Ім’я: Ольга Медынич

Дата народження: 16 грудня 1981 р. (35 років)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 59 кг

Зріст: 170 см

Біографія Ольги Медынич

Ольга Медынич – це актриса, що стала відомою після появи в проектах «Велика різниця» і «Жіноча ліга». Дані комедійні телешоу принесли актрисі великий успіх, проте не варто думати, що наша сьогоднішня героїня вміє лише тільки непогано смішити глядачів. Талант цієї чудової актриси проявляється також і в інших галузях. Дана стаття стане відмінною можливістю відкрити нові грані цієї яскравої знаменитості.

Ранні роки, дитинство і родина Ольги Медынич

Ольга Володимирівна Медынич з’явилася на світ 16 грудня 1981-го року. У ранньому віці дівчинка серйозно захоплювалася бальними танцями, проте в якийсь момент в його житті з’явилася також любов до театрального мистецтва. Вельми примітно, що, за словами Олі, вона вже й сама не пам’ятає, з чого почалося її захоплення театром.

Актриса Ольга Медынич народилася в місті Ленінград

Можливо, всьому виною вроджені таланти нашої сьогоднішньої героїні. В науках вона ніколи не блищала, однак у різних гуртках самодіяльності завжди була на виду. Про схильності Ольги до творчості, знали багато вчителів, а тому, часом, поблажливо ставилися до її слабкої успішності з інших предметів. Відомо, що одного разу вчителька хімії «намалювала» Оле потрібну оцінку, натомість взявши з неї слово, що та виконає одну з ролей в шкільному спектаклі «Буратіно». Дівчинка погодилася. Так в її житті з’явилася перша яскрава роль – роль кота Базиліо в шкільній постановці.

Згодом Ольга Медынич часто виступала у різних виставах. Вона була головною зіркою місцевого театрального гуртка, а тому завжди грала на сцені центральні ролі. Батьки не перешкоджали становленню дочки в якості актриси, проте все ж вважали, що з часом вона обере для себе більш серйозну спеціальність.

Дівчина не виправдала очікувань. І, закінчивши школу, пішла подавати документи в Санкт-Петербурзьку державну академію театрального мистецтва. Вельми примітно, що в даному навчальному закладі Ольга вчилася на «актрису театру ляльок». Однак, незважаючи на це, наша сьогоднішня героїня нерідко з’являлася на сцені і самостійно – у навчальних виставах за Шекспіром і Фрішу.

Зоряний шлях актриси Ольги Медынич, фільмографія

Перші успіхи прийшли до актрисі досить скоро. За виконання комічного номери «Вішалка» на фестивалі «Муза Петербурга» Ольга Медынич отримала головний приз. Після цього на молоду актрису звернули увагу визнані діячі театру. Так, за запрошенням Насіння Співака актриса опинилася в театрі на Фонтанці, який згодом надовго став її другим домом.

Фільми з Ольгою Медынич – Однокласниці Виступаючи в театрі, наша сьогоднішня героїня вибудовувала також кар’єру в кіно. У 2004-му році Ольга Медынич зіграла свою першу екранну роль у відомому серіалі «Вулиці розбитих ліхтарів», в рамках якого виконала невелику роль секретарки генерала. Рік потому молода актриса зіграла одну з центральних ролей в телевізійному фільмі «Тамбовська вовчиця».

Проте справжній успіх прийшов до неї ще трохи пізніше. У 2006-му році наша сьогоднішня героїня вперше з’явилася в комедійному проекті каналу ТНТ «Жіноча ліга», який, власне, і зробив її знаменитою. Паралельно зі зйомками названого скетч-шоу Ольга Медынич знімалася також в інших картинах. В цей період вона зуміла чудово довести всім, що є талановитою і різнопланової актрисою. Так, зокрема, актриса віртуозно виконала ролі в детективі «Старі справи», мелодрамі «Чоловік в моїй голові», бойовику «Вир», а також у фільмах деяких інших жанрів.

Фільми з Ольгою Медынич – Все включено 2 (2013) | Трейлер Дані роботи актриси високо оцінили фахівці, однак серед телеглядачів Ольга Медынич все одно залишалася відома і популярна як комедійна актриса. І сама актриса, здається, була задоволена таким станом справ. Вона продовжувала зніматися в нових епізодах скетч-шоу «Жіноча ліга», а також з’явилася в таких комедійних фільмах як «Європа-Азія» і «Тьотя Клава фон Геттен». У кожному з названих проектів Ольга зіграла центральні ролі.

Ольга Медынич в даний час

У 2011-му році після закінчення зйомок в «Жіночій лізі», актриса стала шукати для себе нові цікаві пропозиції. Вона почала з’являтися в комедійному проекті «Світлофор», а також зніматися в епізодах телешоу «Велика різниця». Дещо пізніше наша сьогоднішня героїня з’явилася в гучних комедіях «All inclusive, або Все включено» і «Джентльмени, удачі!». Дані проекти принесли їй нову дещицю популярності, а разом з нею і чималі суми у вигляді гонорарів за зйомки.

Про особисте життя Ольги Медынич майже нічого невідомо

Ольга Медынич утверджувалася як сформованої зірки російського кінематографа, однак не забувала також і про роботу в театрі. У різні роки актриса стала лауреатом фестивалів «Золотий софіт», «Театри Санкт-Петербурга – дітям», а також деяких інших. Таким чином, наша сьогоднішня героїня продовжувала успішно доводити всім і вся, що є неординарною актрисою, здатної чудово справлятися з самими різноманітними ролями.

На момент написання даної статті останніми пунктами у фільмографії актриси були проекти «Однокласниці», «батьки і діти», а також продовження комедії «Все включено-2». Про нових ролях нашої сьогоднішньої героїні поки нічого не відомо. Проте, дивлячись на те, як розвивається її кар’єра, можна впевнено сказати, що талановита і неординарна актриса недовго буде залишатися без роботи.

Особисте життя Ольги Медынич

В особистому житті актриси папараці копаються нечасто, а тому відомо про неї порівняно небагато. Достеменно можна сказати тільки те, що актриса заміжня. Її чоловіком є якийсь чоловік із Санкт-Петербурга. За словами нашої сьогоднішньої героїні, бачаться вони з чоловіком нечасто – приблизно три рази в рік. Причина тому – завантаженість закоханих, а також той факт, що свою професійну діяльність вони ведуть у різних містах.

Однак, незважаючи на це, в середині 2013-го року в інтернеті стали з’являтися чутки про нібито має місце вагітність актриси. Згодом дівчина стала рідше з’являтися на екранах, що також послужило непрямим підтвердженням новин. Офіційної інформації з приводу вагітності Ольги Медынич поки немає. Тому всім фанатам актриси залишається тільки чекати.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: