Ім’я: Патрік Джей Адамс

Дата народження: 27 серпня 1981 р. (35 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: р. Торонто, Канада

Діяльність: актор, фотограф

Вага: 85 кг

Зріст: 183 см

Біографія Патріка Джея Адамса

Патрік Джей Адамс – це ще один північноамериканський актор, славу і популярність якому принесла телебачення. Зігравши роль головного героя в комедійно-драматичному серіалі «Форс-мажори» цей імпозантний хлопець моментально став справжньою зіркою не тільки у себе на батьківщині, але і в багатьох інших країнах планети. Саме тому ми вирішили сьогодні присвятити дану статтю-біографію цього канадського хлопцеві. Адже кількість його прихильників в останні роки обчислюється сотнями тисяч.

Дитинство і родина Патріка Джея Адамса

Майбутній відомий телевізійний актор з’явився на світ 27 серпня 1981 року в найбільшому місті Канади – Торонто. У цьому місці пройшло його дитинство. Тут же наш сьогоднішній герой вперше у своєму житті з’явився на театральній сцені. Сталося це під час навчання в «Північній загальноосвітній школі» («Northern Secondary School») в одному з полулюбительских вистав, який ставився дітьми і педагогами для піклувальної ради навчального закладу.

Актор Патрік Джей Адамс починав свою кар'єру ще в школі

Після цього Патрік став багато часу присвячувати занять в акторській групі, проте серйозної ставки на даний вид мистецтва не робив. Швидше – театр і все, що пов’язане з ним, завжди були для нього лише приємним способом провести час.

Все змінилося після того, як батьки Адамса розлучилися, і він разом з мамою (уродженкою Америки) переїхав в Лос-Анджелес. Опинившись в Каліфорнії, молодий хлопець настільки перейнявся її атмосферою, що дуже скоро вперше серйозно задумався про професії кіноактора. Намітивши для себе необхідну мету, Патрік Джей Адамс вступив в «USC School of Theatre» («Південно-Каліфорнійська школа театру»). У цьому місці наш сьогоднішній герой став планомірно працювати над собою, а також знову виступати на сцені в рамках тих або інших студентських театральних постановок.

У результаті В 2004-му році канадський хлопець зміг успішно скласти всі іспити і отримати ступінь бакалавра мистецтв. До цього моменту у фільмографії молодого хлопця вже було кілька чудових акторських робіт.

Зоряний шлях актора Патріка Джея Адамса, фільмографія

Першою екранної роботою у долі молодого хлопця стала медична драма «сильні ліки». В даному проекті він зіграв лише в одному з епізодів, однак, незважаючи на це, вже відразу після цієї ролі зумів розжитися власним агентом, а також парою-трійкою нових пропозицій про зйомки. Такими стали серіали «Джек і Боббі», «Без сліду», «Морська поліція», «Детектив Раш», а також дурнувата американська комедія «Стара гарт». У кожному з названих проектів Патрік Адамс зіграв другорядних і епізодичних персонажів.

Джек і Боббі. Трейлер фільму з Патріком Джеєм Адамсом англійською мовою Трохи пізніше в його фільмографії з’явилося і кілька справжніх хітів. «Залишитися в живих» (з Еванджелін Ліллі, Йэном Сомерхолдером та іншими зірками), «та, що Говорить із привидами», «4исла» – зйомки в епізодах названих фільмів хоч і не забезпечили акторові оглушливого успіху, але принесли йому безцінний досвід роботи з кращими режисерами і продюсерами американського телебачення. Забігаючи трохи наперед, зазначимо, що зніматися в епізодах різних американських серіалів Патрік Адамс продовжував протягом всієї своєї кар’єри. Подібне положення справ збереглося навіть після того, як він став досить відомим актором. У цьому плані першою серйозною роботою канадського хлопця стала авторська драматична стрічка «Façade», що розповідає глядачам історію останніх 89-ти хвилин з життя самогубці. Головна роль у даному проекті принесла акторові перший серйозний успіх. Після цього Патрік Адамс став органічно поєднувати роботу на телебаченні і в кіно.

Інтерв’ю Патріка Джея Адамса англійською мовою В період з 2005-го по 2010-й наш сьогоднішній герой виконав головні ролі в комедіях «Роман по листуванню», «Дівчина з прогнозу погоди», а також у драматичних бойовиках «Орфей» і «Пішли три дні». Крім того, в 2009-му році Патрік Джей Адамс також зіграв центрального персонажа в британо-американській драматичній стрічці «Гнів», яка згодом була представлена в основній конкурсній програмі Берлиналя. Саме цей проект вперше відкрив ім’я канадського актора міжнародної аудиторії. Однак справжня слава прийшла до нього все-таки трохи пізніше.

Патрік Джей Адамс в серіалах

Вибудовуючи кар’єру в світі кінематографа, наш сьогоднішній герой не переставав також зніматися і в телевізійних серіалах. У другій половині 2000-х років у фільмографії актора з’явилися такі відомі проекти як «Теорія брехні», «Милі ошуканки», «Згадай, що буде», «Вогні нічної п’ятниці».

Багато чуток ходило про роман акторів Патріка Джея Адамса і Тройэн Беллісаріо

Здавалося, в подібних невеликих ролях немає ніякої необхідності, однак, незважаючи на це, Патрік Адамс наполегливо продовжував зніматися на телебаченні. І в один прекрасний момент все це принесло свій результат.

У 2011-му році канадський актор був затверджений в якості виконавця ролі Майка Росса в серіалі «Форс-мажори». Даний проект відразу після свого релізу став одним з хітів на американському каналі USA Network, а тому вже дуже скоро Патрік Адамс прокинувся знаменитим. Фанатки завалювали його сотнями любовних листів, а американські журналісти один за іншим просили його про інтерв’ю. Апогеєм всього цього стала номінація на приз Гільдії кіноакторів, яка стала першим подібним успіхом у долі канадського хлопця.

Патрік Джей Адамс св даний час

Продовжуючи зніматися в «Форс-мажорів», наш сьогоднішній герой зіграла центральні ролі в мелодрамі «Правило шести місяців», а також відзначився в кількох епізодах інших серіалів.

В даний час Патрік Джей Адамс продовжує, як і раніше часто зніматися в кіно і на телебаченні. Вже зараз на руках у актора є два підписаних контракти на зйомки в кінокомедії «Гончі пси» і містичному серіалі «Дитина Розмарі», де його партнеркою стане Зої Салдана. У кожному з названих проектів наш сьогоднішній герой зіграє головні ролі.

Особисте життя Патріка Джея Адамса

Своє особисте життя актор не афішує, проте останнім часом настирливі американські папараці все ж таки дізналися про роман зірки з актрисою Тройэн Беллісаріо. Велику частину часу пара нерозлучна, а тому в деяких ЗМІ вже щосили обговорюються чутки про весілля.

У звичайному житті Патрік Адамс любить спорт і серйозно захоплюється художньою фотографією.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: