Ім’я: Петро Кислов

Дата народження: 2 червня 1982 р. (34 роки)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Глазов

Діяльність: актор

Вага: 85 кг

Зріст: 187 см

Біографія Петра Кислова

Дитинства актора Петра Кислова

Петро народився в невеликому місті Глазов. Ще з дитинства він зрозумів, що хоче стати актором. Після школи Кислов навчався в Нижньому Новгороді в театральному училищі.

Актор, згадуючи про навчання в училищі, каже, що на сімдесят відсотків своїм умінням грати зобов’язаний саме йому, так як там пройшов серйозну школу. Майже половина студентів у процесі навчання були відраховані.

Ці роки він згадує, як дуже цікаві. Була гра у виставі «Цирк» і була пародія на цю виставу, яку він разом з однокурсниками представляв в ресторанах і злачних барах. Заради підробітку, Петро рекламував майонез. Для цього йому доводилося йти по вулиці, надівши на себе костюм пляшки. Це час для актора – час перших ролей і, звичайно ж, перших розчарувань.

Актор Петро Кислов сьогодні перебуває на піку популярності

Наступною важливою подією життя стало надходження в школу-студію МХАТ. Кислов був прийнятий на курс Земцова і Золотовіцького. Москва прийняла молодого актора «з розпростертими обіймами». Його майже відразу помітили, він ще студентом був запрошений в МХТЧехова на роль Валі. Спектакль називався «Зображуючи жертву». Дебют був настільки вдалим, що Петро отримав театральну премію «Кришталева Турандот».

Початок кар’єри Петра Кислова: театр і фільмографія

Починаючого актора відразу після Мхату прийняли в трупу театру, в якому відбулася його настільки вдалий і помітний дебют. У цьому дебютному виставі він продовжував грати і, одночасно, був задіяний у кількох інших постановках. Крім рідного театру, Кислов брав участь у двох виставах театру Олега Табакова.

У театрі імені Чехова актор працював до 2008 року. Здавалося, що все для нього склалося чудово, адже це один з кращих театрів Росії. Але він пішов, пояснивши це тим, що при відмінній зарплати і хороших ролях, які він там грав, його не влаштовували люди, які не мають ніякого відношення до мистецтва, але скрізь лізуть і на все впливають. Простіше кажучи, в очікуваннях актора, театр виявився іншим. Петро пояснив, що, по суті, є бунтарем, якби він залишився в трупі, це нічим хорошим не закінчилося б. Він відмовлявся від багатьох пропозицій, так як кар’єра його розпочалася відразу з серйозних і хороших ролей, псувати її молодий актор не хотів. Кислов, іноді, відмовлявся від участі в постановці навіть після першої репетиції, зрозумівши, що все, що відбувається, схоже на балаган або в тому випадку, коли спектакль був побудований на низькопробне гуморі. Все це для нього неприйнятно.

Перші ролі в кіно у Кислова з’явилися ще в студентські роки. Дебютом був телефільм «Псих» (2005 рік). Найбільший успіх приніс фільм Володимира Хотиненка «1612». Робота у Хотиненко запам’яталася акторові як цікава і творча, де можна було імпровізувати, і була можливість розкритися як-то по-новому, коли на знімальний майданчик хотілося просто нестися. Досвід такої роботи Петро вважає для себе дуже цінним. За зіграну в цьому фільмі роль Кислову був присуджений приз «Золота Анна».

Окремо треба відзначити, що спектр ролей, зіграних талановитим актором, дуже широкий. Все це різнопланові ролі, з якими він однаково добре впорався.

Особисте життя Петра Кислова

Одне з хобі та захоплень Кислова – спів. Свою групу він організував ще в Нижньому Новгороді, коли вчився в театральному училищі. Згодом ця група розпалася. Зараз він пише і співає для себе.

Розмірковуючи про звалилася на нього популярності, актор каже, що її висока ціна….. Його і його друзів атакують в соцмережах, пишуть листи, просять додати в друзі. У Кислова вже було два розпалися шлюбу. Перший раз він одружився на Анастасії Макєєвої. Але, за його словами, це було великою помилкою. Дуже швидко молоді люди розлучилися. Було багато коментарів та інтерв’ю, де кожен з них в негативному ключі відгукувався про колишнього чоловіка. Актор після розлучення заявив, що тепер точно знає, з якими людьми йому не варто в житті навіть спілкуватися.

Другою його дружиною стала Поліна Гагаріна. У них народився син Андрій, і молодята були дуже щасливі, багато часу проводили в родині, займалися дитиною. Однак і цей шлюб дуже швидко розпався.

Сьогодні вони продовжують спілкуватися і разом виховують дитину. Про Поліні Петро висловлюється, як про прекрасне і талановиту людину, турботливої матері, пояснюючи розлучення тим, що вони занадто різні, щоб жити разом.

Петро Кислов сьогодні

В даний час актор вільний. За його словами, у світських колах дівчину, а тим більше дружину, він шукати, не має наміру.

Петро Кислов і Албена Денкова

У 2013 році Кислов взяв участь у телевізійному шоу «Льодовиковий період». Його партнеркою стала Албена Денкова. Ця пара виділялася серед учасників проекту. Петро настільки впевнено катався для новачка, такими вільними були його руху, що глядачі припустили наявність досвіду занять фігурним катанням у актора в минулому.

Даючи інтерв’ю, Петро сказав, що дійсно, деякий досвід у нього дійсно є, але він дуже давній, проте основна заслуга їх прекрасних виступів належить його партнерці Албені.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: