Ім’я: Павло Санаєв

Дата народження: 16 серпня 1969 р. (47 років)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: р. Москва

Діяльність: письменник, сценарист

Вага: 87 кг

Зріст: 190 см

Біографія Павла Санаєва

Дитинство Павла Санаєва

Павло народився в Москві. Його мати і батько разом не жили, хлопчик довгий час перебував у своєї бабусі – Санаевой Лідії, в той час, поки мама влаштовувала особисте життя. Вітчимом Павла став Ролан Биков. Бабуся була владною жінкою, налаштовувала онука проти вітчима і не дозволяла Паші жити з матір’ю, можна сказати, силоміць його тримала біля себе. За характером вона була тираном, Павло її дуже боявся. Як Санаєв згадує, іноді він відчував бабусину любов, але це була велика рідкість.

Мама і Ролан Биков почали разом жити після спільної роботи у фільмі «Докер». Як-то мамі вдалося нишком забрати сина від своєї матері, поки та була в магазині. Місяць, прожитий з мамою і Роланом Антоновичем, став для маленького Паші світлою плямою в житті. Однак незабаром бабусі вдалося так само таємно повернути онука собі. Після цього він прожив з нею ще довгих чотири роки.

Санаєв вдячний своєму рідному батькові, як людині, без якого він не з’явився б на світ, але вихованням і становленням характеру Павла займався саме вітчим.

Павло Санаєв став популярний після біографічної книги «Поховайте мене за плінтусом»

Захопленням хлопчика були моделі літаків, які він клеїв годинами на шкоду уроків. Биков ніколи не сварив її за це, навіть навпаки, завжди дуже серйозно захоплювався кожної вже готовою моделлю. Це виробило у дитини звичку доводити все до кінця.

У дитинстві Павло знявся в декількох фільмах. Спочатку були зйомки у фільмі «Опудало», режисером якої був Биків, потім послідували зйомки ще в трьох фільмах. Незважаючи на те, що він знімався з дитинства, обираючи професію, молода людина вирішила стати сценаристом, а не актором.

У дев’яностих роках, коли всі займалися поголовно фарцовкою, називаючи це бізнесом, Павло, який на той час вже був студентом Вдіку, почав заробляти на дрібному відеопіратство. Вітчим припинив, переконав припинити подібні заняття. Він запропонував замість цього написати книгу.

Павло Санаєв. Поховайте мене за плінтусом Так як отримати схвалення Бикова було дуже важливо для Санаєва, він почав писати і витратив на це більше року. Як він згадує, було важко продовжувати писати, коли однокурсники вже їздили на машинах, куплених на зароблені фарцовкою гроші.

Початок кар’єри письменника Павла Санаєва

У 1995-му Санаєв трудився над офіційними перекладами багатьох відомих фільмів, серед яких «Володар кілець» за мотивами книг Джон , «Дуже страшне кіно», «Остін Пауерс» і багато, багато інших. Така робота як ніяка інша підходила для майбутнього режисера і сценариста. Вже у 2002-му він написав сценарій до фільму

«Останній Уїк-Енд», який став режисерським дебютом Санаєва. Через десять років книга, написана коли-то з подачі Ролана Антоновича, стала справжнім бестселером, зробили Санаєва одним з найвідоміших письменників сучасної Росії. Автор назвав її «Поховайте мене за плінтусом». ВДІК він закінчив у 1992-му, а книга вийшла в 2003-му.

Реклами не було, але «сарафанне радіо» зробило свою справу, і тираж 20 тисяч примірників розійшовся дуже швидко. Загальний тираж вже перевалив за п’ятсот тисяч примірників. Твір і сьогодні користується чималою популярністю, воно переведено на французьку та німецьку.

По книзі знятий фільм, багато театри поставили спектаклі. Найменше Автор задоволений фільмом, так як, на його думку, він дуже далекий від настрою, переданого в книзі.

Павло Санаєв: Люди живуть помилковими спогадами Нещодавно вийшло нове подарункове видання, в якому з’явилося сорок ілюстрацій і три не публікувалися раніше глави. Ці голови були написані Санаєвим, але в книгу не увійшли. Після того, як з’явилася ідея подарункового видання з ілюстраціями, він переробив ці глави і ввів їх окремо в кінці твору.

Павло вважає, що Ролан Антонович похвалив би його за книгу. Якби в свій час він не змусив Павла припинити займатися відеокасетами, швидше за все, ця книга ніколи б не з’явилася.

Часто у Санаєва запитують, чи все в книзі правда, так було в дитинстві, як описано. Автор не раз повторював і знову повторює, що це всього лише літературний твір і забувати про це не варто. У книзі, безумовно, присутні деякі елементи автобіографії, але по більшій частині це вигадка автора.

Павло спробував себе і в короткометражному кіно. Дебют відбувся в Литві, півгодинний фільм з назвою «Каунаський Блюз» був знятий для литовського телебачення.

Через рік на екрани вийшла стрічка «Останній Уїк-Енд», ще через два роки – «Нульовий кілометр», а в 2009-му з’явився гучний фільм «На грі». Ця робота викликала багато розмов про те, чи вважати її жорстокою чи ні. Вже в 2010-му пішла друга частина історії з назвою «На грі 2».

Письменник Павло Санаєв з дружиною

Санаєв жалкував, що про ролі в його житті Бикова, про його мудрому вихованні, у його творі «Поховайте мене за плінтусом» нічого не написано. Щоб віддати Ролану Антоновичу свого роду борг, він написав «Хроніки Телепня». Хтось з читачів вважає, що це продовження першого роману, а хтось- що це окремий твір. Автор переконливо попросив читачів це твір не вважати його автобіографією.

Приватне життя Павла Санаєва

Про особисте життя Павло розповідає не багато. Відомо, що він одружений на Олені Санаевой. До заміжжя вона носила прізвище Фонина і була відомою фотомоделлю. Пара узаконила відносини в 2009 році. У них є дочка, яка з’явилася на світ в 2012 році. Батьки назвали її Веронікою.

У планах Павла і Олени – троє дітей. Незважаючи на те, що Олена значно молодший, Павло вважає її дуже мудрою, багато в чому з нею радиться.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: