Ім’я: Оскар Кучера

Дата народження: 11 серпня 1974 р. (42 роки)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор, ведучий

Вага: 78 кг

Зріст: 180 см

Біографія Оскара Кучери

Оскар Кучера – представник нового покоління акторів, який постійно пробує себе в нових амплуа. Крім цього, він веде радіо — і телепрограми і зробив непогану кар’єру співака. Це й не дивно, адже Оскар стався артистичної столичної сім’ї, тому його творчий потенціал не міг залишитися непоміченим.

Справжнє ім’я актора – Євген Боголюбов, а прізвище Кучера належала його матері до заміжжя, тому він взяв її в якості сценічного псевдоніма, так як вона привертає більше уваги.

Дитинство і родина Оскара Кучери

Народився Оскар в Москві 11 серпня 1974 року. Його батько Олександр Боголюбов є відомим режисером як художніх, так і анімаційних фільмів. Мати Тетяна займала посаду головного редактора в Бюро пропаганди кіномистецтва. Оскар – не єдина дитина в сім’ї, у нього є старша зведена сестра Юлія по батьківській лінії.

Оскар Кучера в серіалі Солдати

Звичайно, єдиний син став загальним улюбленцем у сім’ї, всі члени якої намагалися балувати хлопчика. Але у зв’язку з великою зайнятістю батьків в кіноіндустрії, дитину довелося віддати в дитячий садочок на п’ятиденку, що було для Оскара великим стресом, який компенсувався щорічними літніми поїздками в Піцунду.

Перші ролі Оскара Кучери

Батько рано помітив, що хлопчик проявляє великий інтерес до кіно і не позбавлений акторського таланту. Тому вже в сім років Оскар відвідував студію художнього слова, що працює при Будинку Кіно. Примітно, що туди ж ходили і майбутні кінозірки Максим Аверін і Андрій Севастьянов. Крім цього хлопчик відвідував студію гітари, куди записався в першому класі і де отримав ази гри на цьому музичному інструменті.

Оскар згадує, що ще в п’ятирічному віці він побачив по телевізору виступ музичного ансамблю, і тут же спробував спародіювати гру гітариста, використовуючи ракетки для тенісу. Його мрією в дитячому віці була кар’єра рок-музиканта, а в старших класах актор брав участь в шкільній групі. Також Оскар захоплювався спортом, роблячи успіхи в плаванні і легкоатлетичному напрямку. В одинадцять років він вперше знявся в кіно – це був крихітний епізод у батьківському фільмі «Батальйони просять вогню».

Оскар Кучера – Не повернутися В 1989 році Оскар почав навчання на підготовчих курсах Мхату, а після випуску з школи поступив у Театральне училище ім. Щукіна, звідки був відрахований, навіть не почавши вчитися. Виною цьому послужило потрапляння стало те, що юнак був помічений ректором училища Ст. Етуш в стані алкогольного сп’яніння. Щоб не втрачати даремно академічний рік, Кучера відразу ж здав документи в приватну театральну академію, а на наступне літо успішно пройшов вступні іспити в ГІТІС, який закінчив у 1996 році.

Оскар Кучера на радіо і телебаченні

Після випуску з інституту Оскар Кучера планував працювати в Театрі кіноактора, де повинен був виступати в спектаклі «Майстер і Маргарита» в ролі кота Бегемота, але, в силу форс-мажорних обставин, спектакль був скасований, тому Оскар був задіяний в основному в дитячих прем’єрах. Справи театру складалися не дуже вдало, зарплата у акторів була маленька, Кучера приділяв багато уваги діяльності на радіостанції «Срібний дощ», куди влаштувався ще на останньому курсі інституту. Там він був одним з найбільш яскравих ведучих, що допомогло йому згодом влаштуватися на не менш відоме «Авторадіо», де він став автором і ведучим шоу «Кучерявий вечір».

В 2001 році канал «Муз-ТВ» проводив кастинг молодих талантів з метою знайти нового ведучого, де взяв участь і Кучера, який сподобався співробітникам каналу і отримав посаду ведучого програми «Сієста», яка принесла йому професійну нагороду «Овація» і зробила відомим в акторських колах.

Оскар Кучера.Хлопчик хоче в Багдад.wmv Батько неодноразово попереджав Оскара, що робота телеведучого буде перешкоджати артистичній кар’єрі, але в цьому випадку все відбулося навпаки і Кучеру помітили режисери. У 2003 році він отримав невелику роль в маловідомому серіалі «Чай, кава,потанцюємо», а успіх і визнання глядачів Оскару приніс шостий сезон «Вулиць розбитих ліхтарів», де він блискуче зіграв роль Кирила Порохні. Після зйомок в серіалі пропозиції почали сипатися на нього як з рогу достатку, і на сьогоднішній день він взяв участь у більш ніж 30 фільмах і серіалах («Любов моя!», «Все можуть королі», «Слава Богу, ти прийшов!» та ін). Також голосом Оскара Кучери розмовляє зебра Марті з мультфільму «Мадагаскар».

Оскар Кучера сьогодні

Оскар зайнятий і у виставах різних театрів, постійно виступає в якості ведучих на таких великих телеканалах, як НТВ, Рен-ТВ, ТВ-3, Росія. Не залишив він і свою дитячу мрію стати музикантом. Разом з однодумцями Оскар заснував групу «КУЧЕРА і BAND’R», в якій є автором пісень і солістом, виступаючи в клубах, а також бере безпосередню участь у різних благодійних акціях.

Особисте життя Оскара Кучери

Особисте життя Оскара Кучери досить бурхлива. В даний момент він полягає в третьому шлюбі. У перший раз актор одружився, ще будучи студентом, на однокурсниці Юлії, але, на жаль, сім’я проіснувала лише півроку.

Оскар Кучера з дружиною і дітьми

З другою дружиною Майєю Маркової, переможницею конкурсу краси, Оскар прожив п’ять років, шлюб також завершився розлученням, від Майї у актора залишився син Олександр 2004 р.

З справжньою дружиною Юлією Оскар познайомився ще в 2001 році, у пари відразу виникла взаємна симпатія. Але Юлія багато разів намагалася перервати відносини з одруженим чоловіком. У 2004 році їх роман припинився. У 2006 році Юлія дізналася, що колишній коханий розлучився, і повідомила йому, що виховує їх спільного сина Олександра, почуття спалахнули знову, в 2007 році Юлія і Оскар одружилися, в цьому ж році у них народився син Данило, а в 2010 році на світло з’явилася дівчинка Алісія.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: