Ім’я: Пелагея

Дата народження: 14 липня 1986 р. (30 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: Новосибірськ р.

Діяльність: співачка

Вага: 57 кг

Зріст: 163 см

Біографія Палажки

Співачка Пелагея – це абсолютно унікальна виконавиця у жанрі народної пісні і поп-фольку. Ставши справжньою зіркою російської сцени, ця талановита дівчина ніколи не намагалася бути «модною» і «актуальною». Вона завжди йшла своїм власним шляхом, а тому завжди була дуже близька звичайним слухачам. Була наставницею в шоу «Голос» і «Голос. Діти», а також журі КВН.

Етно-фолк співачка Пелагея Ханова

Дитинство і родина

Наша сьогоднішня героїня, Пелагея Сергіївна Ханова, з’явилася на світло в далекому і засніженому Новосибірську, в родині, яка була тісно пов’язана з музичним мистецтвом. Мама Палажки, Світлана, колись була досить відомою джазовою співачкою. Втративши голос після затяжної хвороби, мужня жінка не зламалась і змінила музичну сцену на театральну. Протягом всієї подальшої кар’єри мама Палажки працювала режисером і викладала акторську майстерність в одному з новосибірських театрів.

На фото: Пелагея з мамою

Багато в чому саме мама зробила найбільший вплив на творчість дочки. Свого батька Пелагея майже не знала, його їй замінив вітчим, який не тільки виховав її як рідну дочку, але і дав їй своє прізвище – Ханова. Що ж стосується імені співачки, то з ним також пов’язана досить цікава історія. Вся справа в тому, що при реєстрації малятка співробітники Рагсу помилково вважали рідкісне ім’я, яке вибрала її мама на честь своєї бабусі, похідним від імені Поліна, а тому дитинство Пелагея провела з «несправжнім» іменем у свідоцтві про народження. Лише при отриманні паспорта дана помилка була виправлена, і вже тоді подає великі надії артистка нарешті офіційно стала Пелагеєю.

Дитинство Пелагея за чужий помилку провела під ім'ям Поліна

Однак не будемо надто загострювати увагу на питаннях генеалогії. Свій творчий шлях Палажка почала вже в чотири роки – саме в цьому віці вона вперше вийшла на сцену під час вистави в дитячому саду. Той дебют виявився успішним. Зачарована загальною увагою малюк буквально закохалася в сцену, а тому була тільки рада, коли в 8 років була записана мамою, вирішила, що дочка неодмінно повинна пов’язати життя з музикою, в Новосибірську спеціальну музичну школу при міській консерваторії.

Мама Палажки (на фото зліва) підтримує дочку у всіх починаннях

Втім, Пелагея була талановита в усьому – читати вона навчилася ще в пелюшках, в три роки подужала перший роман «Гаргантюа і Пантагрюель» Рабле, а в десять запоєм прочитала «Майстра і Маргариту».

Пелагея і патріарх

Яскраві виступи на сцені новосибірської консерваторії залучили до Пелагеї увагу відомого музиканта Дмитра Ревякіна (лідер групи «Калинов Мост»). Почувши виступ 9-річної дівчинки, артист запропонував їй спробувати щастя на вокальному проекті «Ранкова зірка». В результаті дівчинка стала лауреатом престижного конкурсу і володаркою титулу «Кращої виконавиці народної пісні в Росії 1996 року».

Реакція Палажки на її виступ на «Ранковій зірці» Після цього була низка нових досягнень. Молода артистка успішно виступала на конкурсах «Юні дарування Сибіру», «Нові імена Планети», а також з’являлася на сцені КВН (у складі команди Новосибірського державного університету) і співала відразу для трьох президентів на тристоронньому саміті Росії, Франції та Німеччини.

Маленька Пелагея і три президента

Зоряний шлях Палажки

У 1999 році 14-річна Пелагея екстерном закінчила школу і вступила в Російську академію театрального мистецтва в Москві. У тому ж році співачка стала солісткою гурту «Пелагея», з якою незабаром випустила свій перший сингл «Любо!». Незважаючи на досить незвичайний музичний стиль (а може, саме завдяки йому) композиція стала дуже популярна.

Пелагея – Любо! З цього моменту у Палажки почалася артистичне життя у властивому їй шаленому темпі: гастролі, виступи, студійні записи, пошук музичного матеріалу і постійна робота над вокальними даними, адже немає межі досконалості.

У 2003 році молода артистка випустила дебютний альбом – ретроспективу своїх найкращих композицій за роки кар’єри, а також з відзнакою закінчила театральну академію. Подібні чудеса продуктивності дівчина виявляла і надалі.

Пелагея у КВК (1997 рік) У 2006 році про життя і творчість одного з найвідоміших співачок в сучасній історії Росії був знятий автобіографічний фільм «Вундеркінди».

У період з 2006 по 2009 вона багато гастролювала по Росії і країнам СНД, в середині цього проміжку представивши публіці перший студійний альбом «Девушкины пісні». До платівки увійшло 12 пісень – переважно народні композиції, переспівані Пелагеєю. Однак був там і «Чубчик» – дует з Гаріком Сукачовим, пісня «Під ласкою плюшевого пледа» на вірші Марини Цвєтаєвої, кавер на «Нюркину пісню» авторства Янкі Дягілєвої. Альбом отримав змішані відгуки. Наприклад, авторитетний музичний журнал Rolling Stones поставив диск Палажки 4 бали з 5 можливих, тоді як деякі критики звинуватили групу «Пелагея» в тому, що в її виконанні народні пісні «знебарвилися і пожухла».

Коли Пелагея співає, всі замовкають і захоплено слухають

У 2009 році Пелагея представила публіці новий альбом – запис живого виступу в Льодовому палаці Санкт-Петербурга. Особливий шарм платівці надавав акомпанемент забайкальського козачого хору. Дана платівка забезпечила Пелагею перше місце хіт-параду «Чартова дюжина» в номінації «Соліст». У тому ж році вона заспівала дуетом з нині покійним солістом групи «Король і Шут» Михайлом Горшенєва в ефірі «Нашого радіо».

Еволюція стилю Палажки (2003 – 2015)

У тому ж році популярна артистка з’явилася в якості учасниці на проекті «Дві зірки», де виступала разом з Дариною Мороз. Після цього Палажка стала часто частим гостем на ТБ, відзначившись, зокрема, на таких проектах як «Надбання Республіки» з Юрієм Ніколаєвим і Дмитром Шепелєвим.

Пелагея і Дарина Мороз – Кінь (2009, «Дві зірки») В 2012 році дівчину запросили на вокальне шоу талантів «Голос» в якості наставниці. Зайнявши сусіднє з Дімою Біланом, Олександр Градський і Леонідом Агутіним крісло, вона набрала собі команду талановитих зірочок. І нехай переможцем стала Діна Гаріпова, що входила в команду Градського, її підопічна Ельміра Калімулліна посіла друге місце – теж вельми солідний результат.

Крісло наставниці «Голоси» Пелагея займала перші три сезони: у другому Тіна Кузнєцова з її команди посіла четверте місце, а в третьому її учень Ярослав Дронов отримав срібний приз.

За пару років Пелагея схудла і кардинально змінила стиль

У 2014 році дівчина стала наставником на дочірньому проекті «Голосу», у рамках якого свої вміння демонстрували юні таланти. Так як її підопічна Рагда Ханиева (уродженка Москви, але по крові ингушка) за підсумками проекту зайняла друге місце, глава республіки Інгушетія Юнус-бек Євкуров нагородив Пелагею званням заслуженого працівника культури.

Другий сезон «Голос. Діти»: Пелагея з підопічними

Хоча з «Голосу» Палажка пішла після третього сезону, поступившись кріслом Поліні Гагаріної, підопічних шоу «Голос. Діти» вона опікала і в другому, і в третьому сезонах. В обох випадках вона довела до фіналу двох дівчаток, Саїду Мухаметзянову і Таїсію Підгірну, які були удостоєні третіх місць.

Пелагея – Чорний ворон В 2013 році співачка повідомила, що готує матеріал для запису нового студійного альбому під робочою назвою «Вишневий сад».

Особисте життя Палажки

У 2010 році виконавиця народних пісень вийшла заміж за режисера проекту «Comedy Woman» Дмитра Юхимовича. Примітно, що познайомилася з ним Пелагея, коли їй було всього 11 років – на виступі КВК у 1997 році.

Пелагея і її перший чоловік Дмитро Юхимович

Після заміжжя дівчина взяла його прізвище, однак вже в 2012 році стала знову з’являтися всюди під прізвищем Ханова. Незабаром стало відомо, що пара офіційно розпалася.

Пелагея і Іван Телегін одружилися в 2016 році

У 2016 році стало відомо про роман Палажки та юного хокеїста Івана Телегіна. Не побоявшись відносин з жінкою багато старше себе, він познайомив кохану з сім’єю і зробив їй пропозицію. Відомо, що у Телегіна є син Марк від цивільного шлюбу з танцівницею нічного клубу.

Співачка Пелагея вболіває за чоловіка

Пелагея зараз

В липні 2016 року стало відомо, що Пелагея знаходиться в цікавому положенні. Ніхто не сумнівався, що співачка стане чудовою мамою. Взяти хоча б той факт, що вона правильно розставила пріоритети і практично зникла з радарів ЗМІ, а також відмовилася від участі у п’ятому сезоні «Голосу» і нового сезону «Голос. Діти», щоб спокійно підготуватися до пологів.

Вагітна Пелагея змінилася до невпізнання

На рідкісних нових фото Пелагея раз за разом дивувала шанувальників своїм свіжим зовнішнім виглядом. Тоді як більшість жінок вагітність зовсім не прикрашає, співачка в цей хвилюючий період явно покращала. Можливо, позитивно позначився літній відпочинок в Сочі і розряджений робочий графік.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: