Ім’я: Петро Толстой

Дата народження: 20 червня 1969 р. (47 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: р. Москва

Діяльність: тележурналіст, телепродюсер

Вага: 90 кг

Зріст: 180 см

Біографія Петра Толстого

Петро Толстой – це популярний журналіст, відомий глядачам завдяки своїм багатьох проектів, реалізованих на російському телебаченні. Він брав активну участь у програмах політичного спрямування, а також у передачах інформаційно-аналітичного характеру, завдяки чому зумів зробити ім’я, а також «здобути» безліч недоброзичливців.

Телеведучий і політик Петро Толстой

Але хто ж він – цей суперечливий телеведучий? Зрозуміти це ми спробуємо, заглянувши в біографію відомого журналіста.

Ранні роки, дитинство і родина Петра Толстого

Петро Толстой з’явився на світ 20 червня 1969 року в аристократичній родині Олега Толстого. Його дальнім родичем є письменник Лев Толстой. До нього, власне, і сходять гілки генеалогічного дерева родини ведучого.

Телеведучий Петро Толстой починав кар'єру в газеті

Варто відзначити, що в числі понад близьких родичів Петра також є деякі цікаві персонажі, наприклад, його колега по телебаченню Фекла Товста, яка припадає йому троюрідною сестрою.

Мрія стати журналістом з’явилася у Петра в юності. Після закінчення середньої школи він подав документи в Московський державний університет, де згодом вступив на факультет журналістики. Одногрупникам і викладачам Петро Толстой запам’ятався як старанний учень з величезними кар’єрними амбіціями.

Кар’єра Петра Толстого в світі журналістики

Свій шлях до вершин журналістики Петро Толстой почав в московському філіалі французької газети «Монд». У цьому місці Петро пропрацював два роки, за цей встиг непогано вивчити французьку мову і набити руку в обраній спеціальності. Після цього журналіст перевівся в московське бюро інформагентства «Франс Прес», де також затримався на два роки.

Отримавши неоціненний досвід роботи в іншомовній пресі, Петро Толстой повернувся в світ російської журналістики. У жовтні 1996 році він отримав посаду заступника головного редактора відомої телекомпанії «ВиД», де згодом займався продюсуванням передач. Так, зокрема, він був куратором телепроекту «Скандали тижня», а також керівником служби інформаційно-новинного забезпечення телевізійної компанії «ВиД». Паралельно з цим журналіст вів передачу «У світі людей», яка виходила на каналі ТВ-6.

Петро Толстой виступив в ГУУ Залишити попереднє місце роботи Петро Толстой зважився лише в 2002 році, на запрошення Андрія Писарєва перебравшись на Третій канал. На новому місці Петро Толстой вів інформаційно-аналітичну передачу «Висновки», а починаючи з 2004 року також був головним редактором каналу. Кількома місяцями пізніше Петро Толстой був підвищений до генерального директора «Третього каналу».

Проте справжня популярність прийшла до Петро Толстому після переходу на Перший канал. У серпні 2005 року його запросив особисто Костянтин Ернст. Вельми примітно, що слідом за ним поїхала і вся його творча команда. У підсумку представлена керівництву Першого програма «Недільний час» фактично стала ідейним продовженням передачі «Висновки», раніше виходила на Третьому каналі.

Апофеоз Пропаганди на Першому Каналі Петро Толстой Даний проект був дуже затребуваний у глядачів, а Петро Толстой моментально став відомим журналістом. Деякий час він (паралельно з роботою на Першому каналі) також виконував адміністративні функції на Третьому каналі, проте згодом повністю розірвав стосунки з колишнім місцем роботи.

Петро Толстой: політика і скандали

Зосередившись на журналістській роботі, Петро Толстой став регулярно представляти глядачам нові матеріали. У 2007 році він був нагороджений премією » ТЕФІ, проте згодом став частим об’єктом критики з боку громадянського суспільства і простих телеглядачів.

Репортажі Толстого називали однобокими і свідомо політично-пропагандистськими. Тим або іншим чином висловлюючись на підтримку Володимира Путіна і його команди, тележурналіст нерідко дозволяв собі досить різкі репліки на адресу опозиції, не гребував і навмисним перекручуванням фактів. Зокрема, під час одного з новинних роликів, присвячених виступу прем’єр-міністра Росії Володимира Путіна, з кадру був вирізаний свист, спрямований на адресу політика.

Телеведучий Петро Толстой спеціалізується на політичній тематиці, але знімається і в розважальних шоу

Згодом Петро Толстой назвав «мерзотниками» людей, що приводять інформацію про те, що поява актриси Чулпан Хаматової в передвиборчому ролику Володимира Володимировича пов’язано з прямим тиском влади на неї і створений нею благодійний фонд «Подаруй життя».

Толстой також критично висловився про людей, що прийшли на антиурядовий мітинг на Болотну площу. З-за цього в певний період часу наш сьогоднішній герой став найбільш непопулярним журналістом Першого каналу. Його звинувачували в плагіаті, перекручування фактів, а також у відсутності неупередженості. В результаті всього цього в липні 2012 року Петро Толстой залишив інформаційну програму «Недільний час». Через деякий час на тому ж Першому каналі – тележурналіст став вести іншу програму «Політика з Петром Толстим».

У червні 2012 року «Недільний час» з Петром Толстим вийшло в ефір Першого каналу в останній раз. У квітні 2013 року він разом з Олександром Гордоном вів шоу з промовистою назвою «Політика», а через рік до його «репертуару» додалася програма «Час покаже», де його співведучою виступала Катерина Стриженова.

Особисте життя Петра Толстого

Ось вже багато років Петро Толстой щасливий у шлюбі з жінкою по імені Дар’я Євгенівна Євенко. В даний час подружжя проживають в Москві і займаються спільним вихованням доньки Олександри, яка з’явилася на світ у 2000 році.

Петро Толстой зараз

На початку 2016 року в пресі з’явилася інформація, згідно з якою Петро Толстой міг стати учасником праймеріз «Єдина Росія». Пізніше, в лютому того ж року, стало відомо про включення Толстого до Вищої ради партії. На праймеріз, які відбулися 22 травня 2016 року, Петро Толстой набрав 75% голосів і став лідером за Люблінському одномандатному округу.

У 2016 році Петро Толстой був одним з лідерів за підсумками праймеріз «ЄР»

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: