Ім’я: Полина Конкіна

Дата народження: 13 квітня 1988 року (28 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: Новосибірськ

Діяльність: музикант, співачка

Вага: 58 кг

Зріст: 170 см

Біографія Поліни Конкиной

Дитинство і юність сибірської співачки Поліни Конкиной

Поліна Конкіна навчалася в 182-й школі Новосибірська і одночасно відвідувала музичну школу № 11. На хоровому відділенні вона провчилася ні багато, ні мало 9 років. Таке завзяття пояснюється вихованням. Сім’ю майбутньої співачки можна назвати музичною: мати займалася вокалом і виступала в концертах. Батько, зі слів самої Поліни, грає на кількох інструментах.

Вокалом дівчинка почала займатися з восьми років. Починала своє навчання в музичній школі по класу фортепіано, але трохи пізніше зрозуміла, що спів їй більше до душі і перевелася на хорове відділення. При вступі в школу, як згадує Конкіна, виконала пісню про цуценя, комісія схвалила її надходження.

Після школи дівчина вступила на юридичний факультет НГУЭУ, з перших же днів навчання займалася вокалом, брала участь у музичних заходах. На п’ятому курсі Поліна перебралася до Москви, і там подала документи на очне відділення московського естрадно-джазового коледжу.

Поліна Конкіна - учасниця шоу «Голос»

Цілий рік їй доводилося жити на два міста, поєднуючи навчання в коледжі і університеті. Слід зазначити, що університет в Новосибірську Конкіна все-таки закінчила.

У Москві їй досить нелегко було знайти роботу по душі з-за величезної конкуренції: у мегаполісі вокалістів багато. Довгий час Конкіна працювала в одному з караоке-клубів: спочатку співала, потім два роки працювала менеджером клубу. Це був, звичайно, хороший стрибок вгору по кар’єрних сходах. Здавалося б, чого ще бажати від метушливого столичного життя, в яку не так-то легко влитися зі сторони.

Але адміністративна робота не була її покликанням. Важка, важка робота, не приносила задоволення — для молодої дівчини це був наче робіт. Потрібно було робити свій подальший вибір, і Поліна його зробила. Вона все-таки покинула клуб.

Зараз Поліна Конкіна викладає естрадний вокал у Московському військово-музичному училищі кадетам-суворовців. У грудні 2013 року вона разом з оркестром суворовців брала участь у концерті у Великому залі консерваторії.

Поліна Конкіна на проекті «Голос»

У 2013 році Поліна Конкіна стала учасницею шоу «Голос. 2 сезон» на «Першому каналі». За її словами, «Голос» потрапив в її життя несподівано і навіть більше того – спонтанно. Ідею брати участь у проекті Поліні підказала мама. Конкіна заповнила анкету і вирушила на кастинг. До «сліпого прослуховування» пройшли 3 репетиції. Продюсерам шоу сподобалося звучання хьюстоновской пісні «Run To You» в репертуарі сибірячки.

Голос. Гела Гуралиа і Поліна Конкіна. 18.10.2013 — «Tell Him» В «Голосі» Поліна потрапила в команду Діми Білана. Наставником Поліни Конкиной побажав стати і легендарний Олександр Градський, але співачка вибрала Білана. Потім Конкіна визнала, що рішення було ухвалене на емоціях, через схожість музичних уподобань.

Це рішення ледь не коштувало участі в конкурсі для співачки — вона ледве не залишила конкурс – на етапі музичних дуелей (на ньому наставник вибирає для виконавців пісню і після її виконання голосує за одного з них) Білан віддав перевагу їй іншого виконавця – співака з Грузії Гела Гералию. Конкіна повинна була покинути проект, але перебування співачки на шоу дозволив продовжити Олександр Градський – у відповідності з правилами конкурсу він наклав вето» на виліт співачки і «забрав» її в свою команду.

Кожен член журі, згідно з регламентом, мав право врятувати двох учасників з інших команд за весь етап.

Глядачі тоді дуже прихильно сприйняли рішення А. Градського, про що свідчила велика кількість коментарів у Мережі з даного приводу. Цей епізод кілька днів займав досить високе місце в рейтингу новин навіть на федеральному рівні.

Голос 2 — Поліна Конкіна — «Молитва» Другий чвертьфінал телешоу відбувся 13 грудня. І за його результатами П. Конкіна поступилася дорогою до півфіналу співакові з Чечні, уродженцю міста Грозний Шарипу Умханову. На цей раз уже сам Градський вважав за потрібне віддати перевагу іншому конкурсанту. Слід зазначити, що рішення Градського співпало і з підсумками глядацького голосування, проведеного за допомогою СМС-повідомлень.

Тим не менш, публікою рішення «маестро» було сприйнято досить неоднозначно. Будувалися припущення, що Градський навмисно дав дівчині непросту пісню, щоб полегшити Шарипу Умханову шлях до півфіналу. Багато хто вважав, що на уподобання наставника вплинули фактори політичного характеру. Згадували у зв’язку з цим скандал на голосуванні за грозненському мечеть в конкурсі «Символ Росія».

З дуже жорсткою заявою на цю тему виступив відомий співак Олексій Лебединський: «Навіть таким безсоромним способом, в черговий раз викидаючи чудових виконавців з «Голосу» на догоду політиці, даючи їм складні, а часом і відверто невдалі, явно програшні пісні, ви не зробите Чечню курортною зоною…»

Про особисте життя Поліни Конкиной відомо мало

Про реакції з боку самої співачки на подібні заяви не повідомлялося. Також поки немає інформації і про її подальші плани, після закінчення участі в конкурсі. Навряд чи співачка покине Москву і повернеться в рідний Новосибірськ, хоча в одному з інтерв’ю вона і не виключає такої можливості в майбутньому.

Сумнівно також, що після такого гучного успіху вона може задовольнитися роботою викладача. Є підстави припускати, що творчі перспективи Поліни Конкиной повинні визначитися найближчим часом.

Особисте життя Поліни Конкиной.

В даний час Поліна Конкіна дуже багато часу віддає творчості, тому особисте життя влаштувати ще не встигла. Дівчина поки що не одружений, але у неї досить шанувальників.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: