрами. Цікаво, думала в той момент наша сьогоднішня героїня, що подібні виступи стануть її долею? Питання без відповіді.

Так чи інакше, після отримання диплому про середню освіту дівчина залишила рідний Нижньовартовськ і переїхала до Санкт-Петербурга, де незабаром подала документи у Торговельно-економічний інститут північної столиці. У цьому Вузі дівчина познайомилася зі своїми майбутніми колегами по сцені Віктором Васильєвим і Дмитром Хрусталевым. Так Поліна Сибагатуллина вперше опинилася на сцені Вищої ліги КВН. Вельми примітно, що артистка приєдналася до колективу тільки в 1999-му році, коли команда вже мала за плечима кілька гучних перемог. Однак цей факт аж ніяк не вплинув на взаємодію артистки з іншими членами колективу. Майже відразу після першої спільної репетиції дівчина вийшла на провідну роль в команді і стала однією з найяскравіших зірок того колективу.

Кар’єра Поліни Сибагатуллиной у КВК

«Збірна Санкт-Петербурга», частиною якої стала Поліна Сибагатуллина, була одним з найяскравіших колективів свого часу. Вже в дебютному для себе сезоні-1999 команда зуміла дістатися до фіналу Вищої ліги, де, щоправда, поступилася команді БДУ і «Новим вірменам». Вельми примітно, що вже в тому році Поліна отримала приз «Міс КВН», яким і сьогодні дуже пишається.

КВН Збірна Санкт-Петербургас Поліною Сибагатуллиной Музикалка Belle Після яскравого сезону-1999 «Збірна Санкт-Петербурга» продовжила грати в Клубі Веселих і Кмітливих. У 2000-му році цей колектив став володарем Малого Ківіна (фестиваль КВК у латвійській Юрмалі), а також деяких інших престижних нагород. Виступи у Вищій лізі клубу також були досить вдалими. Так, в 2002-му році команда зуміла стати Віце-чемпіоном сезону, а три роки потому (після нетривалої перерви) дістатися до півфіналу Вищої ліги КВН.

На цьому, власне, кар’єрний шлях команди з Санкт-Петербурга завершився. Однак Поліна Сибагатуллина навіть не думала залишати сцену. Ще в період виступів за команду з північної столиці Росії артистка часто працювала і з іншими комедійними колективами. У період з 2003-го по 2004-й наша сьогоднішня героїня грала в команді під гордою назвою «Збірна СРСР», а також брала участь в деяких інших спеціальних проектах КВК.

Кар’єра Поліни Сибагатуллиной у Comedy Woman

Після закінчення кар’єри в КВК дівчина приєдналася до молодого комедійного проекту Made in Woman, який у той час виступав переважно в московських клубах. Однак через деякий час цим проектом зацікавилися продюсери каналу ТНТ, які, власне, і випустили в 2008-му році його телевізійну версію Comedy Woman.

Протягом всього існування проекту Поліна Сибагатуллина виконується на сцені «Камеді» роль чудною «боснійської поетеси — світської алкогольвицы мадам Поліни». Завдяки даному сценічному амплуа, а також численним комічним віршів, артистка стала відома широкій аудиторії в Росії і країнах СНД.

Comedy Wonan — Мадам Поліна Сибагатуллина — Про авторська пісня Що стосується інших виступів нашої сьогоднішньої героїні, то в цьому плані кар’єра Поліни також примітна деякими яскравими моментами. Так, ще у 2005-му році актриса виконала невелику роль у комедійній стрічці «Міліцейська академія», яка, однак, не стала дуже популярна.

Зовсім інша справа – театральна постановка «Гра втрьох», в якій актриса брала участь разом зі своїми давніми приятелями Дмитром Хрусталевым і Віктором Васильєвим. Ця вистава з успіхом йшов протягом трьох років. Після цього невелика театральна трупа навіть подорожувала по країнам СНД, даючи концерти у різних містах.

Особисте життя Поліни Сибагатуллиной

У реальному житті актриса захоплюється літературою і фотографією.

Поліна Сибагатуллина приховує своє особисте життя

Протягом декількох років актриса була одружена з екс-режисером проекту Comedy Woman Дмитром Юхимовичем. Цей союз розпався через непереборні розбіжності між партнерами. Згодом Сибагатуллина неодноразово називала ці відносини помилкою.

В даний час про її особисте життя нічого не відомо.

Поліна Сибагатуллина зараз

У 2016 році Поліна Сибагатуллина пішла з Comedy Woman з причин, невідомих широкій публіці.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: