Ім’я: Петро Травень

Дата народження: 19 вересня 1963 р. (53 роки)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: Азбест р.

Діяльність: музикант, композитор

Вага: 85 кг

Зріст: 177 см

Біографія Петра Травня

Петро Травень – дитинство: перші пісні

Майбутній музикант легендарної групи народився в місті Азбест. Під час навчання в школі його кращими друзями були однокласники Козлов Саша і Вадим Самойлов. Всі хлопці захоплювалися музикою. Коли їм було по чотирнадцять років, вони вирішили створити шкільний ансамбль. Хлопчики були «зірками» всіх шкільних вечорів, без них не обходився жоден концерт. Свій вільний час вони намагалися репетирувати. Те, що вони створили музичну групу, тільки зміцнило їхню дружбу.

Коли настав час вступати в інститут, кожен вибрав свою професію, проте дружба їх при цьому не припинилася. Петро став студентом УГТУ-УПІ. У 1984 році, ще в студентські часи, він брав участь у проекті «Міст» в якості бас-гітариста. У 1985 році хлопцями в Політехнічному інституті була створена група, яка називалася «ВІА РТФ УПІ». Таку назву логічно «випливало» з того, що групу створили на базі факультету радіотехніки.

Ранній складу групи Агата Крісті, Петро Травень другий праворуч

Групу зібрав Вадим Самойлов в самому початку навчального року для участі в конкурсі студентської самодіяльності. Петро Травень був на барабанах, а Самойлов відповідав за вокал і гітару. Крім них, у групі були: Ігор Карпенко – клавішні, Олександр Овчинников грав на гітарі і Олександр Кузнєцов – бас. Вони виконували наслідування арт-року GENESIS і YES і відразу зарекомендували себе на конкурсі. Окрилені своїм успіхом, молоді музиканти записали, як вони самі рассказвают, в домашніх умовах свій дебютний альбом і назвали його «Якщо». Травень, Самойлов і всі інші учасники групи стали членами Свердловського рок-клубу.

Петро Травень у групі «Агата Крісті»

У 1985-му створена спочатку шкільними друзями група змінила свою назву на — «Агата Крісті». Петро в цьому колективі був ударником. На початку 1986 року хлопці записали альбом «Голос», а вже в кінці року — альбом «Світ». Саме цей альбом і звернув на себе увагу публіки і експертів.

Близько року у групи практично не було репетицій, на те були внутрішні проблеми. Потім, зібравшись знову, вони почали готувати до виходу «Другий фронт» — новий альбом, який побачив світ на початку 1988 року. Майже відразу музиканти з програмою нового альбому виступили на сцені концертного залу Уральського Політехнічного Університету. Це було 22 лютого 1988-го року. Усіма було вирішено цю дату вважати офіційним днем народження колективу. Після виходу «Другого фронту» стало зрозуміло, що хлопці визначилися з власним стилем, знайшовши рівновагу між «нововолновыми» тенденціями і арт-фатальними. На думку експертів, пісні того періоду, виконувані хлопцями, спиралися на пост-панківський ритм. У музикантів почалися постійні гастролі по країні.

Агата Крісті — Як на війні (барабанщик Петро Травень) Те, що члени групи родом з Свердловської області, їм мимоволі допомогло, так як вважалося, що їх творчість продовжує уральську школу похмурості, ставлячи їх в один ряд з «Наутилусом», вже майже забутих сьогодні «Кабінетом» і «Урфін Джусом». Петро Травень разом з іншими учасниками групи вважає одним з центральних подій для колективу – участь у третьому Свердловському рок-фестивалі, що проходив восени 1988 року.

В наступному році (1989) колектив знову виступав вже на четвертому рок-фестивалі в Свердловську (нині Андрій Макаревич і В’ячеслав Бутусов.

У 1989 році Петро Травень прийняв рішень піти з групи «Агата Крісті». Тим не менш, він назавжди залишився в числі засновників легендарного колективу і входить в список першого офіційного складу. Місце Петра в групі зайняв колишній барабанщик Наутілуса.

Агата Крісті-Казкова Тайга (барабанщик Агата Крісті) В 1990 році Травень отримав запрошення взяти участь у роботі проекту «Атмосферний тиск». Він працював там до 1992 року і тоді ж почав робити свої перші професійні аранжування. Як звукооператора Петро спробував себе у 1993 році в групі «Неоновий хлопчик».

Петро Травень в даний час

Під час репетиції «Атмосферного тиску», що проходила в студії Дитячого музичного театру, Травень познайомився з Пыриным і Гуляєвим, які на той момент відчували потребу в хороших музикантів. З серпня 1992 року Петро Травень почав працювати з ними в групі «Кращі часи», де сьогодні він є продюсером, аранжувальником, барабанщиком і програмістом.

Ця група з’явилася з декількох музичних проектів, але його «дідусем» можна вважати «Атмосферний тиск». Зіграна рок-команда зародилася саме під цією маркою. Першим виходом групи до широкої публіки можна вважати літо 1993 року на фестивалі «Росія молода».

Музикант Петро Травень сьогодні працює в тому числі і продюсером

Притому що група вже давно не молода, вона так і не стала «ветераном». Музиканти і не думають іти на спочинок, готуючи новий вихід на клубні підмостки.

Особисте життя Петро Травень

На жаль, про свого особистого життя Петро Травень не поширюється. Він як і раніше занурений в музику, творчість, постійні репетиції та розроблення нових проектів і планів.

Так як група «Кращі часи», зберегла дух уральського року, як кажуть, до цих пір грає «в оттяг», гроші хлопці своєю музикою заробляти так і почали.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: