Ім’я: Ольга Погодіна

Дата народження: 21 вересня 1976 р. (40 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 65 кг

Зріст: 174 см

Біографія Ольги Погодиной

Дитинство Ольги Погодиной

Оля народилася в Москві. Вона багато хворіла, часто подовгу відсутня в школі. Якби не мама, дівчинка сильно відставала від програми. Вона займалася з дочкою по всім предметам, не були винятком тригонометрію і алгебру за одинадцятий клас. Притому, що мама працювала актрисою, вона була всебічно розвиненою людиною. Ольга закінчила школу полуэкстерном. Саме мама навчила її йти до мети, незважаючи на перешкоди. Це якість пізніше не раз допомогло Погодиной в житті.

У актриси Ольги Погодиной багата фільмографія

Оля, як мама, мріяла стати актрисою. Ця мрія була у неї з дитинства. У шістнадцять дівчинка стала студенткою Щукінського училища, але стосунки з художнім керівником не склалися майже відразу, тому роки навчання вона згадує з жахом. Тим не менш, не звикла відступати, вона здобула освіту і почала грати.

Кар’єра актриси Ольги Погодиной: театр і кіно

«Вишневий сад» – Московський театральний центр, що став першим місцем роботи починаючої актриси, де її керівником був Олександр Вилькин. Пізніше вона пішла в Центр драматургії і режисури. Погодіна грає в таких постановках, як «Сет-2», «Москва – відкрите місто», «покриття для підлоги».

Вперше вона з’явилася на знімальному майданчику в 2000-му році, на зйомках серіалу «Маросейка, 12». Далі пішов один за іншим цілий ряд серіалів і фільмів. На першу головну роль її запросили в 2002-му. Це була кінострічка «Якщо наречена відьма», в якій розповідалося про дівчину-чаклунки, що живе в невеликому селі. Цю дівчину і зіграла Ольга. Її коханим по фільму став учений, роль якого дісталася Сергію Безрукову.

Ця роль стала прекрасною стартовим майданчиком для безлічі ролей, які зіграла Погодіна – це робота у фільмах «Золотий вік», «Жіноча логіка 2», «Вогнеборці», «Овідій».

«Вечірній Ургант»: Ольга Погодіна і Андрій Чернишов Глядачам сподобалась і запам’яталась драма «Моя Прєчістєнка», де Ольга виконала роль актриси Клари Дюро. Погодіна любить цю роль, де разом з нею знімалися Олексій Макаров і Сергій Вершинін. Ольга захоплюється і навіть заздрить своїй героїні, так як по фільму в її житті багато справжньої любові.

Не можна не відзначити і такі ролі Погодиной, як Соня Кадкова з «Близнюків», Даша з «Жіночої інтуїції», німкеня Ерна з «Ешелону». Для зйомок у «Ешелоні» актрисі довелося визубрити текст німецькою мовою, що у неї непогано вийшло, так як її німкеня дуже переконлива.

«Убий мене, будь ласка» – картина Оксани Байрак, в яку вона запросила на головні ролі Погодину і Дмитра Харатьяна. Оля зіграла фатальну красуню, що зводить з розуму чоловіків.

Знявшись у кількох, які стали в подальшому популярними серіалах, Ольга Погодіна відразу опинилася в числі відомих актрис. Успіхом для себе вона вважає роль, зіграну нею в серіалі «В ритмі танго». Ольга грала жінку, яка живе не своїм життям, легко влюбляющую в себе чоловіків, але, тим не менш, нещасну. Погодіна навчилася танцювати танго і говорити іспанською мовою. Разом з нею в цій картині знімався Андрій Смоляков.

Щорічно виходило кілька серіалів і фільмів з участю Погодиной, причому всі ролі були дуже різними. Працездатності та енергії актриси можна тільки позаздрити. Несподіваним для Ольги стало запрошення на зйомки фільму «Прощайте, доктор Чехов», де їй відводилася роль Ольги Кніппер-Чехової. Актриса не бачила себе в цьому фільмі, їй не був близький образ героїні, проте режисер саме її побачив в даній ролі, і як показав час, не помилився.

Ольга Погодіна у фільмі «Дистанція»

В якості продюсера Погодіна виступила за створення фільму «Дистанція», вона ж зіграла головну роль. Їй довелося працювати відразу в двох якостях, що виявилося не просто. Під час зйомок виникало безліч питань та проблем. Але справу було доведено до кінця, і фільм вийшов на екрани. Це картина про складну долю спортсменки Світлани Мастерковой.

Сьогодні Погодіна – заслужена артистка Росії. Цього звання вона була удостоєна в 2009 році.

Особисте життя Ольги Погодиной

У Погодиной протягом восьми років були стосунки з Михайлом Дорожкиным, який відомий по серіалу «Ундіна». Вони познайомилися, знімаючись у фільмі «Тихі вири» і довго вважалися найкрасивішими «кіношної» парою, жили в цивільному шлюбі. Ці відносини так і не закінчилися весіллям, спільних дітей у них не було, крім того, почали псуватися стосунки, і незабаром Ольга пішла. Після восьми років важко на це зважитися і почати «самостійне» плавання. Однак Ольга не боїться відповідальності. Ні Михайлом, ні Ольгою не було сказано один про одного нічого поганого після розриву.

Убий мене, ну будь ласка. Ольга Погодіна У Ольги своя кинопродюссерская компанія, вона співпрацює з Businee Guide, продовжує зніматися і грати на сцені.

У 2007-му Погодіна вийшла заміж, причому ніякої галасу навколо цієї події не було. Про обранця майже нічого невідомо, крім того, що він бізнесмен і його звуть Ігор. Сімейне життя зробила Ольгу щасливою жінкою.

Ігор легко став частиною Олиної життя. Що важливо, він сподобався її мамі, яка для Ольги є найбільш близьким до життя людиною. Незважаючи на те, що в силу професії, на першому місці у актриси знаходиться робота, її чоловік ставиться до цього з розумінням.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: