Ім’я: Петро Порошенко

Дата народження: 26 вересня 1965 р. (51 рік)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Болград, Україна

Діяльність: президент України, політик, підприємець

Вага: 93 кг

Зріст: 180 см

Біографія Петра Порошенка

Син головного бухгалтера став комерсантом ще в Радянському Союзі. Пізніше щільно зайнявся політикою. Петро Порошенко став президентом України. Як складалася його доля?

Дитинство, школа, студентство Петра Порошенка

Маленький Петя з’явився на світ 26 вересня 1965 року в Одеській області, в невеликому районному Болграді, в родині управителя болградської сільськогосподарською технікою та головного бухгалтера управління сільського господарства. Петро молодша дитина в родині, зовні дуже схожий на батька.

Брат Петра був старший на 8 років. Він пішов з життя у 1997 році при загадкових обставинах. Батько був жорсткого вдачі і виховував синів з усією строгістю. Петя згадується знайомим, як невисокий, ввічливий і чуйний дитина, дуже любив солодощі. Добре вчився в школі, закінчивши її без жодної поганої оцінки, але і без медалі.

Петро Порошенко і Юлія Тимошенко були суперниками на виборах Президента України

Найулюбленішим предметом для Петра була математика, хоч і закінчив він тоді клас з поглибленим французькою мовою. Закінчуючи школу, хлопчик довго вибирав стати йому дипломатом або ж моряком. Але в підсумку, вибравши Київський державний університет ім. Шевченка, Порошенко пов’язав своє майбутнє з кар’єрою дипломата.

Навчаючись на третьому курсі, змушений був піти на службу в Актюбінськ. Отримати повну освіту і професію економіста-міжнародника він зміг тільки в 1989 році.

У 2002 році підсумком тривалої роботи стала написана ним кандидатська — «Правове регулювання управління державними корпоративними правами в Україні».

Петро Порошенко в політиці і бізнесі

Перші паростки інтересу до бізнесу проявилися у Петра в 80-х роках, тоді він створив свій кооператив з кількома одногрупниками і заробив перші гроші, продаючи какао-боби. Завершивши навчання на відмінно, у 1989-1992 роках він став аспірантом і попутно асистував на кафедрі міжнародних відносин. З 1993 по 1998 роки Порошенко приймає посаду генерального директора концерну «Укрпромінвест». За сумісництвом стає главою ВАТ «Завод Ленінська кузня», головує в раді АКБ «Мрія» і полягає в наглядовій раді Вінницької кондитерської фабрики.

Шустер LIVE Петро Порошенко 30.04.2014 Ви олігарх? Починаючи з 1998 року, після того як Петро Порошенко отримав шанс потрапити в Парламент, він починає вести розгорнуту політичну роботу. Тоді все почалося саме з членства у фракції СДПУ(о). Присвятивши партії два роки, Порошенко пішов, усвідомивши нарешті, що чільні позиції в партії займають Віктор Медведчук і Григорій Суркіс, а не, як передбачалося, Леонід Кравчук, Василь Онопенко. Пішовши з СДПУ, він став лідером партії «Солідарність».

У 2002 році Петро Порошенко став членом фракції «Наша Україна». Там, в подальшому, він керував виборчою кампанією Віктора Ющенка. До слова сказати, Порошенко і Ющенко, крім політики, пов’язує ще й міцна дружба. Вони куми. Петро брав активну участь протягом помаранчевої революції. Внаслідок неї, відгукнувшись на пропозицію Ющенка розділити бізнес і політичну діяльність, передав формальне управління «Укрпромінвестом» своєму батькові.

У 2005 році він був секретарем Ради національної безпеки, але пішов з посади завдяки скандальним подіям. Його і його команду, а саме Миколи Мартиненка, Олександра Третьякова, Давида Жванію звинуватили в корупції і пропаганді особистих інтересів.

Інавгурація Порошенко 07/06 впав карабін 2006 року Порошенко обіймав керівну посаду в комітеті, вирішальному питання банківської та фінансової діяльності. А вже у 2007 році він зайняв головний пост голови Ради Нацбанку України. У жовтні 2009 року Петро став міністром закордонних справ України, пропрацювавши на посаді рік. 23 березня 2012 року тодішній президент Віктор Янукович довіряє Порошенка на посаду міністра економіки і торгівлі України.

У період 2013-2014 років він проявив себе як активний учасник Майдану, підсумком цього стало те, що 25 травня 2014 року в попередньому голосуванні на дострокових виборах президента України Порошенка зібрав більше 50% голосів.

Вже в червні 2014 року він стає главою держави і п’ятим президентом України.

Заслуги Петра Порошенка

Порошенко почесний економіст України, лауреат премії ім. П. Орлика, а також держпремії України в галузі науки і техніки. Має Орден «За заслуги» ІІІ та ІІ ступенів. Написав монографію «Державне управління корпоративними правами в Україні. Теорія формування взаємовідносин». Також їм були опубліковані кілька наукових робіт.

Особисте життя та хобі Петра Порошенка

Перша зустріч з дружиною Мариною, лікарем-кардіологом нині, відбулася на початку 80 — х р. на студентських танцях. Тоді вони обидва були студентами. Марина вчилася на медика, а Петро в університеті ім. Шевченка. Пара в шлюбі живе вже близько 30 років, як і раніше зберігаючи любов і взаєморозуміння в сім’ї.

Петро Порошенко зі своєю великою і дружною родиною

У нинішнього президента четверо дітей: старший Альоша (1985), близнючки Женя і Саша ( 2000 ) і молодший Михайло (2001). Марина все своє життя повністю присвятила сім’ї і турботі про близьких, відчуваючи при цьому підтримку Петра. Адже він став для неї справжньою і єдиною любов’ю на все життя. У сімейному житті Петро Порошенко незаперечний лідер, слово якого закон для кожного члена сім’ї.

Первісток, син Олексій, зовсім недавно одружився, так що незабаром Петро й Марина стали щасливими дідусем і бабусею онука Петра, народженого в 2014 році.

Весь свій вільний час Петро присвячує рідним. Крім того, він займається тенісом , любить багато читати, зокрема англомовну літературу. Також вважає себе затятим шанувальником живопису і любить праці імпресіоніста Клода Моне.

Петро Порошенко — президент України

Зараз Петро Порошенко обіймає посаду президента України. Це велика відповідальність, крім неї новоспеченому президенту доведеться вирішити масу складнощів. Отримавши кредит довіри від народу, Петро Порошенко повинен добре постаратися і не підвести свій народ. Інавгурація президента відбулася 7 червня, де у святі взяли участь понад 60 іноземних делегацій, у тому числі 23 глави інших держав. В ході своєї промови Порошенко виділив основні пункти напрямки своєї діяльності: зберегти і зміцнити Україну, повернути Крим, забезпечити членство країни в Євросоюзі, а також збільшити військову міць України.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: