Ім’я: Павло Колобков

Дата народження: 22 вересня 1969 р. (47 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: Москва

Діяльність: спортсмен, політик

Вага: 78 кг

Зріст: 182 см

Біографія Павла Колобкова

Павло Колобков – знаменитий російський фехтувальник на шпагах і успішний державний діяч, перший російський спортсмен, удостоєний звання полковника. Олімпійський чемпіон, шестиразовий переможець Чемпіонату світу, двічі чемпіон Європи з фехтування. 19 жовтня 2016 року був призначений Міністром спорту РФ.

Легендарний російський шпажист, міністр спорту Павло Колобков

Дитинство та освіта

Павло Колобков народився і виріс у Москві. З ранніх років він любив фізичні вправи і звик приділяти багато часу саморозвитку – як фізичному, так і розумовому. Батьки прагнули дати своїй дитині все, що було в їх силах, а тому прагнули розвивати його здібності і підтримували всі його захоплення.

Новий міністр спорту Павло Колобков Павло вчився в досить престижній школі, розташованій в центрі столиці і славилася високою якістю освіти. Цей же навчальний заклад відвідували багато діти і онуки московського міськкому і членів політбюро.

Фехтуванням на шпагах Колобків почав активно займатися по досягненні 10-ти років. Першим тренером Павла став Валерій Ніколайчук. Сам спортсмен згадував про наставника наступним чином: «Він знав, що я роблю, що буду робити, про що думаю, які в мене оцінки і так далі. Тренер просто жив моїм життям. Великі фахівці так і працюють. Він багато чому мене навчив». День за днем юнак відпрацьовував техніку до абсолютного автоматизму, тому що його тренер був впевнений: справжній шпажист повинен бути на висоті, навіть якщо розбудять серед ночі і викличуть на поєдинок. Тренування були дуже виснажливими, але і хлопець був не з слабких, а тому на межі сил працював над поліпшенням своїх результатів.

Колобків займався фехтуванням з десяти років

Після закінчення школи Павло вступив в ГЦОЛІФК (нині Російський державний університет фізичної культури), де в 1991 році здобув кваліфікацію викладача фізичної культури. Трохи пізніше Павло вирішив отримати юридичну освіту, а тому вступив і закінчив у 1998 році МГЮА (нині Московський державний юридичний університет).

Спортивна кар’єра

У 1985 році Колобків вперше брав участь у чемпіонаті СРСР, хоча йому на той час виповнилося лише 15 років. Дебютант зайняв 37-е місце з можливих 97-х, що було досить непоганим результатом. На наступному великому виступі – чемпіонаті світу серед юніорів 1988 року – Павло став переможцем. На аналогічному змаганні в наступному році він повторив свій успіх.

Павло Колобков проти Еріка Срекки (Фінал чемпіонату світу 1997 року) В 1988 році Колобків у складі збірної Радянського Союзу вперше брав участь в Олімпіаді і повернувся додому із бронзовою медаллю. Кар’єра Павла Колобкова розвивалася надзвичайно стрімко. Виснажливі тренування і природні здібності давали гідний результат. У 1991 році спортсмен завоював чемпіонський титул серед дорослих. Надалі Павло ще п’ять разів ставав чемпіоном світу: в 1993, 1994, 2002, 2003 і 2005 роках.

Шестиразовий чемпіон світу з фехтування на шпагах

У 1992 році Павло став Заслуженим майстром спорту. Це почесне звання молодий спортсмен заробив важким і чесною працею, гідно представляючи на численних змаганнях свою країну.

Молодий шпажист Павло Колобков з медаллю переможця

На Олімпійських іграх 1992 року – друге за свою кар’єру Павло брав участь у складі СНД і завоював срібло і бронзу.

У трьох наступних Олімпіадах (1996, 2000 і 2004 років) Колобків представляв збірну Росії. Саме у 2000 році він впевнено завоював олімпійське золото у Сіднеї. Разом талановитий спортсмен п’ять разів брав участь в Олімпіадах з кожної гри повертався додому з призовими місцями.

Виступ Павла Колобкова на Олімпіаді-2000 в Сіднеї в 2004 році Колобків придбав особливий статус – будучи діючим спортсменом, він отримав звання полковника. Нагородження відбувалося 19 листопада на урочистому прийомі олімпійців-армійців при особистій участі Сергія Іванова (Міністра оборони РФ).

У 2001 році Павло взяв на себе управління фітнес клубом «World Class» (до 2007 року), а також цілою мережею аналогічних клубів «Фізкульт». Трохи пізніше, а саме у 2007 році, Павло отримав посаду заступника голови об’єднання ВФСТ «Динамо» (до 2010 року).

Павло Колобков – фехтує як бог!

Крім того, в 2008 році спортсмен прийняв досить нестандартне для нього запрошення – взяти участь у шоу «Льодовиковий період». Павло виступав з ефектною фігуристкою, співачкою і артисткою Анною Семенович. Пара виявилася дійсно цікава та яскрава, до того ж і каталася досить успішно.

«Льодовиковий період»: Павло Колобков і Анна Семенович (2008 рік)

Політична кар’єра Павла Колобкова

Реалізувавши себе в спортивній сфері, Павло Колобков почав активну політичну діяльність. У 2010 році спортсмен увійшов до Громадської палати Росії, Комісію з соціальних питань і демографічної політики, а також був призначений заступником голови Комісії з охорони здоров’я, екології, розвитку фізичної культури і спорту.

У велику політику Павло Колобков прийшов у 2010 році

На цей рік припало й більш серйозне підвищення: 5 жовтня 2010 року Колобків зайняв пост заступника Міністра спорту, туризму і молодіжної політики РФ. На нього були покладені обов’язки сприяння розвитку олімпійських видів спорту, параолімпійського руху, підготовчі роботи до Олімпіади 2014 року і т. д.

Крім того, у 2012 році колишній спортсмен очолив делегацію спортсменів Росії на Олімпіаді в Лондоні.

Особисте життя

Відомостей про особисте життя видатного спортсмена і успішного політика дуже мало. Відомо, що він одружений і виховує трьох дітей. Сім’я проживає у столиці.

На фото: Павло Колобков і його дружина Катерина

Павло завжди уважно ставився до рідним і близьким. Дбаючи в першу чергу про сім’ю, Колобков вирішив не чекати безвольного закінчення спортивної кар’єри, а заздалегідь подумав про майбутнє.

Звичайно ж, під час участі Павла у проекті «Льодовиковий період» в пресі з’явилися чутки про його роман з привабливою Анною Семенович. Журналісти не могли упустити настільки підходящий привід обговорити особисте життя двох відомих людей, додавши в неї певної гостроти. Проте чутки не підтверджувалися жодними доказами.

У житті Павло Колобков – добрий і скромний чоловік

Павло Колобков відрізнявся скромністю. Навіть після перемоги на Олімпіаді в 2000 році, він їздив на старенькій «п’ятірці». Знайомі і навіть сторонні люди характеризували спортсмена як добродушного усміхненого людини. Працьовитість, завзятість і цілеспрямованість були основними якостями Колобкова, завдяки яким йому і вдалося добитися успіху.

Павло Колобков сьогодні

Павло добре зарекомендував себе на посаді заступника Міністра спорту, туризму і молодіжної політики РФ, а тому в жовтні 2016 року отримав підвищення. Колобків був призначений Міністром спорту, змінивши на цій посаді свого попередника – Віталія Мутко.

У 2016 Павло Колобков очолив Міністерство спорту РФ

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: