Ім’я: Поліна Агурєєва

Дата народження: 9 вересня 1976 р. (40 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Волгоград

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 55 кг

Зріст: 165 см

Біографія Поліни Агуреева

Поліна Агурєєва – це зовсім особлива актриса. У її фільмографії є не так вже багато екранних ролей, однак, незважаючи на це, популярності цієї молодої дівчини можуть позаздрити багато інших визнані діячі російського кінематографа. Адже кожна її роль – це справжня перлина.

Кожен втілений нею образ – це еталон акторської майстерності. Залишатися байдужим по відношенню до цієї чудової актриси, напевно, просто неможливо. Та й чи варто? Адже насолоджуватися її акторською грою завжди неймовірно приємно.

Ранні роки, дитинство і родина Поліни Агуреева

Поліна Агурєєва народилася 9 вересня 1976 року. Рідним містом для неї стало місто Волгоград, однак тут вона прожила порівняно недовго. Вже в ранньому віці вона разом з мамою переїхала в невелике селище Михайлівка Волгоградської області. А ще кілька років разом із родиною переїхала до Москви. За походженням наша сьогоднішня героїня відноситься до роду донських козаків. Згодом тонка зв’язок з російською глибинкою завжди залишалася відмінною особливістю творчості цієї чудової актриси.

Романси у виконанні Поліни Агуреева дуже популярні

У шкільні роки Агурєєва була дуже тихою дитиною. Вона багато часу проводила за книгами і завжди вела активну громадську діяльність. В один момент її навіть обрали головою ради шкільної дружини. Згодом Поліна також запам’яталася педагогам і одноліткам як талановита актриса, яка завжди центральні ролі у всіх шкільних спектаклях.

У більш дорослому віці тяга до мистецтва стала проявлятися в душі нашої сьогоднішньої героїні набагато більш виразно. Вона почала планомірно готуватися до вступу в театральний ВУЗ і досить-таки скоро опинилася в числі студентів Гітісу. Тут згодом Поліна Агурєєва навчалася в майстерні Петра Фоменка.

Зоряний шлях Поліни Агуреева

В Гітісі наша сьогоднішня героїня практично проявила себе як зріла і сформована актриса. Її талант і працелюбність відзначали всі вчителі. А тому вже в 1997-му році актриса стала виступати на сцені «Майстерні П. Фоменко», дебютувавши у виставі «Варвари». Після цього були інші вистави. Особливо виділити в даному контексті варто постановку «Одна абсолютно щаслива село», в рамках якої молода дівчина зіграла свою першу головну роль. Згодом цей спектакль був визнаний найбільш вдалою постановкою сезону і знаходився в репертуарі театру ще кілька років.

Після отримання диплома Гітісу Поліна Агурєєва стала з подвоєною ретельністю вибудовувати кар’єру театральної актриси. На запрошення Олега Меньшова, дівчина з’явилася в антрепризі «Горі від розуму», а потім зіграла в постановці одного з ризьких театрів у виставі Е. Невежиной.

Поліна Агурєєва Колечко Безліч яскравих робіт, зіграних на театральній сцені принесли в 1997-му році нашої сьогоднішньої героїні Гран-прі театрального фестивалю «Московські дебюти». Після цього в кар’єрі актриси були також і інші нагороди. Особливо в даному контексті необхідно зазначити премії «Чайка-2000» і нагороду «Тріумф». І донині вони залишаються одними з найбільш значущих в особистій колекції нагород актриси. Зрівнятися з ними можуть хіба що престижна Державна премія Російської Федерації, вручена Поліні Агуреева в 2001-му році.

На ранніх етапах кар’єри найбільшу увагу дівчина завжди приділяла театру. Однак і кінематографічні роботи також час від часу з’являлися в її біографії. Дебютною роботою молодої актриси стала невелика роль служниці в картині «Горе від розуму». Після цього були нові пропозиції і нові зйомки. Але справжній успіх молодій актрисі принесла картина Сергія Урсуляка «Довге прощання». Виконавши в цьому фільмі головну роль, наша сьогоднішня героїня моментально стала популярна серед глядачів і кінокритиків. Трохи пізніше зйомки в названій картині принесли актрисі приз фестивалю «Кінотавр».

Після першої яскравою роботи почалась тривала перерва. Протягом двох років актриса грала виключно на сцені театру. Однак згодом все-таки зважилася повернутися в кіно. У 2006-му році Поліна Агурєєва виконала головну роль у ліричній драмі «Ейфорія». Даний фільм згодом був представлений на багатьох великих міжнародних фестивалях і навіть отримав малого золотого лева Венеціанського кінофоруму.

Ліквідація. Поліна Агурєєва «Два сольди» Між роботою в картині «Ейфорія» і наступною роллю актриси в кіно знову пройшло два роки. Завжди віддаючи перевагу театру, наша сьогоднішня героїня все ніяк не могла залишити його надовго. Зніматися в кіно вона погоджувалася дуже і дуже рідко. Можливо, саме тому кожна кінематографічна робота актриси – це справжній шедевр.

До числа таких можна віднести і відомий серіал Сергія Урсуляка «Ліквідація». В рамках цієї картина Поліна Агурєєва зіграла екранну кохану Михайла Пореченкова. Згодом кар’єрні шляху цих акторів ще неодноразово перетиналися.

Поліна Агурєєва сьогодні

В період з 2009-го по 2012-й рік актриса знялася всього в п’яти нових стрічках. Серед її пізніх робіт виділяються картини «Життя і доля», «Пани Головльови», а також телесеріал «Ісаєв». Нові роботи актриси принесли їй новий успіх. Її акторську гру критики називали одночасно ліричною, трепетною і нескінченно еротичною. Крім того, високих оцінок було відзначено також і її вокальну майстерність.

Поліна Агурєєва продовжує активно зніматися в кіно

Кілька пісень, заспіваних в картинах «Ліквідація» і «Ісаєв» згодом окремо виконувалися на театральних концертах актриси. Манеру подачі музичного матеріалу журналісти і глядачі називали зворушливою і ніжною.

Що стосується нових фільмів, то насолодитися свіжими екранними роботами нашої сьогоднішньої героїні ми зможемо вже найближчим часом. У 2013-му і 2014-му роках на екрани має вийти ще три нових кінострічки за участю Агуреева. В даний час у виробництві знаходяться фільми «Секс, каву та сигарети», «Прощаючи кохана», а також історична картина «Купрін».

Особисте життя Поліни Агуреева

У 2003-му році Поліна Агурєєва вийшла заміж за режисера Івана Вирипаєва. Даний союз, за її ж словами, проходив у боротьбі – життєвої і творчої. В кінцевому підсумку шлюб розпався через чотири роки після реєстрації. Від колишнього чоловіка актриси залишився син Петро.

В даний час новий шлюб поки не входить у плани знаменитості. Однак, за її ж зізнанням, новий чоловік в її житті вже є.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: