Ім’я: Петро Чернишов

Дата народження: 6 лютого 1971 р. (45 років)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: фігурист

Вага: 85 кг

Зріст: 188 см

Біографія Петра Чернишова

Дитинство і родина Петра Чернишова

Петро Чернишов народився в 1971 році в сім’ї ленінградських інтелігентів. І мати Любов Василівна, та отець Андрій Петрович були інженерами. Назвали новонародженого на честь дідуся, фігуриста-одиночника, чотириразового чемпіона СРСР кінця 1930-х років.

Батьки багато уваги приділяли вихованню дітей. Молодший брат Петра Саша має дві вищі освіти, катається на ковзанах, хоча професійно спортом ніколи не займався.

З шести років Петя почав займатися фігурним катанням. З восьми років хлопчик став їздити на спортивні збори та змагання. Приблизно 200 днів у році проводила поза домом. Це привчило його з дитинства самостійно приймати рішення в різних життєвих ситуаціях. Незважаючи на пропуски шкільних занять,Чернишов вчився дуже добре, школу закінчив зі срібною медаллю.

Спортивна кар’єра фігуриста Петра Чернишова

Спочатку Петро Чернишов виступав як фігурист-одиночник. У 80-ті роки минулого століття був одним з небагатьох радянських фігуристів, який виконував потрійний стрибок. Чернишов вигравав першість Ленінграда , займав високі місця на чемпіонах СРСР. Захищав на міжнародних змаганнях честь Радянського Союзу, а потім і Росії.

Петро Чернишов і Наомі Ланг

Потім захопився танцями на льоду. Його першою партнеркою стала починаюча фігуристка Софія Елязова. Мати Софії Тетяна порадила Чернишову переїхати в Америку і допомогла з отриманням «грін-карти».

У 1992 році Петро разом з дружиною знаменитої фігуристкою Наталією Анненко переїжджає в США. Саме в цій країні Петро Чернишов досяг своїх кращих спортивних результатів. В Лейк-Плесіді Чернишов з Софією тренуються в танцювальній школі Наталії Дубової. Однак значних успіхів пара Елязова-Чернишев не домагається. На чемпіонаті США в 1996 році вони займають лише 13 місце. Пара розпадається.

Дубова запрошує з Детройта фігуристку Наомі Ланг. У своєму дебютному році пара виходить на третє місце у першості США. Починаючи з сезону 1998/1999 років, п’ять разів поспіль виграють «золото» чемпіонату країни.

У 2001 році Чернишов стає американським громадянином і пара Ланг-Чернишов приймає участь в Олімпійських іграх в Солт-Лейк-Сіті. Виступ був не дуже вдалим: пара займає лише 11 місце.

Більш високих результатів фігуристи домагаються на чемпіонатах світу, де чотири сезони поспіль входить в десятку кращих танцювальних пар. На окремих етапах Гран-прі пара входить в п’ятірку кращих, а в сезоні 1999/2000 років навіть здобуває «бронзу».

Оксана Домніна і Петро Чернишов В 2000 і 2002 роках Ланг-Чернишов стають чемпіонами престижного змагання чемпіонату Чотирьох континентів. У цьому змаганні виступають фігуристи з усього світу за винятком Європи.

У 2003 році Чернишов закінчує виступи і починає працювати тренером і хореографом.

Особисте життя Петра Чернишова

У 1988 році Чернишов одружився на фігуристці Наталії Анненко. Наталія виступала в парі з Генріхом Сретинским. Дует був неодноразовим призером чемпіонатів СРСР і Європи. Чернышевже тільки починав пробувати свої сили в танцях, тому подружжя вирішили не розбивати склався і шанований у світі фігурного катання дует.

Шлюб тривав сім років. Цікаво, що і після розлучення колишня дружина надзвичайно тепло відгукується про Петра Чернышеве. Анненко каже, що Петро дивовижний чоловік, за спільне життя вона не може пригадати жодної сварки.

Інтелігентний і турботливий чоловік завжди підбадьорював її перед змаганнями, ніколи не зривався і не виходив з себе. Після розлучення Петро все залишив дружині: і будинок, і гроші, і коштовності. Навіть після розставання надсилав колишній дружині квіти. А розставання відбулося із-за того, що Наталя помітила, що її чоловікові подобається партнерка Наомі Ланг. Вона була молода і красива. Роман американської фігуристки і Чернишова став розвиватися тільки після розлучення з Наталею. Однак справа до офіційного оформлення відносин не дійшло.

Петро Чернишов та Анастасія Заворотнюк - весільна фото

У 2008 році Чернишов одружився на «прекрасну няню» Насті Заворотнюк. Пара щаслива в шлюбі і всі чутки про їх розлучення всього лише вигадки невгамовних журналістів. Наталія Анненко вважає, що Насті дуже пощастило з чоловіком, і бажає подружжю сімейного щастя і любові.

Участь Петра Чернишова у льодових шоу

У 2007 році Чернишов взяв участь у телешоу «Танці на льоду», організованому каналом «Росія». Його партнеркою була співачка Юлія Ковальчук. Дует здобув перемогу в проекті.

Після цього успіху у 2009 — 2012 роках Петро взяв участь в подібних «льодових» проектах разом з актрисою Ксенією Алфьоровою, співачкою Надією Грановською і примою Михайлівського театру Іриною Перрен.

Надія Грановська — Петро Чернишов

Фігурист Чернишов сьогодні

Сьогодні Чернишов полягає в щасливому шлюбі. На «подковыристый» питання журналістів: чи не бентежить його, що за останні 13 років у Насті Заворотнюк в житті було багато чоловіків, резонно заперечує, а ви зупиніть будь-яку жінку і запитайте, скільки у неї було чоловіків за останні 13 років.

Відкрив Чернишов у рідному місті школу з освоєння азів катання на льоду. В групах «Азбука Льоду» займаються і діти, і дорослі. Школа носить назву «Петро Чернишов». Це данина поваги дідуся-фігуриста.

У 2014 році Настя і Петро опиняться разом на черговому шоу «Льодовикового періоду». Початок їх романа пов’язано саме з цим проектом, але тепер вони виступлять вже в ролі ведучих.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: