Ім’я: Павло Трубінер

Дата народження: 20 листопада 1976 р. (40 років)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 83 кг

Зріст: 180 см

Біографія Павла Трубинера

Дитинство і родина Павла Трубинера

Павло Трубінер народився у військовій родині. У школі Павло вчився посередньо. Його поведінка не завжди подобалося вчителям, тому що через витівки маленького непосиди в школі іноді відбувалися порушення порядку. Але саме в школі Трубінер в перший раз почув про те, що володіє акторським талантом після шкільної постановки «Ревізора», де він грав Суницю. Викладачі радили йому вступати в театральний.

Однак Павло не уявляв себе в майбутньому на сцені. І після закінчення школи він вступив до ГІТІС випадково. На іспит Трубінер прийшов не вступати в академію, а морально підтримати подругу. Ставати актором тоді не входило в його плани, але Павло вирішив спробувати і свої сили.

У перший раз не пощастило ні йому, ні дівчині, яку він супроводжував на вступне випробування. На іспиті була величезна черга бажаючих стати зірками, і вони обидва не пройшли конкурс. Але через рік Трубинера взяли. Сам Павло вважає цей випадок ланкою ланцюжка випадковостей, з яких складається його успіх.

Актор Павло Трубінер зіграв багато ролей у військових фільмах

У студентські роки мрією Трубинера було зіграти роль Остапа Бендера, але він розумів, що цей образ не переграєш. Він вже є, він устоявся багато років тому, і таким залишиться в пам’яті глядачів. Тому потрібно було шукати щось нове, своє. У 1995 році Павло закінчив ГІТІС (майстерню Б. Голубковского) і почав грати в театрі.

Кар’єра Павла Трубинера в кіно, фільмографія

Довгий час Трубінер грав тільки в театрі. Одна з найбільш відомих театральних п’єс за участю актора – «Холодний дім», поставлена за сюжетом однойменного роману Чарльза Діккенса. Першу велику роль в кіно актор зіграв у 2005 році серіалі «Плюс нескінченність». А через два роки він досяг справжньої популярності.

Популярність прийшла після виходу в світ серіалу «приватне замовлення», фільму «Курортний роман» та кількох інших картин. У ці роки Павло став отримувати запрошення на зйомки від багатьох режисерів.

Вбити Сталіна – Трейлер. Фільм з Павлом Трубинером З 2005-го року він зіграв у кіно понад 50 ролей. Найчастіше йому діставалися ролі охоронців, поліцейських, військових. Брутальна зовнішність Павла робить таких персонажів у його виконанні колоритними і запам’ятовуються. Тому багато глядачі знають Трубинера за фільмами «Зсув» (2006 року), «Служба довіри» (2007), «Агонія страху» (2007р.), «Параграф 78» (2007р.), «Жаркий лід» (2008 р.), «Полювання на Вервольфа»(2009), «Військова розвідка. Західний фронт» (2010), «Грач» (2012), «Смерть шпигунам» (2012).

Можливо, такі ролі йому особливо вдаються, тому що Павло в дитинстві хотів стати військовим, і у нього були справжні військові карти, погони, кашкети, що дісталися від рідних. Він рано навчився поводитися зі зброєю і захоплюється полюванням. Навіть у паузах під час зйомок фільму «Вбити Сталіна» він разом з Михайлом Пореченковим відправився на полювання, де вони вполювали кабана.

Проте в серіалі «Щоденник доктора Зайцевої» Трубінер постав у зовсім іншому образі. У ньому він грає лікаря-гінеколога. З одного боку це теж «мужня» роль начальника-завідувача, але в характері героя присутні м’які риси. У цьому проекті Павло працював на одному знімальному майданчику з такими акторами, як Яна Крайнова, Ілля Любимов, Олена Сафонова та інші. ,

Павло Трубінер – слайдшоу В «Острів непотрібних людей» Павло зіграв негативного персонажа – найманого вбивцю. Що теж вдалося йому з легкістю, незважаючи на те, що це ролі зовсім іншого плану. Фільм приніс акторові багато нових шанувальників і став наступним етапом його кар’єри.

Приватне життя Павла Трубинера

У житті Павло швидше життєрадісна людина, відкритий і щирий. Вірить в любов і вважає, що заради неї можна зробити будь-які божевільні вчинки. Тому Трубінер дуже дорожить своєю сім’єю. Павло одружений на спортсменці Ользі Мухортовою-Трубінер, з якою познайомився ще у студентські роки. Ольга – призер чемпіонатів світу з п’ятиборства.

В даний час вона працює тренером і виступає в якості судді на змаганнях. У них двоє синів. Старший хлопчик народився у 1996 році 22 квітня, його назвали Павлом в честь батька. Через кілька років народився його молодший брат, другий син Трубинеров – Олександр.

Сини Павла Трубинера Павло і Олександр від дружини Ольги Мухортовою

Синам актора дуже подобається діяльність батька, і вони з задоволенням дивляться фільми з його участю. Особливо про військові дії. Діди Трубинера воювали, один з них дійшов до Берліна, бабуся пережила окупацію в Лобні. Прадід був розстріляний в 41-му, його будинок до цих пір зберігся в Запоріжжі. У родині шанують пам’ять родичів, які пережили воєнний час.

Сімейне життя актор намагається приховувати від сторонніх поглядів і спалахів фотоапаратів. У Трубинеров спортивна сім’я. Сам Павло стежить за своїм здоров’ям, викроює час між зйомками і ходить в тренажерний зал. Адже в його фільмах багато активних сцен, де доводиться тікати, битися. Для цього просто необхідно перебувати в хорошій спортивній формі, хоча часу катастрофічно не вистачає.

За останні два роки вийшло 16 фільмів з його участю. У такому стахановському режимі часу на себе не залишається. А на захоплення тим більше. Хобі Павла – полювання, в тому числі і підводний. Але цим можна буде зайнятися потім, вважає він, а зараз робота – перш за все.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: