Ім’я: Павло Астахов

Дата народження: 8 вересня 1966 р. (50 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: Москва

Діяльність: юрист, правозахисник, телеведучий, письменник

Вага: 87 кг

Зріст: 185 см

Біографія Павла Астахова

Павло Астахов – видатний юрист і політичний діяч, колишній уповноважений при президентові рф з прав дітей (наступник – Ганна Кузнєцова). Його ім’я відоме далеко за межами професійного співтовариства, він брав участь у багатьох гучних справах і заслужив славу одного з найкращих адвокатів Москви. Примітною і цікавою видається його діяльність в якості телеведучого: «Година суду», «Справа Астахова», а також численні правові рубрики в інших передачах зробили його справжньою зіркою телебачення. Павло Астахов зробив національне законодавство зрозумілим і доступним широкій аудиторії, підвищуючи правову грамотність населення і роз’яснюючи багато витіюваті питання правозастосовчої практики.

Павло Астахов: на сторожі дитячої безпеки

Дитинство і юність Павла Астахова

Майбутній відомий юрист з’явився на світ у звичайній московській сім’ї. Його батько працював у друкарні, а мама була педагогом. З правоохоронної середовищем Павло був пов’язаний тільки по лінії діда, який був видатним чекістом і довгий час працював з В’ячеславом Менжинским.

Дитинство та юність майбутнього юриста пройшло в Зеленограді. Він непогано вчився, проте після закінчення середньої школи поступати в інститут не став. Замість цього Павло вирушив на службу в прикордонні війська. Тут, на кордоні з Фінляндією, Павло провів два роки, протягом яких утвердився в подальшому життєвому шляху. По закінченні служби Астахов вирішив залишитися в правоохоронних структурах і поступив у Вищу школу КДБ СРСР.

Павло Астахов в дитинстві і зараз

Згадував про даному періоду Павло наступне: «Там [у школі КДБ] мені відразу сподобалося. Цікаві люди навколо, цікаві викладачі, цікаві предмети. Сама спеціальність цікава. Це був абсолютно особливий факультет, контррозвідувальний, його всі називали блатним. У нас, наприклад, вчилися син міністра внутрішніх справ Естонії, син голови КДБ Азербайджану».

Закінчивши навчання в 1991 році, Павло почав займатися адвокатською діяльністю, однак незабаром вирішив продовжити навчання і в 2000 році переїхав до Америки, в Піттсбург, де вступив до магістратури місцевого університету. Згодом про навчання в США юрист відгукувався вкрай приємно, називаючи Сполучені штати «своєю другою батьківщиною».

Адвокатська кар’єра Павла Астахова

З 1991 року Павло Астахов брав участь в якості адвоката у багатьох гучних судових процесах. На початку дев’яностих він нетривалий час працював в Іспанії, проте найбільшу популярність отримав саме в Росії.

Адвокатську діяльність Павло Астахов веде з 1991 року

Серед його підзахисних були відомі політики (Лужков, Степашин), а також зірки російського шоу-бізнесу (Крістіна Орбакайте, Філіп Кіркоров, Аркадій Укупник, Лада Денс, Сосо Павліашвілі і багато інших).

У 1995 році Павло Астахов представляв у суді інтереси Валентини Соловйової, сумно відомій засновниці фінансової піраміди «Володар». П’ятьма роками пізніше в рамках судового процесу адвокат захищав ще одного «великого махінатора» – Володимира Гусинського.

Астахов: письменник і телеведучий

У 2004 році Павло Олексійович дебютував на телебаченні в якості ведучого передачі «Година суду», яка згодом набула широкої популярності і в Росії, і за кордоном. Завдяки цьому шоу Астахов став відомий і за межами юридичної спільноти. У 2005 році медіахолдинг РБК назвав Астахова «Персоною року», відзначивши його внесок в підвищення правової культури населення». У 2007 Російська академія бізнесу та підприємництва удостоїла його звання «Росіянин року». Ряду престижних нагород була удостоєна і сама передача «Час суду».

«Година суду» з Павлом Астаховим Роботу над нею юрист перервав двома роками пізніше, почавши працювати над іншими шоу – «Три кути з Павлом Астаховим», яке також як і «Година суду» виходило в ефір каналу «Рен-Тв».

Згодом відомий юрист брав участь в ряді інших проектів, серед яких найбільш відомими були передачі «Справа Астахова» і «У справах неповнолітніх». Крім цього Павло Олексійович деякий час працював на радіо «Сіті-FM», де вів правову передачу.

Павло Астахов – зірка багатьох правових телешоу

У 2007 році Астахов дебютував і як письменника, представивши на суд публіки роман «Мер». Згодом на прилавках книжкових магазинів Росії з’явилося безліч творів автора правового та художнього спрямування. Особливу любов читачів отримав його роман «Рейдер», який відрізняється великою кількістю критики, що стосується діяльності Головного слідчого управління Росії і ГУВС Москви. У 2011 році цей роман був екранізований, хоча до цього ледь не коштував адвокату кар’єри.

Політична діяльність Павла астахова

У перші роки президентства Володимира Путіна Астахов активно критикував судову та правозастосовну систему Росії, зазначаючи, що прокуратура лише «сліпо виконує побажання влади». Однак у 2007 році несподівано для всіх Павло Олексійович очолив всеросійський рух «За Путіна». Своє рішення юрист і телеведучий обґрунтував низку правових змін у житті держави і суспільства.

Павло Астахов – Причини корупції в Росії В кінці грудня 2009 року Павло Астахов зайняв посаду уповноваженого з прав дитини. Після закінчення терміну мандата в 2012 році Володимир Путін продовжив повноваження Астахова на трирічний термін.

Приватне життя Павла Астахова

З 1987 року Павло Астахов складається в шлюбі з телепродюсером Світланою Астахової. Саме вона керувала процесом створення ряду передач свого чоловіка («Година суду», «Справа Астахова», «Три кути»). На даний момент у сімейної пари троє дітей – Антон (1988 р. н.), Артем (1993 р. н.) і Арсеній (2009 р.).

Павло Астахов з дружиною

Варто зазначити, що особисте життя відомого адвоката довгий час була об’єктом критики з боку російських та європейських ЗМІ, так як нерідко опинялася в епіцентрі різних скандалів. Так, у пресі нерідко мусувалося той факт, що сім’я Астаховых володіє престижної нерухомістю на південному узбережжі Франції. В елітній канської клініці з’явився на світ молодший син адвоката; в каннській Архангело-Михайлівської церкви проходило хрещення маленького Арсенія.

Старші сини Павла Астахова

Крім того, у пресі нерідко з’являються повідомлення про дорогих вечірках, які з певною періодичністю закочують в Ніцці старші сини Астахова, в даний момент займають посади в урядовому апараті батька.

Сімейне щастя Павла Астахова

На початку 2013 року французька правозахисна організація наполягала на заборону в’їзду у Францію сім’ї Астахова. Після чого ті прийняли рішення про переїзд з Ніцци в Монако.

У 2012 році Антон Астахов ледь не потрапив за ґрати у зв’язку з ДТП в центрі Москви. Тоді, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, син відомого юриста зіткнувся на своєму Audi 5-ої серії з проїжджав повз автомобілем.

Павло Астахов зараз

З 2012 року Астахов позиціонував себе як запеклого противника усиновлення російських дітей-сиріт та відмовників іноземцями. Так, у грудні того ж року Астахов підтримав відповідний законопроект.

Позиція Павла Астахова має своїх критиків

У 2015 році Астахов схвально відгукувався про майбутнє весілля 57-річного начальника чеченського РВВС Нажида Гучигова і 17-річної Хеди Гойлабиевой: «На Кавказі раніше відбувається емансипація і статеве дозрівання, давайте не будемо ханжами. Є місця, де жінки вже в 27 років зморщені, і за нашими мірками їм під 50. А взагалі Конституція забороняє втручатися в особисті справи громадян».

у лютому 2016 року Астахов відмовив у прийомі багатодітному батьку з Тюменської області, родині якого загрожувало виселення з будинку.

30 червня 2016 року ЗМІ повідомили про те, що Павло Астахов подав у відставку з посади уповноваженого президента з прав дитини. Його відхід в першу чергу був пов’язаний з некоректним висловлюванням омбудсмена, виголошені на зустрічі Астахова з вижила після трагедії в таборі Сямозеро дівчинкою («Ну що, як поплавали?», – запитав Астахов).

Інформація офіційно підтвердилася лише у вересні 2016 року. 9 вересня Павло Астахов, вийшовши з відпустки, був звільнений від посади омбудсмена з формулюванням «за власним бажанням». Після звільнення Астахов з сім’єю переїхав в Псков.

Павло Астахов з дружиною і дітьми в Ізборську

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: