Ім’я: Пауліна Андрєєва

Дата народження: 12 жовтня 1988 р. (28 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: актриса

Вага: 56 кг

Зріст: 175 см

Біографія Пауліни Андрєєвої

Пауліна Олегівна Андрєєва (справжнє ім’я Катерина) – російська актриса, яка дебютувала у кіно в 2007 році з епізодичною роллю в серіалі «Закон і порядок». Популярність їй приніс вийшов у 2013 році серіал «Відлига», ну а після прем’єр фільму «Сарана» і серіалу «Метод» Пауліну Андрєєву стали називати чи не найперспективнішою вітчизняної актрисою «молодого покоління».

Актриса Пауліна Андрєєва

Дівчина з дитинства марила про акторській ниві; втілити мрію в життя їй допомогли не тільки вроджений талант і яскрава зовнішність, але і наполеглива праця і непохитна віра у власні сили.

Дитинство і родина Пауліни Андрєєвої

Рідне місто Пауліни – Ленінград; саме там майбутня зірка з’явилася на світ у жовтні 1988 року. При народженні дівчинка отримала ім’я Катерина. З самого дитинства дівчинка виявляла незвичайну схильність до творчості, особливо їй подобалося співати і декламувати вірші перед рідними.

Зростання Пауліни Андрєєвої 175 см

Становлення дівчинки пройшло в теплій атмосфері любові і достатку, якої, втім, супроводжував пильний контроль з боку батьків. Батько Пауліни, Олег Володимирович, володіє будівельною компанією, а мама, Марія Федорова, – ландшафтний дизайнер. У молодої актриси є два молодших брата: Ігор, також обрав професію актора і надійшов у Спбгаті, і Борис, який, хоча і не планував піти по стопах Пауліни, палко любив і в усьому підтримував талановиту сестричку.

Дитяче фото Пауліни Андрєєвої

У 1995 році дівчинку зарахували в перший клас Санкт-Петербурзької гімназії №24 на Василівському острові. У шкільні роки Катя активно цікавилася танцями і сноубордингом. Але якщо з танцями все складалося як не можна вдало (дівчина пройшла величезний конкурс у школу-студію балету «Тодес»), то з сноубордингом їй довелося зав’язати після серйозної травми.

Пауліна Андрєєва: backstage Після закінчення школи дівчина, як і тисячі інших російських випускників, постала перед складним вибором – з якою професією пов’язати своє подальше життя. Її душа вже тоді лежала до сценічного мистецтва, але мама навіть не стала слухати аргументи на користь театрального училища. Втім, у юної Катерини Андрєєвої були й інші таланти, наприклад, і вчителі, і однокласники, і рідні навперебій твердили, що вона дуже добре пише.

Пауліна Андрєєва не відразу пішла в театральне

Поміркувавши, Катерина подала документи на престижний факультет журналістики Спбду. Якийсь час вона старанно вивчала ази репортажу та інтерв’ю, але все-таки університет не зумів дати дівчині так необхідного їй простору для творчості, тому після закінчення другого курсу Катя, ослухавшись батьків, ризикнула подати документи в школу-студію МХАТ: «…Одного разу встала зранку з відчуттям – все, пора!». Її рішучість допомогла пройти лякаюче великий конкурс і вступити на курс Романа Козака та Дмитра Бруснікіна.

Театральна кар’єра Пауліни Андрєєвої

Талант, відкритість і краса молодої студентки не залишилися непоміченим, тому вже на третьому курсі Мхату їй запропонували спробувати свої сили у виставі Кирила Серебряннікова «Околоноля» в ролі Плакси, подруги головного героя п’єси.

Андрєєва Пауліна Олегівна

Молодій актрисі вдалося виділитися серед безлічі інших дебютантів, внаслідок чого її запросили на постановку «Дім» за мотивами п’єси Євгена Гришковця, яку ставили в МХТ імені Чехова. Дівчина давно мріяла виступати цій сцені, тому, поставши перед тисячною аудиторією, буквально вжилася у свою героїню, на кілька годин забувши про свої турботи, проблеми, – в цей момент для неї існувала лише її Уляна.

Пауліна Андрєєва на сцені театру Після закінчення школи-студії в 2011 році дівчина увійшла в постійну трупу МХТ, продовживши свою театральну кар’єру під псевдонімом Пауліна Андрєєва («Пауліна» в перекладі з грецького означає «скромна»).

У наступній постановці («Майстер і Маргарита» угорського режисера Яноша Саса) їй довелося зіграти відразу дві ролі – Низи і Фріди. Згодом Пауліна була задіяна в масовці вистави «Дворянське гніздо» режисера Бруснікіна, зіграла черницю в «Тартюфі», а також перевтілилася в Дуню в постановці «Злочин і покарання» режисера Еренбурга і Джейн з ситуаційної комедії «13D» режисури Володимира Машкова. В кожну роль обдарована актриса вносила щось своє, тому стрімко завоювала любов завзятих театралів. Нерідко глядачі навіть купували квитки багато в чому заради «тієї самої Пауліни Андрєєвої».

Пауліна Андрєєва у виставі «13D» (МХТ)

Кінокар’єра Пауліни Андрєєвої

Пауліна ніколи не хотіла вибирати між театром і кіно. Обидві сфери залучали її однаково, так як могли подарувати їй безцінний неповторний досвід. Звичайно, «базою» актриса завжди вважала саме театр, але таємничий світ кінематографа також міг запропонувати їй чимало цікавого.

Пауліна Андрєєва в кліпі «Допоможи мені» («Город 312») Першу роль в кіно Пауліна Андрєєва зіграла в 2007 році, з’явившись в одному з епізодів другого сезону кримінального серіалу «Закон і порядок» (серія «Облава», Світлана). Рік потому вона знов увійшла в акторський склад проекту (серія «Яхтсмен», Надя), а також зіграла молоду героїню Любові Толкалиной в серіалі «Шалений янгол».

«Шалений янгол»: Пауліна Андрєєва зіграла Валентину в молодості

У 2013 році на екрани вийшов серіал Валерія Тодоровського «Відлига», який розповідає про злети й падіння долі співробітників студії «Мосфільм» в 60-ті роки. Головні ролі в 12-серійної сазі були відведені вже зарекомендували себе акторам – Ганні Чиповской, Євгену Циганову, Олександр Яценко; Пауліне ж дісталася другорядна роль співачки Діни.

Пауліна Андрєєва в ролі співачки Діни («Відлига»)

Однак не залишилося, мабуть, жодного глядача, який не був би зачарований її коротким, але надзвичайно емоційним виступом. В одній із серій (а також заставки серіалу) вона красиво роздягалася, виконуючи пісню Костянтина Меладзе: «Я думала, це весна, а це – відлига». Дивно, але до цього дівчина ніколи не співала і сумнівалася у своїх вокальних даних, однак її голосом був захоплений сам автор композиції.

З тих пір добившуюся популярності з воістину космічною швидкістю дівчину почали називати «феноменом російського кіно», а виконана їй пісня потрапила в ротацію популярних радіостанцій країни. Але для самої Пауліни головним показником успіху стало визнання її вимогливою мамою.

Після прем'єри «Відлиги» Пауліна Андрєєва буквально «прокинулася знаменитою»

Після прем’єри серіалу дівчину запросили на зйомки еротичного трилера «Сарана» режисера Єгора Баранова. В цей раз Пауліна виконала головну жіночу роль, майстерно перевтілившись у столичну «штучку» Леру, втянутую у вир пристрастей, зруйнував її строго розпланувальної життя. Глядачі були захоплені її акторським тандемом з Петром Федоровим, а також дивувалися професіоналізму Пауліни: під час зйомок їй довелося взяти участь в одинадцяти відвертих, неймовірно складних у постановці сценах.

«Сарана»: Пауліна Андрєєва у відвертих сценах У 2014 році фільм був продемонстрований на XXXVI Московському міжнародному кінофестивалі, а в листопаді 2015 року вийшов у широкий прокат. Тепер вже масовий глядач зумів оцінити гру Пауліни, приховує вулкан щирих, роздирають душу почуттів, захованих за маскою холодної неприступності.

«Сарана» з Пауліною Андрєєвої – перший вітчизняний еротичний трилер

Після зйомок «Сарани» Пауліна брала участь у зйомках фентезійної картини «Темний світ: Рівновага», а згодом і в 12-серійному продовженні, зігравши відьмочку Лілі, помічницю розумного, холоднокровного чаклуна у виконанні Петра Семака.

Пауліна Андрєєва на зйомках «Темного світу»

Вийшов у 2014 році серіал «Григорій Р.» портфоліо поповнив Пауліни роллю дружини князя Юсупова і досвідом гри з Ингеборгой Дапкунайте, Андрієм Смоляковим, Катериною Климової, а також ключовим актором проекту – Володимиром Машковим, що постав в образі Григорія Распутіна.

«Григорій Р.»: Пауліна Андрєєва та історичний прототип героїні

У 2015 році Пауліне довелося грати на знімальному майданчику серіалу «Метод» разом з Костянтином Хабенським. Як згодом відгукувалася дівчина, спільна робота з великим актором стала для неї справжньою школою: «Це була величезна відповідальність – відповідати йому… Він не намагався вчити мене, але завжди відгукувався на прохання про допомогу».

Пауліна Андрєєва в серіалі «Метод»

Роль дівчині дісталася не з легких: Пауліне довелося приміряти на себе образ рафінованої вчорашньої студентки з рідкісним ім’ям Єсенія, немов у вир з головою погрузившейся в чужоземне її світу середу маніяків і злочинців. Протягом 16 серій помічниці детектива Меглина доводилося брати участь у гонитві, поводитися з вогнепальною зброєю, аналізувати витончений розум злочинців, – всьому цьому вчилася і сама Пауліна.

«Вечірній Ургант»: Пауліна Андрєєва і Костянтин Хабенський

Особисте життя Пауліни Андрєєвої

Незважаючи на популярність, що росте в геометричній прогресії з кожною новою прем’єрою, Пауліна Андрєєва вважається однією з найбільш «закритих» від публіки вітчизняних актрис. Її не знайти в соціальних мережах, а її особистий профіль в Instagram довгий час був недоступний стороннім. Не дивно, що така таємничість породила масу пліток про особисте життя Пауліни, але дещо про її взаємини з чоловіками все ж відомо.

Пауліна Андрєєва у програмі «Смак» Першим обранцем актриси став відомий серцеїд Володимир Машков, з яким дівчина познайомилася під час роботи над виставою «Околоноля». Влюбившийся немов хлопчисько маестро не став у відкриту доглядати за актрисою, а «невидимо» допомагав їй робити перші кроки, ненав’язливо радячи знайомим режисерам дати талановитій дівчині шанс. Мабуть, Пауліна оцінила його вчинок по достоїнству, так як в червні 2015 року Машков представив Андрєєву свого близького оточення, в тому числі Олегу Табакову і його дружині Марині Зудиной, як свою дівчину. Втім, їх роман не отримав подальшого розголосу, і якийсь час шанувальники Пауліни знову намагалися розібратися в хитросплетіннях відносин їхнього кумира.

Пауліна Андрєєва і Володимир Машков з акторським складом «13D»

Так, прем’єри «Відлиги», «Сарани» і «Методу» супроводжувалися чутками про роман Пауліни з Євгеном Цыгановым, то з Петром Федоровим, то з Костянтином Хабенським – багато глядачів не розуміли, що «постільні сцени далеко не завжди втілюються в реальність за кадром.

Кадр з фільму «Сарана»

Втім, чутки про роман Пауліни і Костянтина пресеклись досить швидко, так як восени 2015 року таблоїди заговорили про роман молодої актриси і Федора Бондарчука. Спочатку ця інформація сприймалася виключно як пікантна плітка, але коли в березні 2016 року Світлана Бондарчук на сторінках свого журналу повідомила про майбутню процедуру розлучення з іменитим режисером, всім стало ясно, хто є причиною сварки подружжя, які прожили разом 25 років.

Новий обранець Пауліни Андрєєвої – Федір Бондарчук

Відносини Пауліни Андрєєвої і Федора Бондарчука розвивалися настільки стрімко, що вже через пару тижнів після розлучення ЗМІ стало відомо про підготовку весілля. Втім, офіційно Бондарчук і Андрєєва оголосили себе парою лише у червні 2016 року, разом з’явившись на червоній доріжці сочинського 27-го «Кінотавра».

Влітку 2016 Пауліна Андрєєва і Федір Бондарчук оголосили себе парою

Пауліна Андрєєва сьогодні

У 2016 році Пауліна Андрєєва продовжувала радувати глядачів МХТ імені Чехова, а також готувалася до зйомок у новому проекті її нареченого під назвою «Сплячі».

І без макіяжу Пауліна Андрєєва чарівна й прекрасна

Крім того, актрисі довелося зіграти дівчину-андроїда в серіалі Андрія Джунковского «Краще, ніж люди». Героїня Пауліни Андрєєвої відкрила глядачам, що навіть роботам не чужі людські почуття.

«Краще, ніж люди»: Пауліна Андрєєва в гримі «термінатора»

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: