Ім’я: Ольга Ломоносова

Дата народження: 18 травня 1978 р. (38 років)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: р. Донецьк, Україна

Діяльність: актриса

Вага: 56 кг

Зріст: 168 см

Біографія Ольги Ломоносової

Дитинство і родина Ольги Ломоносової

Рідне місто Ольги – Донецьк. Дівчинка росла єдиною і улюбленою дитиною в сім’ї. Батьки були зайняті на роботі. Батько був за фахом інженером-будівельником, а мама працювала на посаді економіста. З Олею в основному поралася її бабуся.

Спорт прийшов у її життя ще до школи, коли в дитячий сад тренер з гімнастики звернув увагу на гнучкість Олі. Тренування були щоденними і тривалими. Незабаром до цієї навантаженні додалася ще й школа. Тим не менш дівчинка успішною була і в спорті, і в школі. Вона вчилася на відмінно.

У 1986-му році батька Ломоносової перевели на роботу до Києва, разом з ним виїхала і сім’я. У Ольги з’явилася можливість зайнятися гімнастикою на професійному рівні. Її прийняли в Олімпійську школу Альбіни Дерюгіної. Нерідко юні спортсменки виїжджали на збори. Там було по три тренування на день і залізна дисципліна. Ольга стала кандидатом у майстри спорту.

Актриса Ольга Ломоносова в дитинстві

У дванадцять років незважаючи на відмінні результати дочки в спорті і чималі перспективи мама вирішила віддати її до школи балету. Вона навчалася у Київському хореографічному училищі на курсі Ст. Сулегиной.

У балеті Ольга домоглася не менш блискучих результатів, ніж у спорті. Коли Ломоносова навчалася на останньому курсі, на неї звернув увагу директор перебував у Києві Штутгартського балету. Він зробив їй пропозицію переїхати в Німеччину і обіцяв місце в трупі. Ольга погодилася, проте все пішло зовсім по-іншому. Після закінчення училища вона відправилася на відпочинок в Місхор. Її новими знайомими стали артисти «Сатирикону» – це Надія Бережна та Олексій Якубов. Відправившись на їх запрошення в Москву, вона буквально закохалася в нього і вирішила переїхати.

Початок кар’єри Ольги Ломоносової: перші ролі

У 1998-му дівчина поступила на роботу в Музичний театр імені Немировича-Данченка. Партій там у неї було зовсім небагато. Пропрацювавши менше одного року, вона перейшла в Імперський російський балет. Там Ольга затрималася так само менше року, із-за того що виступ у Франції закінчилося для неї травмою, після чого вона вирішила припинити кар’єру балерини.

За кадром – Ольга Ломоносова Ломоносова вирішила спробувати придбати акторську професію. Вона подала документи куди тільки було можна, але пройшла лише в Щукінське училище, де навчалася на курсі Р. Овчинникова. Протягом двох років навчання дівчині не давалася, їй здавалося, що вона даремно навчається в театральному. Все змінилося лише на третьому курсі, під час роботи над постановкою «Прекрасні люди». Приблизно в той же час її запросили на одну з ролей в історичній картині «Смерть Таїрова». Їй довелося зніматися разом з Олексієм Петренко, Алли Демидової, Михайлом Козаковим, що вселило в починаючу актрису впевненість у тому, що у неї все вийде, і вона знайде себе у світі кіно. Незабаром в училищі все пішло добре. Ломоносова повірила в себе, завдяки чому у неї з’явився якийсь азарт до навчання.

Після училища вона була прийнята в Театр імені Вахтангова, де грала протягом двох років. В той же час Ольга виходила на сцену театру імені Станіславського, куди її запросив Володимир Мірзоєв. Із-за частих зйомок у кіно вона була змушена відмовлятися від ролей і в кінці кінців в 2006-му році покинула театр.

Кращі фільми Ольги Ломоносової

Зйомки в кіно стали частими у актриси в 2004-му році. З її участю були зняті такі картини, як «Діти Арбата», «Богиня прайм-тайм», а так само «Одна тінь на двох». Знамениту акторку зробила роль у «Не родись красивою». Ольга зіграла Кіру Воропаєву. Це була головна роль. Рейтинг телесеріалу був дуже високим. Незабаром Ломоносову почали впізнавати на вулицях і в транспорті, у неї з’явилися фанати.

«Міські історії». Ольга ломоносова. Частину 1 Після ролі Кіри, на Ольгу посипалися пропозиції про зйомки. Їй цікаво було грати роль сурогатної матері в телесеріалі «9 місяців». Невдовзі вона прийняла участь у роботі над комедією «Нічні сестри».

Починаючи з 2008-го року, ролі йшли одна за одною. Серед цих робіт трилер «Чізкейк», кінофільм «Віддалені наслідки», серіал «Звіробій», кінокомедія «Роман вихідного дня» та ін

Ольга Ломоносова сьогодні

Ользі вдається створювати і зворушливі, і негативні, і яскраві образи. У 2012-му році вона зіграла цікаву роль в мелодрамі «Маша». Так само глядачі звернули увагу на ролі в телесеріалах «Вищий пілотаж», «Об’єкт 11», «Бабине царство», «Чорні кішки».

Актриса Ольга Ломоносова з чоловіком і доньками

Актриса співпрацює з Театральним агентством «Прем’єра». Вона задіяна в антрепризі «Пігмаліон», виходить на сцену «Іншого театру» в постановці «Качине полювання».

Особисте життя Ольги Ломоносової

Перший шлюб Ольги був недовгим. Чоловік Євген займався шоу-бізнесом. Шлюб розпався через півтора року. З Павлом Сафоновим вона познайомилася, будучи студенткою «Щуки». Він був тим самим театральним режисером, завдяки яким їй вдалося розкритися як актрисі. Уривок з роману «Прекрасні люди» був поставлений Сафоновим спеціально для неї. Коли уривок побачив Володимир Етуш, він високо оцінив роботу і порадив зробити повний спектакль.

Відносини Павла й Ольги почалися з дружби і звичайного спілкування. Ніякої неймовірної любові з яскравими відчуттями і переживаннями у них не було. Незабаром молоді люди стали жити разом.

Перша дочка Варя з’явилася на світ 9 грудня 2006 року. А друга – Олександра, народилася 25 травня 2011 року.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: