Ім’я: Петро Лістерман

Дата народження: 4 жовтня 1957 р. (59 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: Іскитим

Діяльність: письменник, провідний

Вага: 78 кг

Зріст: 182 см

Біографія Петра Лістермана

Петро Лістерман – це людина, чиє ім’я постійно зв’язується з самими різноманітними скандалами. Хтось називає його «сутенером» і навіть «торговцем ламаним щастям». Однак наш сьогоднішній герой, зазвичай, не звертає ніякої уваги на весь ажіотаж навколо свого імені. Його «ескорт агентство», яка організовує зустрічі багатіїв з миловидними красунями, користується незмінним успіхом серед заможних росіян.

Гроші течуть рікою, а тому хвилюватися про щось ще нашому сьогоднішньому герою просто не доводиться. Але чи варто говорити, що всі таланти Петра Лістермана обмежуються лише організаторськими здібностями? Звичайно, немає. Адже багатогранність цього непересічного бізнесмена проявляється у багатьох дрібницях. Його образ вже давно став одним з елементів масової культури, а тому нашого сьогоднішнього героя можна легко назвати справжньою легендою в своїй справі.

Ранні роки, дитинство і родина Петра Лістермана

На початку розмови варто відразу ж обмовитися, що багато з наведених нижче даних знаходяться на рівні чуток і односторонніх заяв. Ореол таємничості і величезна кількість брехні вже давно стали невід’ємною частиною образу Петра Лістермана, а тому «відокремлювати зерна від плевел» нам з вами сьогодні необхідно спільними зусиллями…

Петро Лістерман - «торговцем ламаним щастям»

За даними незалежних джерел рідним містом для нашого сьогоднішнього героя є місто Іскитим, розташований неподалік від Новосибірська. Зокрема, подібні повідомлення наводить «Нова газета». Однак сам Лістерман називає в якості місця свого народження місто Київ. Яке з даних відомостей є дійсно достовірним – сказати складно.

Що стосується родоводу нашого сьогоднішнього героя, то в цьому плані все значно більш прозоро. Достеменно відомо, що батько майбутнього «торговця щастям» працював директором школи, а мама була звичайною вчителькою іноземних мов.

Крім самого Петра в його родині є також дочка Алла (нині – викладач музики). За своїм походженням всі родичі Лістермана є євреями.

Коли нашому сьогоднішньому герою не було ще й десяти років, вся його сім’я залишила рідне місто і переїхала в Саранськ (Мордовська АРСР). Тут Лістерман закінчив середню школу і вступив на будівельний факультет Мордовського державного університету.

Давай Одружимося. Наречений — Петро Лістерман. 1/4. Як відзначається в більшості біографічних джерел, вже в цей період наш сьогоднішній герой активно займався дрібною спекуляцією – продавав джинси, жувальну гумку, пластинки західних виконавців, а також інші дефіцитні і напівлегальні речі. Після закінчення інституту Петро переїхав в Домбай, де протягом всього сезону працював інструктором з гірських лиж.

Після цього наш сьогоднішній герой переїхав до Москви. У радянській столиці він познайомився з громадянкою Франції (ім’я якої сьогодні практично невідомо) і вже через деякий час благополучно перебрався в Париж.

У Місті Закоханих майбутній власник «ескорт агентства» займався різноманітною комерційною діяльністю. Однак бізнес Лістермана, як завжди, був лише частково легальним. Достеменно відомо, що вже в 1995-му році Петро Григорович був заарештований французькими правоохоронними органами за торгівлю краденими автомобілями. Після цього близько року Лістерман провів у в’язниці.

Повернення Петра Лістермана в Росію

Після скандальної історії з краденими автомобілями наш сьогоднішній герой розлучився з колишньою дружиною і повернувся назад в Росію. У Москві він познайомився з молодою моделлю Христиною Семенівської і вдруге зважився зв’язати себе узами шлюбу.

Петро Лістерман: «Нинішнє покоління дівчат любить тільки гроші» Вельми примітно, що новоспеченій дружині на момент заміжжя було всього шістнадцять років. Однак, незважаючи на це, в кінці дев’яностих років вона вже була досить успішною моделлю і мала на руках діючий контракт з компанією Christian Dior.

Можливо, саме особистість молодої дружини дозволила Лістерману пробитися у світ модельного бізнесу. Незабаром він почав «вербування» молодих дівчат, а ще через деякий час відкрив власне «ескорт агентство». В даному контексті варто зазначити, що таємниці внутрішньої кухні і навіть сам час появи скандального проекту Лістермана в даний час залишаються таємницею за сімома печатками. Невідомим залишається також і сам формат його діяльності.

Хтось називає його «ескорт агентством», хтось віддає перевагу термін «весільне агентство», а хтось відкрито говорить про елітному «борделі для олігархів». Повертаючись до теми самого Лістермана, відзначимо, що вже на початку 2000-х років наш сьогоднішній герой завів міцні зв’язки з багатьма відомими олігархами, політиками і діячами російського шоу-бізнесу.

Список клієнтів «агентства» ніколи не розголошувався, проте в різні роки в числі клієнтів агентства Петра Григоровича пресою називалися імена Михайла Прохорова, Володимира Потаніна, Дмитра Шатова і багатьох інших відомих російських мільйонерів. Особливо резонансним виявився так званий «куршавельский скандал», пов’язаний з використання послуг неповнолітніх повій. Як це ні парадоксально, однак резонансні події і сексуальні скандали лише підвищували авторитет Петра Лістермана в певних колах. Сьогодні його бізнес все також живий, а він сам плавно починає перетворюватися в якусь культову постать, чий образ з’являється в різних творах масової культури.

Про особисте життя Петра Лістермана майже нічого не відомо

Так, зокрема персонажів схожих на Петра Григоровича можна зустріти в книгах Пелевіна, у фільмах «Глянець» і «Платон», а також у багатьох інших творах.

Інші проекти Петра Лістермана

В якості зіркового гостя Лістерман неодноразово з’являвся в різних телевізійних проектах, а також у музичних кліпах російських знаменитостей. Крім того, якийсь час назад Петро Григорович вів популярне шоу «Красуні і чудовисько» на каналі МУЗ-ТВ, а також займався написанням низки книг. Так, зокрема, зараз у його бібліографії значаться два комерційно успішних твору — «Як заплутати олігарха» і «Як заплутати Лістермана».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: