Ім’я: Ольга Красько

Дата народження: 30 листопада 1981 р. (35 років)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: р. Харків, Україна

Діяльність: актриса

Вага: 54 кг

Зріст: 165 см

Біографія Ольги Красько

Дитинство Ольги Красько

Оля народилася в Харкові. Активного дитини батьки відвели в секцію художньої гімнастики, на танці, записали в хор. Пізніше сім’я переїхала до Москви. Там дівчинка почала займатися в дитячому колективі «Надія», де дітей навчали сценічної мови, вчили співу. Колектив неодноразово брав участь у благодійних концертах, виступав у школах, перед пенсіонерами і вихованцями дитячих будинків, хлопці їздили з концертами в дитячі табори.

Олиным педагогом був Юхим Штейнберг. Саме він зародив у дівчинці мрію стати актрисою. Викладач вважав, що у Красько вийде стати актрисою, і не помилився. Вона дійсно надійшла, причому з першого разу. Це була школа-студія МХАТ. Ольга потрапила в клас Олега Табакова. Як вона сама розповідає, притому, що вже була студенткою театрального Вузу, не мала уявлення про акторську професію. Наприклад, вона не мала ніякого поняття про театрах, світі кінематографа, не знала багатьох популярних акторів, більшість відомих фільмів стали для неї відкриттям.

Початок кар’єри актриси Ольги Красько, фільмографія

Її кар’єра почалася задовго до закінчення навчання. Будучи на другому курсі, з подачі Табакова, вона знялася в кінопроекті «Жандармська історія». Коли чеські кінематографісти попросили Олега Павловича запропонувати їм кандидатуру російської актриси для майбутнього фільму, він відіслав їм фото кількох молодих актрис, в тому числі і фото Красько. Чехи обрали Ольгу. Проект виявився високорейтинговим. Разом з починаючої актрисою в ньому були задіяні Іван Троян, Франтішек Швихлик і Томас Топфер. Сама Оля ту роботу називає несвідомим творчістю.

Ольга Красько і Максим Аверін в серіалі Скліфосовський

Пізніше вона знялася в «Невдачі Пуаро» – пятисерийном фільмі, де Оля зіграла вже усвідомлено. Фільм був чудово прийнятий глядачами, вийшовши на екрани в 2002-му.

Навчаючись, вона грала в спектаклях «Табакерки». Це вистава «Батько», постановка «Довгий різдвяний обід» і «Небезпечні зв’язки». Не дивно, що після закінчення навчання вона опинилася в трупі театру, де була задіяна у багатьох спектаклях: «На дні», «Ловелас», «Білоксі-Блюз», «Нащадок», «Ідеальний чоловік» та ін.

В «Качиної полювання», поставленої на сцені чеховського театру, актриса зіграла Ірину. Оля грала і в кіно. За її словами театр і кінематограф для актора – єдине ціле його професії. Справа лише в тому, де йому комфортніше. Кожен вибирає для себе сам. Різниця є, і вона значна. На сцені актор бачить реакцію глядача, заряджається енергією, але при цьому, граючи в одному і тому ж виставі кілька років до ряду, йому починає здаватися, що відбувається застій у творчості. А от роботу в кіно можна порівняти з річкою, в яку неможливо двічі ввійти, адже на знімальних майданчиках актор постійно грає з різними людьми, плюс в кінематографі інша специфіка.

Ольга Красько – дівчина з тисячею осіб. У 2005-му Красько всі побачили новими очима в «Турецькому гамбіті». Режисер багато разів проводив кастинги. Ольга згадує, що Джанік Файзієв довго репетирував з претендентами на роль, змушуючи її часом до самої ночі програвати сцени то з одним, то з іншим партнером. Вона була затверджена, незважаючи на те, що Борис Акунін не був упевнений в тому, що Красько підходить на цю роль. Акуніну було не все одно, хто зіграє у фільмі, поставленому за його твором. Проте в процесі зйомок і після виходу картини на екрани він зрозумів, що вибір був правильним. Ользі дуже точно вдалося передати образ дівчини з сильним характером і чистою душею, привабливою своєю безпосередністю.

На майданчику їй пощастило працювати з Володимиром Ільїним, Гошею Куценко, Олександром Балуевым, Єгором Бероєвим та іншими.

Красько говорить про те, що Джанік Файзієв вміє створити робочу обстановку на майданчику, дати відчуття свободи і впевненості в собі. Роль Варвари стала для Ольги коханої.

Ольга Красько сьогодні

Більшість фільмів, де знімалася Красько, стали популярними, полюбилися глядачам. Найбільш помітні її роботи – це зйомки в «Єсеніна», «Золоте теля», «Знак долі», «Тяжіння» та ін.

У 2012-му вона зіграла в «Ефекті Богарне» – це містична історико-пригодницька картина, знята Дмитром Герасимовим. У ньому Ольга постає в різних, часом протилежних, образах, граючи «на опорі».

Крупним планом – Ольга Красько Красько задіяна і в серіалах. Актриса вважає, що кіно і серіали пов’язані, хоча специфіка роботи при зйомках великого кіно і зйомках серіалу різна. Так як у глядача є потреба і в одному, і в іншому, серіали мають право на життя, а значить, актори там повинні і можуть грати. Помітна роль зіграна Ольгою в серіалі «Склифософский». Там актриса з’явилася перед глядачами в білому халаті лікаря. На екранах вона з’явилася разом з Оленою Яковлевою, Максимом Аверіним і Дмитром Міллером. Телеглядачі забезпечили серіалу високі рейтинги.

Однією з її останніх робіт стала роль в «Шерлока Холмса» і «Території». Фільми були показані глядачам у 2013-му році.

Особисте життя Ольги Красько

Ольга не заміжня. У неї є улюблена дочка Олеся, яку актриса народила в 2006 році. У своє особисте життя вона не пускає журналістів, ніколи не відповідаючи на їхні запитання. Як каже Ольга, з батьком дочки вони часто бачаться, адже дитина зв’язав їх на все життя. З дівчинкою вона ніде намагалася не показуватися, доки тій не виповнилося п’ять років. У вихованні доньки їй допомагає няня, крім того, є помічниця по дому. Це дає можливість реалізуватися у професії.

Після роботи Красько поспішає додому. Як вона каже, завжди готова захоплюватися будь-якими досягненнями своєї дитини. Дівчинка дорослішає і починає розуміти, що її мама актриса. Але для неї поки дивно, що Красько дізнаються, наприклад, в магазині можуть попросити автограф або захоплено відгукнутися про її роботах.

Ольга Красько з донькою Олесею

Як такої визначеної лінії у вихованні своєї дитини вона не дотримується. Ольга вважає, що дочка бачить, як вона ставиться до неї, як спілкується з людьми, які здійснює вчинки, бачить її готує в кухні чи прибирає в квартирі, бачить її друзів. Все це свого роду виховання. Якщо доводиться надовго їхати куди-небудь зніматися, мама і донька постійно телефонують і дуже сильно сумують одне за одним. Про те щоб вийти заміж актриса поки не думає. Як вона каже, вийде, якщо їй цього захочеться. Поки ж насолоджується роботою та спілкуванням з Олесею.

Улюблені свята Красько – дні народження близьких людей і, звичайно ж, Новий рік. У вільний час вона любить займатися йогою, вокалом і промовою.

До тусовок актриса ставиться позитивно. Їй подобається загальний азарт і особливий настрій, яким заражаєшся, лише потрапивши в ту обстановку. Крім того, це ще один привід вбратися. Ольга не боїться ні глибини, ні висоти. У дитинстві вона часто ходила в походи, бувала в горах, у небезпечних і складних ситуаціях. Зовсім недавно в Червоному морі вона занурювалася з аквалангом. Про можливу зустріч з бандитами вона міркує по-філософськи, вважаючи, що завжди станеться те, що повинно статися. Краще не боятися, так людина не буде паралізований і зможе дати відсіч.

Актриса тщеславна. За словами Ольги, вона хоче бути відомою, хоча це зовсім не є самоціллю.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: