Ім’я: Павло Баршак

Дата народження: 19 грудня 1980 р. (36 років)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 70 кг

Зріст: 187 см

Біографія Павла Баршака

Павло Баршак – це актор, ім’я якого сьогодні відомо не настільки широко, як імена багатьох інших зірок російського кіно. Однак, незважаючи на це, у творчій кар’єрі нашого сьогоднішнього героя також можна відшукати безліч яскравих і по-справжньому цікавих епізодів. Він знімався у фільмах різних жанрів, грав у театрі і кіно. Саме тому розмова про життєвий шлях цього актора обіцяє стати дійсно цікавим.

Ранні роки, дитинство і родина Павла Баршака

Павло Дмитрович Баршак з’явився на світ 19 грудня 1980 року в Москві. Його батьки були інженерами-електриками, проте наш сьогоднішній герой і його старший брат Олександр завжди цікавилися іншими професіями.

Спочатку Павло хотів стати космонавтом, потім почав придивлятися до більш екзотичної професії водія сміттєвоза. Однак визначальну роль у його житті і долі все-таки зіграв вибір його брата.

Вся справа в тому, що Олександр Баршак вже з підліткового віку захоплювався театральним мистецтвом. Він планомірно вибудовував акторську кар’єру, а тому в якийсь момент придивлятися до нової цікавої спеціальності почав і Павло.

Павло Баршак у фільмі «Три мушкетери»

У підсумку наш сьогоднішній герой почав відвідувати ті ж курси, що і його старший брат. Акторське мистецтво швидко захопило його і буквально накрило з головою. Саме тому через деякий час молодик уже не мислив себе в якій-небудь іншій професії.

Після закінчення середньої школи Павло Баршак вступив на режисерське відділення Російської академії театрального мистецтва, де став вчитися в майстерні Петра Фоменка. У студентські роки він зарекомендував себе як старанний учень і талановитий актор. А також запам’ятався всім своєю участю у молодіжному панк-рок групі «Грінки», де крім нашого сьогоднішнього героя грав також інший відомий нині актор – Євген Циганов.

Зоряний шлях актора Павла Баршака, фільмографія

Після вручення диплома наш сьогоднішній герой отримав пропозицію приєднатися до трупи театру «Майстерня Петра Фоменка». У цьому місці наш сьогоднішній герой пропрацював кілька років, за час яких зіграв чимало яскравих і цікавих ролей у різних постановках. Серед його найбільш відомих робіт значаться вистави «Божевільної із Шайо», «Будинок, де розбиваються серця», «Єгипетські ночі», а також деякі інші роботи. Крім того, час від часу Павло Баршак виступав також поза звичною сцени театру Петра Фоменка, беручи участь в антрепризних виставах.

Смолін (Павло Баршак) і Бєлов (Прохор Дубравін) – Його вибір зроблений (Серіал Гра, by alenka1611) Що ж стосується екранних робіт, то в цьому плані дебютною роллю для молодого актора став один з епізодів популярного серіалу «Убивча сила». Після цього були невеликі ролі у фільмах «Леді на день», «Час – гроші», «Тартарен з Тараскона». Однак дані акторські роботи залишилися практично непоміченими глядачами і критиками. Зовсім інша справа роль нашого сьогоднішнього героя в мелодрамі Олексія

Вчителі «Прогулянка». Даний фільм, що розповідає історію випадкової зустрічі двох хлопців та однієї дівчини, отримав дуже високі відгуки критиків і став у своєму роді отакою класикою сучасного російського кіно.

Після своєї першої зоряної ролі Павло Баршак став зніматися значно частіше. Спочатку він отримав постійну роль в кількох сезонах серіалу «Солдати», а після цього також зіграв помітних персонажів в багатосерійних фільмах «Велика прогулянка», «Запасний інстинкт» і «Ад’ютанти любові». До числа найбільш яскравих кінематографічних робіт даного періоду варто віднести чорну комедію «Нічний продавець», мелодраму «Снігуронька для дорослого сина», а також деякі інші картини.

Павло Баршак Зіграні ролі в кіно і на телебаченні зробили Павла помітним персонажем у світі російського кіно. Однак справжньою зіркою його назвати було все-таки складно. За ним не бігали папараці, газети не просили його про інтерв’ю. Можливо, саме тому наш сьогоднішній герой завжди мав можливість спокійно розвиватися у відриві від суєти навколишнього світу.

І дуже скоро подібне положення справ принесло свої плоди. Спочатку актор виконав ролі в серіалах «Любов – не те, що здається», «Гра», а також в багатосерійної драми «Аптекар», де його партнерами по зйомок стали Сергій Пускепаліс та Світлана Ходченкова. Дані картини знову повернули Павлу увагу публіки, а разом з тим стали важливою віхою в його професійній кар’єрі.

Після цього в кар’єрі нашого сьогоднішнього героя не було стрімких падінь або запаморочливих зльотів. Він просто робив свою роботу – виходив на знімальний майданчик і знімався в кіно. Можливо, саме це і робить творчий шлях Павла Баршака настільки унікальним.

Павло Баршак сьогодні

В останні роки він часто знімається у телевізійних серіалах. «Процес», «Легенда для оперши», «Я поруч», «Під прицілом кохання» – всі ці назви, напевно, добре знайомі глядачам.

Актор Павло Баршак з дружиною Євгенією

Однією ж з найкасовіших стрічок за участю Павла Баршака став ремейк старої доброї картини «Три мушкетери», який вийшов на екрани в 2013-му році. У даній стрічці наш сьогоднішній герой зіграв Араміса. Вельми примітно, що аналогічну роль актор виконав також і в однойменному серіалі, присвяченому чотирьом відомим героїв Дюма. У цій картині також знімалися Риналь Мухаметов, Олексій Макаров, Василь Лановий, Катерина Вілкова та інші.

У 2014-му році Павло Баршак повинен порадувати своїх глядачів новими ролями. На момент написання статті у виробництві знаходився фільм «Право на любов», в якому акторові дісталася одна з центральних ролей.

Крім того, наш сьогоднішній герой повинен прийняти участь в озвучуванні мультиплікаційного фільму «Чуки-куки», який також повинен вийти на екрани в 2014-му році.

Приватне життя Павла Баршака

Павло Баршак давно одружений. Його дружину звуть Євгенія. Закохані живуть в Москві і ростять двох дітей – синів Федора та Фому. Як зізнається сам актор, поза знімальним майданчиком він любить їздити по світу, пити пиво і грати на гітарі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: