Ім’я: Поліна Дерипаска

Дата народження: 11 січня 1980 р. (37 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Москва

Діяльність: видавець, підприємниця

Вага: 55 кг

Зріст: 170 см

Біографія Поліни Дерипаска

Поліна Дерипаска – це відома московська бізнесвумен, ім’я якої добре знайоме всім у світі російської журналістики. В даний час вона очолює великий видавничий холдинг Forward Media Group, а також активно працює по багатьох інших напрямах. Величезний талант, винахідливість і підприємливість забезпечили нашої сьогоднішньої героїні успіх у самих різних галузях. Але не будемо розповідати про все зайво поспішно. Більш детальна розповідь про життя, долю і кар’єру цієї неординарної леді читайте далі в даній статті.

Дитинство і родина Поліни Дерипаска

Поліна Валентинівна Дерипаска (Юмашева) з’явилася на світ 11 січня 1980 року в місті Москва. Про сім’ї, в якій народилася і виховувалася наша сьогоднішня героїня, варто розповісти особливо. Адже вона примітна відразу декількома яскравими особистостями. Так, мати Поліни — Ірина Вєдєнєєва – була одним з провідних журналістів таких великих видань як «Московський комсомолець» і «Радянський спорт». Її статті завжди займали перші смуги даних газет, а тому по тим часам мама Поліни була справжньою знаменитістю.

Поліна і Олег Дерипаска перебували на межі розлучення

Не менш яскравою особистістю був і батько майбутньої відомої видавниці. Валентин Юмашев був заступником головного редактора популярного радянського журналу «Вогник», однак згодом зумів зробити кар’єру навіть у сфері політики. Вся справа в тому, що після розлучення з Іриною Вєдєнєєвої Валентин отримав посаду в кабінеті Бориса Єльцина. Протягом багатьох років отець нашої сьогоднішньої героїні працював спічрайтером першого президента Росії. Крім того, в подальшому він також випустив книгу «Сповідь на задану тему», яка стала дуже популярна відразу після свого видання, а також обійняв посаду глави адміністрації президента.

Тісні зв’язки з Борисом Єльциним Валентин Юмашев підтримував і поза робочою сфери. Його другою дружиною стала дочка першого президента РФ, яка таким чином стала мачухою Поліни.

Однак навряд чи наша сьогоднішня героїня могла повною мірою порадіти кар’єрним успіхам своїх батьків. Із-за постійної зайнятості, навіть в період шлюбу, вони досить-таки рідко приділяли їй належну увагу. Поліна росла під наглядом своєї бабусі. І саме вона довгий час була головною людиною в житті маленької дівчинки.

Захоплення Поліни Дерипаска

Що стосується дитячих захоплень нашої сьогоднішньої героїні, то в цьому плані варто особливо відзначити великий теніс. Деякий час Поліна Юмашева навіть входила до складу молодіжної збірної Росії з цього виду спорту. Дівчинка робила непогані успіхи, однак через деякий час все-таки залишила теніс з-за серйозної травми спини.

Тімакова, Дерипаска і Жукова на показі Терехова Після цього вона почала всерйоз замислюватися про майбутню кар’єру і в підсумку зупинила свій вибір на журналістиці. Середня освіта Поліна отримала в англійській приватній школі Millfield School (графство Сомерсет). В цей період її однокласниками були син Анатолія Чубайса і онук Єльцина.

Закінчивши престижну британську школу, наша сьогоднішня героїня повернулася в Москву, де вступила у Вищу школу бізнесу МГУ, а потім ще й на факультет менеджменту даного престижного Вузу.

Зоряний шлях Поліни Дерипаска

Розповідь про кар’єру нашої сьогоднішньої героїні варто розпочати з деякого екскурсу в її особисте життя. У 2001-му році Поліна Юмашева вийшла заміж за відомого мільйонера Олега Дерипаску. Саме цей союз заклав необхідний фінансовий базис всієї подальшої кар’єри знаменитості.

У 2006-му році, тільки отримавши другу вищу освіту, наша сьогоднішня героїня стала замислюватися про кар’єру в світі журналістики. Спочатку в сфері її інтересів перебувала переважно спортивна журналістика, однак згодом Поліна Дерипаска переключилася на світську хроніку. Для втілення в життя своїх амбітних планів бізнесвумен придбала видавництво «Ова-пресс», яке в той період знаходилася досить далеко від лідируючих позицій на ринку. Операція була проведена через компанію « «РАИНКО»», яка володіла деякими активами дружина нашої сьогоднішньої героїні.

День народження «Spletnik» з Поліна Дерипаска Перший час Поліна Дерипаска працювала у виданні в якості головного редактора. Однак згодом зважилася на перейменування підприємства. У підсумку підприємниця стала головою ради директорів нового видавничого холдингу «Forward Media Group», який об’єднував під своїм початком такі видання як «Hello!», «Інтер’єр+дизайн», «Моя дитина і я».

Поліна Дерипаска сьогодні

Через деякий час видавництво стало також вести активну діяльність в інтернеті. У другій половині 2007-го року «Forward Media Group» створив сайт Sрlеtnik.ru, який згодом посів важливе місце в структурі холдингу. У розкрутку цього проекту було вкладено близько 5 мільйонів доларів. У розробці основної ідеї сайту брала участь відома підприємниця і дизайнер Дар’я Жукова.

Поліні Дерипаска преса приписувала роман з бізнесменом Олександром Мамутом

В кінці 2000-х років видавничий холдинг «Forward Media Group», що діє під керівництвом нашої сьогоднішньої героїні, займав сьоме місце на російському ринку в своєму сегменті бізнесу. За словами Поліни, головною відмінною основою діяльності компанії є гнучкість, що дозволяє легко залучати прямі інвестиції.

Особисте життя Поліни Дерипаска

Як зазначалося вище, в 2001-му році Поліна Юмашева вийшла заміж за російського підприємця Олега Дерипаску. У цьому шлюбі народилися двоє дітей бізнесменів. Однак назвати подружнє життя Олега і Поліни безхмарною досить складно. У 2010-му році в пресі активно обговорювалося нібито мав місце роман підприємниці з іншим бізнесменом Олександром Мамутом.

Але розлучення офіційно оформлений так і не був. Згодом Олег і Поліна активно спростовували всі чутки про свою сварку. Однак у російській пресі висувалася інша версія несподіваного потепління в подружніх відносинах – багатомільйонні борги Олега Дерипаски. У разі розлучення наша сьогоднішня героїня успадкувала б не тільки активи колишнього чоловіка, але і всі його боргові зобов’язання.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: