Ім’я: Ольга Кормухіна

Дата народження: 1 червня 1960 р. (56 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: Горький (Нижній Новгород)

Діяльність: співачка

Вага: 55 кг

Зріст: 163 см

Біографія Ольги Кормухіною

Ольга Кормухіна – це популярна російська співачка, яка стала відомою і успішною завдяки своєму таланту і самовіддачі. З ранніх років вона знала, що хоче співати на сцені, а тому багато років поспіль цілеспрямовано йшла до наміченої мети. Подібна сила характеру вселяє повагу. Багато в чому саме тому сьогодні ми вирішили розповісти про долю російської естрадної співачки трохи докладніше. Якими були її ранні роки? Якою дорогою вона йшла до своєї мрії? Відповіді на всі ці питання шукайте далі в нашому біографічному розповіді про життя і творчість співачки.

Дитинство та юність Ольги Кормухіною

Майбутня співачка народилася і виросла в творчій родині, хоча ні її батьки, ні старший брат в той момент не мали прямого відношення до мистецтва. Батько знаменитості, Борис Олександрович Кормухин, працював провідним інженером на одному з заводів Нижнього Новгорода (в ті часи – міста Горький). Мама, Фаїна Анфимовна, була директором музею «Щелоковский хутір», присвяченого архітектури та побуту народів Нижегородського Поволжя. Можливо, саме такий симбіоз м’якості і твердості і визначив характер Ольги Кормухіною. З раннього віку вона росла у творчій атмосфері. Батько, який володів незвичайним тенором, часто співав для всієї родини. А старший брат, у майбутньому-відомий композитор, музикував на піаніно.

Ольга Кормухіна – Зозуля Батьки Ольги виховували в ній любов до класичної музики. Однак дівчинка, з самого дитинства відрізнялася бунтарським характером, тяглася до більш жорсткої музики і саме тому в подальшому стала виконувати переважно пісні в стилі рок.

Хоча спочатку Ольга Кормухіна вибрала для себе дещо іншу стезю. За наполяганням матері в 1977-му році вона вступила в ГІСІ їм. Чкалова, де стала вивчати архітектуру. Але питання містобудування мало цікавили молоду дівчину, а тому ненависну їй архітектурну академію вона дуже скоро благополучно залишила.

Подібний поворот подій анітрохи не обрадував її матір, проте за дівчину заступився батько, який наполягав на тому, щоб Ольга сама вибирала свій шлях у житті.

З цього моменту Кормухіна стала намагатися реалізувати себе в якості естрадної співачки. У 1980-му році вона дебютувала на сцені в рамках джазового фестивалю «Нижегородська весна». Перший «млинець» вийшов цілком вдалим, і журі конкурсу без роздумів віддало співачці «Гран-прі» в категорії «Кращий сольний вокал».

Після перемоги молоду починаючу співачку помітили багато відомі музиканти і почали навперебій запрошувати її в різні філармонії, ансамблі та творчі колективи. Ольга довгий час вагалася, проте в кінцевому підсумку відкинула в сторону всі пропозиції і вирушила співати в один з місцевих ресторанів.

Ольга Кормухіна в молодості співала в ресторанах

Незважаючи на всю неоднозначність такого рішення, судити співачку за подібний крок складно. Виступаючи для ресторанної публіки, Ольга накопичила необхідний співочий досвід і заробила непогану суму грошей. В якійсь мірі саме це і стало для неї необхідним базисом всіх подальших успіхів.

У загальній складності «ресторанний» період в кар’єрі молодої співачки розтягнувся на три роки. Виступаючи вечорами, вона співала пісні Барбри Стрейзанд, Стіві Вандера та групи «Eagles». Її почали впізнавати на вулицях, а пропозиції про співпрацю стали надходити до неї з подвоєною частотою.

Професійна кар’єра Ольги Кормухіною

На початку 80-х слава молодий нижегородської співачки докотилася і до Москви. Дізнавшись про рідкісних вокальних талантів дівчата, послухати її виступ наживо з російської столиці приїхав навіть відомий композитор Олег Лундстрем, шукаючий в цей час нову солістку для свого колективу. Виступ Ольги Кормухіною справило велике враження на легендарного джазмена, і він без вагань запропонував їй переїхати до Москви, щоб приєднатися до його колективу.

Співачка погодилася, і вже незабаром перебралася в російську столицю. Тут вона починає виступати разом з легендарним джазовим колективом, але незабаром змінює колектив Лундстрема на групу Анатолія Кролла.

У 1983-му вона надходить в училище імені Гнесіних, а трьома року пізніше відправляється представляти рідну alma mater на фестиваль в Юрмалу. Тут вона отримує спеціальний приз журі і знайомиться з Маргаритою Пушкіної, з якої згодом записує кілька сольних пісень.

У період з 1987-го по 1989-й Кормухіна співпрацює одразу з декількома колективами, по черзі виступаючи у складі груп «Рок-Ательє», «Чорний кофе» та «Червона пантера».

Ольга Кормухіна з чоловіком Олексієм Бєловим

У 1989-му співачка починає сольну кар’єру, дещо змінивши свій репертуар в бік популярної музики. У 1991-1992 вона активно гастролює по Росії, а також збирає врожай різного роду нагород на музичних фестивалях і конкурсах. Однак у 1993-му році співачка несподівано для всіх скорочує інтенсивність гастролей. В її душі починається внутрішня боротьба. Вона втрачає інтерес до музики і впадає в депресію.

Намагаючись знову знайти себе, вона з головою поринає в релігію. У пошуках відповідей, співачка спрямовується на острів Залита, де знайомиться з батьком Миколою, а згодом і зі своїм майбутнім чоловіком Олексієм Бєловим, який потрапив на острів з тієї ж причини, що і Ольга. У цей період у творчості співачки намічається чіткий крен у бік духовної музики.

Особисте життя, Ольга Кормухіна зараз

У співпраці зі своїм чоловіком Олексієм Бєловим співачка записує кілька естрадних композицій. У 2000-му році вона знову повертається на сцену і починає активно надолужувати згаяне. З 2001-го по 2005-й вона працює над американо-російськими проектами «Червоний змій» і «Дзеркальні війни. Відображення I», записуючи для них ряд пісень.

Ольга Кормухіна – Молитва У 2006-му в рамках звітного концерту «Фабрики зірок» вона вперше за багато років з’являється на великій сцені. У цей же період вона записує сингл «Я падаю в небо» і починає роботу над однойменним фільмом, в якому вона з’являється в якості актриси.

У 2008-му співачка представляє публіці свою режисерську роботу – фільм «І світить і гріє». Згодом на цьому терені Ольга створить ще дві роботи – картини «Чоловік і Жінка» і «Дзвін». У 2012-му році на прилавках російських магазинів з’являється перший за багато років сольний альбом співачки – «Падаю в небо». Даний момент ознаменував остаточне повернення Ольги Кормухіною на велику сцену.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: