Ім’я: Павло Воля

Дата народження: 14 березня 1979 р. (37 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: р. Пенза

Діяльність: артист розмовного жанру

Вага: 58 кг

Зріст: 181 см

Біографія Павла Волі

Резедент Comedy Club Павло «Сніжок» Олексійович Воля ( справжнє ім’я Денис Добровольський) народився 14 березня 1979 року в місті Пенза. Там він закінчив 11-ю школу. Причому Паша був старанним учнем, разом з атестатом зрілості забрав з собою срібну медаль і масу подяк від учителів за участь у шкільному житті. До речі, його фотографія досі висить на дошці пошани.

Естрадний артист Павло Воля

Після школи Павло Воля пішов вчитися на викладача української мови та літератури. Таку потрібну професію він освоював у Педагогічному інституті імені Ст. Бєлінського. А ось паралельно навчанню Сніжок грав у КВК і був капітаном команди «Валеон Дассон». При цьому у нього знаходилося час працювати ді-джеєм на «Русском Радіо в Пензі». Досі місто пам’ятає в ефірі Павла Добровольського.

Павло Воля був капітаном команди «Валеон Дассон»

Внз Воля закінчив в 2001 році і відразу після цього поїхав до Москви. У столиці він працював ведучим на «Муз-ТВ», а також озвучував Масяню і працював ді-джеєм на «Хіт-FM». Рівно в сім нуль-нуль Воля піднімав сотні тисяч слухачів з ліжка

Павло Воля брав участь в озвучці мультфільму А до цього Павло Воля працював сценаристом на шоу «Добрий вечір» у Ігоря Угольникова. Тут же він познайомився в Артуром Джанибекяном, майбутнім продюсером шоу Comedy Club.

Comedy Club Павло Воля

Перші випуски Comedy Club знімалися ще в далекому 2003 році. Ідея створити щось подібне з’явилася ще раніше. Її автори – хлопці з команди КВН «Нові вірмени»: Артак Гаспарян, Таш Саркісян і Артур Джанібекян. Хлопці під час гастролей по Америці вивчили ринок stand-up comedy і зрозуміли, що такий жанр буде прекрасною альтернативою КВК та «Аншлагу». Останні жанри вже порядком набридли глядачам, що називається «замилили очей».

Stand-up comedy для Росії новий формат і при цьому досить мобільний, незважаючи на те, що на Заході він існує вже давно. Втім, ніякої впевненості в тому, що Comedy Club стане успішним проектом, у хлопців не було. Вони почали з нуля і тут же отримали різко негативну реакцію.

Павло Воля вірив в успіх Comedy Club і не помилився

Підібралася відмінна команда: Гарік Мартиросян, Олександр Ревва, Сергій Свєтлаков, Семен Слєпаков — більшість з багажем гри в КВН, відмінним почуттям гумору і здоровими амбіціями. Незважаючи на те, що шоу зустріли не дуже люб’язно, вони продовжували йти далі. В результаті стали переможцями.

Резиденти Comedy Club намагаються радувати глядачів різними жартами. І поетичними та історичними, часом вульгарними або навіть без натяку на еротику, є і «чорний гумор». А є й мініатюри, які направлені на адресу політиків, бізнесменів, молоді. Так чи інакше, хлопці постійно експериментують.

Павло Воля відрізняється від інших учасників Comedy Club. Він вибрав для себе амплуа «гламурного покидька». Під час своїх виступів він, що називається, «опускає» зірок і жартує над гостями за столиками у VIP-зоні

Павло Воля. Реклама на ТБ Варто відзначити, що Павло Воля зовсім не критикує політиків, Росію і не сіє серед глядачів занепадницькі настрої. Павло Воля критикує тільки співаків, спортсменів та інших зірок, які прийшли Comedy Club. При цьому він не говорить гидоти в обличчя гостям.

Кінокар’єра Павла Волі

В російському кіно» Павло Воля була запрошеною зіркою. Він знявся в комедії, яких в нашій країні ще не випускали. Пародія на всі вітчизняні фільм, які виходили останнім часом: «Бригада», «Бумер», «Дозори», «Спека», «9 рота», «Вовкодав», «Моя прекрасна няня».

Павло Воля у фільмі «Службовий роман. Наш час»

У головній ролі знімався Геннадій Хазанов. І сценарій писали саме під нього. Акторові і гумористу все сподобалося, проте робочий графік виявився дуже напружений. Тут постало питання, хто замінить на майданчику Хазанова. Всі інші ролі вже зайняті: Дмитро Нагієв, Ксенія Собчак, Володимир Турчинський, Гарік Харламов, Михайло Галустян, Дмитро Сичов, Борис Моїсеєв. Прийшов Армен Джигарханян і заявив: «Я прочитав сценарій, мені сподобалося, готовий зніматися».

Павло Воля чудово відчуває себе на сцені

Довгий час «Дуже російське кіно» було робочою назвою фільму. І планувалося випустити його під Новий 2008 рік. Однак якраз на цей час був призначений вихід «Іронії долі». Тоді було прийнято рішення випустити стрічку трохи пізніше – в кінці січня 2008 року.

Повнометражна стрічка «найкращий фільм» стала однією з найсмішніших комедій. До речі, бюджет картини досяг близько 9 мільйонів доларів. Це один з найдорожчих фільмом в історії російського кіно.

Павло Воля на перших ролях

Після «найкращого фільму» Павло Воля почав працювати над головною роллю в картині «Платон». Це комедійна драма. Паша грає схожу роль – гламурного московського тусовщика. Крім «Снєжка» у картині грають Єлизавета Лотова, Мухтар Гусенгаджиєв, Евеліна Бледанс, Ксенія Князєва і Володимир Большов.

Павло Воля. Саундтрек фільму «Платон». Герой фільму дуже схожий на самого Павла Волю за всіма параметрами. У нього неабиякий розум, приваблива зовнішність, комунікабельність. Це дозволяє йому успішно вести справи і користуватися популярністю у жінок. «Платоша мені дуже цікавий. У московському житті він як риба у воді, будь-який знає, чим він займається, як його знайти. В руках Платона — важелі доль, він управляє світом, ні, скажімо, світом, у якому він живе», — розповів Паша про свого героя.

Музична кар’єра Павла Волі

Кілька років тому на орендованій квартирі на південному заході Москви Павло Воля почав несподівано для всіх писати тексти. Тут же виникла думка складати музику. Сніжок її придумував і просто забивав у драм-машину. У результаті накопичилася в районі півтора десятків мелодій. І треба до них писати тексти. Матеріалу у артиста накопичилося на повноцінний диск.

Павло Воля впевнено почуває себе за ді-джейським пультом

Пісня «Шоу-біз» Павла Волі вже крутилася в ефірі кількох радіостанцій.

«Я не слідкую за цим спеціально, мені не настільки важливий… – ні, результат, зрозуміло, важливий. Але я не сиджу в чатах, не дивлюся, що про мене пишуть, не буваю в інтернеті, не дивлюся рейтинги, зведення, все інше. Пісня «Шоу-біз» якісь там місця займала, трималася якихось хіт-парадах – не суть важливо, людям сподобалося. Адже спочатку, коли ми її принесли, нам сказали: «Ой, ні, це жахливо! Дуже багато тексту, неформат». Я: «Нехай тиждень пограє, потім як хочете». Грає довго. Про неформат вже не згадують, мовляв, «так ніхто так не говорив!» – розповідає Павло.

Павло Воля — Офігенно Ще одна пісня у Павла Волі вийшла під назвою «Все буде офігенно». Насправді у неї не цілком цензурне назва «Все буде ох…але». На «нормальну людську» пісню вже зняли кліп.

У 2007 році Павло Воля випустив альбом з двох дисків «Respect і Уважуха», через два роки з’явилася платівка «Чудеса трапляються», а зараз готується до випуску другий студійний альбом.

Приватне життя Павла Волі

Досить довго резидент Comedy Club користувався репутацією закоренілого холостяка, але у вересні 2012 року він одружився. Обраницею Павла Волі стала шестиразова чемпіонка Європи з художественнойгимнастике, заслужений майстер спорту Ляйсан Утяшева. Через рік, Павло воля став батьком. Ляйсан народила сина Роберта, в 2015 році у зоряної пари народилася дочка Софія.

Павло Воля і Ляйсан Утяшева

Павло Воля зараз

Павло Воля активно виступає на сцені Comedy Club, разом з друзями зі своїми Тимуром Родрігезом і Антоном Антонови час від часу влаштовує вечірки, стаючи за ді-джейський пульт. Павло Воля є власником звукозаписного лейбла Nopassport.

Павло Воля, Ляйсан Утяшева. Вечірній Ургант

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: