Ім’я: Павло Глоба

Дата народження: 16 липня 1953 р. (63 роки)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Москва

Діяльність: астролог, письменник

Вага: 82 кг

Зріст: 175 см

Біографія Павла Глоби

Павло Глоба – це відомий астролог, історик і вчений. Хтось говорить про нього як про Нострадамуса двадцять першого століття, а хтось- як про самому звичайному шарлатане. Саме тому сьогодні ми вирішили поговорити про це відомому людині трохи детальніше, щоб зрозуміти, нарешті, хто ж він насправді.

Ранні роки, дитинство і родина Павла Глоби

Павло Павлович Глоба з’явився на світ 16 липня 1953 року в місті Москва. Його знак зодіаку – Рак. За Китайським гороскопом він народився в рік Змії. Захоплюватися астрологією та іншими астральними науками наш сьогоднішній герой почав ще в дитинстві.

У ранньому віці він навчався всьому у свого діда, який був для нього головним наставником у житті. Від нього ж Павло Глоба успадкував також стародавні книги, з яких він і донині черпає сили і сакральні знання.

Однак астрологічний вчення завжди було не єдиною його пристрастю в житті. З підліткового віку майбутній знаменитий вчений завжди тягнувся до знань. А тому освіта завжди було для нього на першому місці.

Гороскопи Павла Глоби користуються великою популярністю вже багато років

Прагнучи отримати хороший диплом і поліпшити свою професійну підготовку, в кінці сімдесятих років Павло Глоба поступив в Московський державний історико-архівний інститут, де почав вчитися на історика-архівіста».

Відповідний диплом наш сьогоднішній герой одержав в 1982-му році, після чого влаштувався на роботу в Московський міський архів. У цьому місці астролог пропрацював два роки, однак згодом звільнився за нез’ясованих обставин. Після цього Павло Глоба став професійно займатися астрологією. Він становив персональні гороскопи для всіх бажаючих, однак подібне заняття довгий час приносило досить невеликий дохід. Саме тому в 1983-му році майбутній відомий вчений був змушений підробляти самим звичайним сторожем.

Популярність Павла Глоби: астролог, письменник, учений

У 1991-му році наш сьогоднішній герой вирішив вперше спробувати себе в якості письменника. В цей період він у співавторстві зі своєю дружиною Тамарою видав книгу «Він, вона і…зірки», слідом за якою були видані ще дві роботи «Про що мовчить Луна» і «Аналіз і синтез космограм». Завдяки цим публікаціям, наш сьогоднішній герой став одним з найбільш відомих астрологів на пострадянському просторі. Він придбав певний успіх, а тому згодом став методично вибудовувати свою кар’єру провісника і (в деякому роді) шоумена.

Павло Глоба Прогноз 2012-2014 рр. У 1997-му році Павло Глоба зареєстрував і відкрив свій особистий астрологічний центр, який і донині носить його ім’я. Приблизно в цей же період він почав надавати не тільки послуги приватного характеру, але і працювати з різними газетами і журналами як астрологічного консультанта. Він часто з’являвся на різних передачах, давав свої коментарі щодо тих чи інших актуальних питань.

Паралельно з цим він часто працював також і в якості письменника, видаючи за кілька книг і публікацій протягом року. Так, зокрема його перу належать такі твори як «Космічний паспорт», «Містерії зоряної астрології», «Живий вогонь. Вчення древніх аріїв», «Астрологія імені», «Вступаємо в етап нового космічного подорожі», а також деякі інші.

У другій половині дев’яностих років, коли різні спіритичні і астральні вчення стали дуже популярні на просторі СНД, велика популярність прийшла і до Павла Глобі. Він почав з’являтися на телебаченні вже в якості політичного аналітика, представляючи астрологічний прогноз на результат політичних виборів, економічних подій, а також інших новин подібного штибу.

Павло Глоба дає прогноз на найближчі десять років Саме в цей період Павло Глоба став близько спілкуватися з деякими політиками і людьми, наділеними владою. Проте вже на початку 2000-х років в пресі і на телебаченні часто стали з’являтися критичні матеріали, присвячені відомому астрологу. Критики відзначали великий часовий радіус пророкувань Глоби, в силу якого його слова складно було перевірити. Крім того, згодом у провину Павлу Павловичу стали ставити «розпливчастість» його прогнозів, а також досить спірні обґрунтування.

Незабаром в інтернеті та ЗМІ стали з’являтися цілі добірки матеріалів, у яких докладно розписувалися невірні прогнози астролога. Так, зокрема, на виборах в США російський вчений пророкував перемогу Хіларі Клінтон. В період президентської компанії в Україні однозначно заявляв, що Віктору Януковичу президентом ніколи не стати. Крім того,

Павло Глоба прямо говорив про те, що 2011-й рік стане роком спокою – без воєн, дефолтів, землетрусів. Буквально кілька місяців потому великі заворушення почалися в Тунісі, Лівії спалахнула громадянська війна. Землетруси пройшли в Пакистані, Японії та деяких інших державах. Згодом Павло Глоба заявив, що мав на увазі тільки Росію, однак і в цьому плані його слова здаються не дуже достовірними.

Павло Глоба склав гороскоп на 2014 рік.

Відходячи від теми прогнозів, зазначимо, що в період з 1998-го по 2008-й російський астролог працював телеведучим на каналі ТНТ, де вів проект «Глобальні новини». З 2011-го року він також вів схожу програму на «РазТВ», однак і там вона незабаром була закрита. В даний час проект перейшов у радіоефір і випускається в студії Ретро ФМ.

Крім телевізійних успіхів, варто також сказати кілька слів про кінематографічної діяльності Павла Глоби. У 2008-му році російський вчений знявся у фільмі «слідами звіра», а рік потому зіграв невелику роль у міні-серіалі «Пітерські канікули».

Павло Глоба сьогодні

На даний момент останньої кінематографічною роботою нашого сьогоднішнього героя є документальний фільм «Росія після 2012 року».

В даний час Павло Глоба працює на радіо «Ретро ФМ», а також надає приватні послуги по складанню індивідуальних гороскопів. Час від часу він також з’являється в якості консультанта на телебаченні і в ЗМІ.

Приватне життя Павла Глоби

В житті відомого астролога було чотири шлюбу. Проте в даний час широкої громадськості відоме ім’я лише одного з його дружин – Тамари Глоби. Вона, так само як і чоловік активно працює у сфері астрології, а також займається написанням книг з даної тематики і складанням гороскопів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: