Ім’я: Павло Бессонов

Дата народження: 7 лютого 1991 р. (25 років)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор

Вага: 84 кг

Зріст: 181 см

Біографія Павла Бессонова

Дитинство і родина Павла Бессонова: перші фільми і ролі

Паша народився в Москві. З дитинства він був повним хлопчиком і з-за цього трохи смішним. Якось він побачив на одному московському телеканалі рекламу школи акторської майстерності. Він вирішив записатися. Після того, як він там провчився один рік, зміг стати на облік на «Мосфільмі» та Кіностудії імені Горького. Через деякий час він почав отримувати пропозиції про зйомки.

Першим досвідом зйомок став «Єралаш», де він зазвичай грав смішних «тюхтіїв-це». Робота в «Єралаші» звичайно, позначилася на його подальші зйомки. Дуже часто згодом режисери вказували юному акторові, що в кадрі треба бути природним, а не грати, як в «Єралаші».

Кадетство – трейлер серіалу з Павлов Безсоновим В 2005-му році хлопчик з’явився в телесеріалі «Лебединий рай». Йому дісталася невелика роль, однак там він побачив багатьох іменитих акторів. У тому ж році Паша зіграв ще в одному серіалі з назвою «Фірмова історія». Його героєм був син Табарчука.

Виходить, що до чотирнадцяти років він вже мав деякий досвід зйомок у кіно. Його запросили в серіал «Кадетство». Павло вчився в звичайній столичній школі. Ніколи через зйомок у нього не псувалися стосунки з однокласниками та вчителями. Але не можна сказати, що зйомки не заважали школяреві вчитися. У нього була думка закінчити навчання екстерном, можливо, так було б легше.

Павло Бессонов в серіалі «Кадетство»

Зйомки в телесеріалі «Кадетство» розтягнулися на кілька років. За цей час підліток встиг закінчити школу. В основному все знімалося в Твері. Там розташоване реальне суворовське училище. Знімальна група і актори жили в пансіонаті, а коли у суворовців були літні канікули, актори перебиралися в справжні казарми. За час зйомок Павло з товаришами по серіалу встиг добре вивчити Твер, подивитися визначні пам’ятки, хоча вихідних днів було і не багато.

Актор Павло Бессонов став знаменитим після серіалу

Безсонов зіграв роль повного, незграбного і довірливого курсанта, який приїхав із села. Цей щирий, довірливий герой не міг не сподобатися глядачам. Прізвище цього курсанта – Степан Перепечко.

На знімальному майданчику дітям нудьгувати не доводилося, за тривалий час роботи у них з’явилися свої приколи і жарти. Були й моменти не дуже приємні. Як-то героя Павла треба було в кадрі з’їсти шоколадку, причому знімали дванадцять дублів. Це було справжнє випробування для актора, так як він терпіти не може шоколад.

За сюжетом Перепечко зустрічався з двома дівчатами. Спочатку курсант почав зустрічатися з дівчиною на ім’я Вероніка, а пізніше приїхала із села Анжела з метою відбити Степана у Вероніки.

Безсонову подобається зіграний ним герой. Він вважає його добрим і чуйним хлопцем, який намагається допомагати всім, навіть в тих випадках, коли його про це не просять. Пізніше вже друзі-курсанти допомагали Перепечко, коли того треба було якось розібратися зі своїми дівчатами.

Інтерв’ю з Павлом Безсоновим Перший сезон знімався майже п’ять місяців. Весь цей час підліток не був удома. Зрідка в Твері його відвідував батько, мама ж була зайнята на роботі. Крім Павла, в сім’ї зростає його молодша сестра.

Свою роботу на екрані юний актор практично не дивився з-за відсутності вільного часу. Але те, що бачив, йому подобалося. Його героя Перепечко курсанти весь час підколюють, відпускають на його адресу жарти. Під час зйомок Павло цього не відчував, а от на екрані актор це побачив і відчув.

Актор Павло Бессонов та Зінаїда Мартинова

Після першого сезону пішов другий, а потім і третій сезони. Популярність цього проекту була чималенька. Безсонов вважає, що інтерес забезпечив молодий акторський склад, крім того, у фільмі розповідається історія сьогоднішнього часу. Дивилися цей телесеріал люди всіх віків. На думку Павла, його герой найбільше полюбився дітям від року до чотирнадцяти.

Павло Бессонов в серіалі «Кремлівські курсанти»

Частина хлопців, що знімалися в «Кадетстве», були запрошені на зйомки продовження історії. Новий телесеріал отримав назву «Кремлівські курсанти». На зйомки запросили і Павла Бессонова. Робота тривала в 2009-му і 2010-му роках.

У цьому проекті полюбився герой з’явився витянувшімся, трішки схудлим, таким, що подорослішав, але все таким же незграбним, довірливим і добрим.

Безсонов роботу в «Кадетстве» і «Кремлівських курсантів» назвав цікавою, легкою і веселою. За час зйомок він познайомився, а згодом і потоваришував з багатьма акторами: Денис Береснєв, Аристарх Венес, Федір Добронравов, Марія Кожевнікова). Вже після закінчення роботи у цьому проекті все дружившие на екрані курсанти залишилися друзями і в реальному житті.

Кремлівські Курсанти – трейлер серіалу з Павлом Безсоновим В 2012-му році Павло знявся в одній з серій телесеріалу «Дикий 3», а в 2013-му взяв участь у зйомках українського серіалу «Домоправитель».

Приватне життя Павла Бессонова

Батьки завжди схвалювали вибір сина, розуміючи, що він займається тим, що йому подобається. Проте вони постійно казали Павлові, що необхідно вчитися і отримувати справжню серйозну професію. Батьки звертали увагу сина на те, що нерідкі випадки, коли знімаються підлітки потім залишаються не біля справ. Безсонов поступив в Академію праці і соціальних відносин. Він хоче бути актором, але не артистом. Хоче продовжувати зніматися.

Відомо, що в 2010-му році Павло відпочиваючи в Криму, познайомився з Зінаїдою Мартинової. За його словами, він відразу закохався в цю дівчину. Зінаїда – фінансист, вона працює в театрі моди міста Дніпропетровська. У 2012-му році молоді люди одружилися. Зараз актор живе на два міста.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: