Ім’я: Полина Гренц

Дата народження: 28 жовтня 1994 р. (22 роки)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актриса

Вага: 60 кг

Зріст: 160 см

Біографія

Казка про сучасну Попелюшку тепер виглядає інакше: спокійне дитинство, плани про отримання вищої освіти та роль в популярному молодіжному серіалі «Фізрук». Незважаючи на відсутність досвіду роботи на знімальному майданчику, дівчину вибрав Дмитро Нагієв серед самовпевнених студенток театральних інститутів.

Сім’я і дитинство Поліни Гренц

Народилася Поліна в 1994 році в Москві. Життя батьків Поліни досить банальний. І їх професії ніяк не пов’язані зі світом шоу-бізнесу. Мама – домогосподарка, дбала про сімейний затишок, а батько все життя пропрацював в автосервісі. У 2010 році у Поліни народилася молодша сестра Маргарита.

Поліна Гренц в дитинстві

З дитинства Поліна була досить активною дитиною. У шкільні роки почала співати і займатися бальними та сучасними танцями. Не дивно, що вона хотіла поступати в театральний інститут. Але батьки вважають професію актриси несерйозним заняттям і запропонували їй спочатку здобути вищу освіту.

Початок кар’єри Поліни Гренц

Записавшись після завершення школи в театральну студію, дівчина відвідувала заняття неохоче. І навіть вирішила відпочити з друзями в тиші за містом, ніж прийти на іспит в студію. Але доля дала їй ще один шанс.

Поліна Гренц в серіалі «Фізрук» в образі Саші Мамаєвій

Одного разу на заняття театральної студії молодих дівчат фотографували для кастингу на новий проект на російському каналі ТНТ. Через деякий час Поліні подзвонили і запросили на другий тур конкурсу.

Незважаючи на відвідування занять в театральній студії, дівчина не відрізнялася надмірною впевненістю у своїх силах. Більш того, це був перший кастинг у її житті. Але зібравшись з думками, вона вирушила на знімальний майданчик. Режисерові настільки сподобалася її щирість і добродушність, що Поліну Гренц запросили для зйомок у стартовій серії серіалу «Фізрук».

Поліна Гренц до «Фізрука» вела відео-блоги

Та дівчина навіть не роздумувала. Адже потрапити на телебачення — це була його дитяча мрія. Тим не менш, прочитавши сценарій, вона прийшла в повний захват. Адже Поліна дуже схожа на свою героїню. І їй теж не вистачає впевненості в собі.

Заради ролі в серіалі «Фізрук» їй довелося поправитися. Цифру Поліна приховує, але каже, що вона регулярно їла шоколадне морозиво у великій кількості. А що поробиш — «мистецтво вимагає жертв».

Поліна Гренц — інтерв’ю про кар’єру У вузьких колах дівчина була відома ще до зйомок у російському серіалі. Поліна вела в інтернеті відео-блог про психологію взаємин. Хоч зараз блог видалений, відео-записи з нього зіграли свою роль у житті двадцятирічної зірки. Режисерові сподобалося те, що, незважаючи на відсутність досвіду, настільки юна дівчина поводиться в кадрі органічно і впевнено.

Прем’єра «Фізрука» відбулася в 2013 році. Глядачі настільки полюбили просту і милу Сашу Мамаєву, у виконанні Поліни Гренц, що питання про кандидатуру на роль Саші у другому сезоні у творців не виникло. Прем’єра третього сезону одного з найбільш рейтингових на російському телеканалі серіалу відбудеться восени 2015 року.

Поліна Гренц і Артур Сопельник

Поліна Гренц відкрита і більш товариська дівчина, ніж її героїня – Саша Мамаєва. Вона із задоволенням дружить з партнерами по знімальному майданчику: Данилом Вахрушевым, Артуром Сопельниковым (відомим за ролями в молодіжних серіалах «Кадети» та «Ранетки»).

Навчання Поліни Гренц

Послухавшись батьків, Поліна, після закінчення школи, подала документи на факультет соціології в Московський інститут. Правда, потім зірка серіалу «Фізрук» змінила профіль, і зараз вчитися на економіста в іншому інституті.

Поліна Гренц в ранковому шоу оголосила Останній дзвінок! Керівництво інституту, в якому вона навчалася раніше, категорично відмовило у можливості поєднувати Поліні навчання на факультеті соціології і роботу на знімальному майданчику.

Особисте життя Поліни Гренц

Незважаючи на те, що Поліна вперше поцілувалася в 6 років, свою любов вона зустріла на знімальному майданчику серіалу «Фізрук». Її молодий чоловік працював у команді освітлювачів. Але із-за невпевненості в собі підійти першою до нього дівчина боялася. Написавши хлопцеві в соціальній мережі, вона була приємно здивована, що він теж небайдужий до неї. З тих пір і почався їхній роман.

За словами Поліни, її хлопець завжди її підтримує і дає корисні поради. Актриса любить поїсти, а йому подобається радувати її новими стравами.

Особисте життя Поліни Гренц Поліна Гренц зізналася, що поки що похід в РАГС не входить в плани закоханих.

Поліна Гренц зараз

За кілька років зйомок у серіалі «Фізрук» Поліна сильно змінилася. На одному з інтерв’ю вона зізналася, що з каштановим кольором волосся вона відчуває себе більш дорослою, «дівчиною-вамп». Після роботи на одному майданчику з Дмитром Нагієвим, який давав їй поради за кадром, дівчина стала більш впевненою в собі і своїх силах. Дитяча наївність і простота змінилися думками про творчій кар’єрі і планами отримати вищу театральну освіту.

Поліна Гренц і Дмитро Нагієв знялися в серіалі «Фізрук»

Після завершення зйомок у другому сезоні «Фізрука» дівчина знову стала вести активний спосіб життя, записалася в басейн, щоб її постать знову стала витонченою.

Поліна Гренц схудла

Нещодавно в одній із соціальних мереж Поліна залишила пост про те, що вона записала пісню разом з другом. Мабуть, молода актриса вирішила спробувати свої сили і в вокальну кар’єру. Шанувальники вже оцінили студійний запис в Instagram.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: