Ім’я: Ольга Крута

Дата народження: 11 листопада 1963 р. (53 роки)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: бізнес-леді, іміджмейкер

Вага: 55 кг

Зріст: 162 см

Біографія Ольги Крутий

Дружина знаменитого російського композитора Ігоря Крутого Ольга Дмитрівна Крута воліє перебувати в тіні чоловіка, при цьому, не забуваючи і про себе.

Про родину Ольги Крутий

Ольга розповідає, що її батько був дуже суворою людиною, комуністом, тому виховували дівчинку, прищеплюючи їй традиційні сімейні цінності. Мама Ольги була завжди при батькові, займалася дочкою і сином. Тому Ольга з дитинства засвоїла, що чоловік має бути головою сімейства, а дружина – скромною берегинею вогнища. Тому-то вона і воліє залишатися в тіні чоловіка і не заявляти про себе голосно.

Втім, додає Ольга, вона завжди була в душі бунтаркою, вільною людиною, який вимагає польоту. Але її вимушено заганяли в рамки. В родині навіть було оголошено комендантську годину. Коли всі подруги гуляли до дев’яти, як штик Ольга була вдома в сім. Дівчина ледве відвоювала собі право ходити в джинсах в 70-х роках. Її тато вважав це вульгарним, на його думку дівчата повинні були ходити в сукнях.

Ольга Дмитрівна Крута

Проти папи дівчина пішла після інституту. Вона обрала шлях, який був спрямований у протилежний бік, ніж планував її батько.

У 1991 році Ольга, після інституту і невеликої практики, поїхала в гості до подруги в Америку. І тут же вирішила там залишитися. Після такого рішення батьки були в шоці. Дівчина просто подзвонила додому і сказала, що не повернеться. До цього часу у Ольги вже була дочка Віка (теж всупереч волі батьків дівчина вийшла заміж у 19 років). Через півроку життя в Америці вона забрала до себе доньку.

Ігор Крутой та Ольга

Ігор і Ольга познайомилися в 1995 році в Америці. Дівчина прийшла на один з концертів російського виконавця «Пісня року» разом з друзями. На банкеті після концерту в Атлантік-Сіті її познайомили з композитором: вони сиділи за сусідніми столиками. Але Ігор був з мамою і сестрою, тому знайомство було швидкоплинним. Правда в той час Ольга вже кілька років жила в США, була заміжня і виховувала доньку Вікторію.

А Ігор Якович як раз переживав розлучення з першою дружиною. Грунт для розвитку роману не найкраща. Але через місяць після знайомства повернувся в Америку, знайшов номер телефону Ольги, зателефонував і запропонував зустрітися.

Ольга Крута і Ігор Крутой

Між Ольгою та Ігорем спалахнув роман, який через два роки закінчився весіллям. Торжество зіграли з розмахом: орендували ресторан на 160 осіб, який так і не зміг вмістити всіх запрошених. Тому через день був проведений ще один банкет. На весіллі гуляли всі знаменитості з пам’ятної «Пісні року»: Лайма Вайкуле, Володимир Винокур, Валерій Леонтьєв, Лев Лещенко, Ірина Аллегрова та інші.

«Ольга та Ігор – це ті люди, які один одного знайшли, – говорить про Крутих Ігор Ніколаєв. – У них чудова донька, яку вони один одному подарували. Що може бути краще?»

Ігор Крутой та його дружина Ольга: велика сім’я «Так вийшло, що своєрідні оглядини майбутньої дружини відбулися в Майамі при нашому з Аллою безпосередньої участі, – розповів Філіп Кіркоров. – Все було романтично: всі були молоді, ми з Аллою відзначали річницю відносин, писали гарні пісні, а за вікном шуміли хвилі … В Ігоря з Ольгою просто не було шансів не закохатися. А те, що разом до сих пір – це їх велика спільна заслуга».

«Ми вже багато років разом. Час так швидко пролетів, що ми й не помітили. Напевно, це хороший показник», – каже Ольга.

Ольга та Ігор Крутой з доньками Вікторією та Олександрою

У Ігоря Крутого дуже напружений графік роботи. Але, незважаючи на це, Ольга не висловлює дружину претензій, що він мало часу приділяє родині.

Тим часом, пара живе на різних континентах. Ольга практично весь час в Монако або Сполучених Штатах, а Ігор постійно в Москві. Напевно, в цьому і криється секрет успішних відносин. Подружжя просто не встигають набриднути один одному. Втім, розлучаються Круті ненадовго. Або Ігор приїжджає до Ольги, або навпаки. Найбільший термін розлуки – це три тижні. При цьому подружжя постійно передзвонюються.

Історія знайомства Ігоря Крутого і Ольги

«Бувають настільки гарні жінки!», – подумав Ігор Якович, коли вперше побачив свою майбутню дружину і додав, що при вигляді Ольги всі чоловіки хотіли зробити їй пропозицію, і він не став винятком.

Ольга ж своїх думок не пам’ятає, оскільки в момент першої зустрічі Ігор був не один. До того ж вона навіть не знала, ким він є. Ольга поїхала жити в Сполучені Штати раніше, ніж композитор став впізнаваним.

Дружина Крутого Ольга

«Ми зустрілися в одній компанії, навіть іскри між нами не проскочила. Потім ми почали спілкуватися, Ігор почав мені подобатися все більше і більше. У підсумку я зрозуміла, що він дуже привабливий і теплий людина», – розповідає Ольга.

Оскільки пара жила в різних країнах, тривалого роману і бути не могло. Вже під час третьої зустрічі Ігор зробив Ользі пропозицію. Крутий з тих, хто приймає рішення дуже швидко. Ольга ж навпаки, обережна і нерішуча. Але почуття вже тоді були сильні і жінка відмовити не змогла.

До речі, після знайомства з Ольгою Ігор Крутий написав і присвятив їй пісню «Я люблю тебе до сліз», яку виконав Олександр Сєров.

Ольга Крута відмінно пам’ятає той день, коли Ігор подзвонив їй з Москви в Нью-Йорк і поставив музику без слів. Композиція була дуже сильною, зізнається вона, зворушливою і красивою. І саме в той момент жінка зрозуміла, що її чоловік композитор з великої літери. Вірші до пісні написав Ігор Ніколаєв, і вони чудово доповнили музику. Від такого своєрідного подарунка Ольга була просто в захваті, її почуття переповнювали і в той момент, коли композиція стала популярною.

Парфумерний бізнес Ольги Крутий

У 2011 році Ольга Крута представила свій парфум. На таку ідею її підштовхнула знайомий французький парфумер Нежла Барбір. Жінку настільки вразила музика Ігоря Крутого, що вона запропонувала створити парфумерну, а не музичну композицію.

Ольга Крута презентувала свої парфуми

Спочатку на світ з’явився аромат Opus pour Homme для чоловіків, а потім жіноча версія Opus pour Femme. Презентували запахи в Ризі. Їх об’єднали під єдиний бренд OKKIi, ім’ям якого є ініціали зоряних подружжя.

Освіта Ольги Крутий

У Ольги Крутий фінансова освіта (Санкт-Петербурзький державний університет економіки та фінансів – ФІНЕК). Зараз вона веде бізнес за кордоном. До речі, її професія стала у нагоді і в побуті. Сім’я живе на кілька квартир, і Ольга намагається тримати все в своїх руках. Як людина економний, на відміну від чоловіка, вона і веде сімейний бюджет.

Діти Ольги Крутий

Донька Ольги від першого шлюбу Вікторія народилася в 1985 році. Ігорю Крутому вдалося з нею подружитися і завоювати її довіру, за документами дитина вже «свій» і носить його прізвище. Та й виховує Віку композитор як рідну, навіть трохи допомагає їй в професії. Дівчина будує кар’єру співачки.

Ольга Крута з дочкою Вікторією

Загальна донька Саша в Ольги та Ігоря з’явилася на світ в 2003 році. І вона вже побувала на сцені. У 2009 році на «Новій хвилі» дівчинка вперше вийшла до публіки в якості співачки. Батьки зробили це для того, щоб зрозуміти, чи потрібна Саші життя артистки. До речі, зараз Крута-молодша вже освоює музичні ази. Вона вчиться, правда, не у тата, а у педагога.

Весілля доньки Ольги та Ігоря Крутих

Влітку 2014 року старша дочка Ольги Крутий Віка вийшла заміж. Наречену до вівтаря вів Ігор Крутой як рідний батько. На церемонію були запрошені багато зірок вітчизняного шоу-бізнесу. Вийшов великий і розкішний свято.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: