Ім’я: Ольга Картункова

Дата народження: 4 березня 1978 р. (38 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: с. Виноградні сади, Ставропольський край

Діяльність: артист гумористичного жанру, КВК

Вага: 134 кг

Зріст: 168 см

Біографія Ольги Картунковой

Ольга Картункова відома всім як єдина жінка-капітан команди КВН, яка перемогла у Вищій Лізі. Її гумор, жарти, позитив піднімають настрій та дарують радісні хвилини великої кількості шанувальників. І їх стає все більше, і кожному цікаво дізнатися про життя і творчість кумира.

Дитинство та юність Ольги Картунковой

Народилася Ольга Картункова в 1978 році в селі Виноградні сади Ставропольського краю, в декількох кілометрах від міста П’ятигорська. Життя в чудовому сонячному краю, ймовірно, і посприяла тому, що вийшов такий світлий і сонячний чоловічок.

Ольга Картункова в молодості

Почуттям гумору вона володіла з народження, і вважає, що гумор був закладений в ній генетично. Жартувала, сміялася з будь-якого приводу, заражаючи веселощами і оточуючих. По натурі жвава і зухвала, не раз вступала в бійки з однолітками, відстоюючи свою правоту, і навіть перебувала на обліку в дитячій кімнаті.

Мрія потрапити в телевізор з’явилася у неї вже в дитячому віці, при перегляді дитячих передач і кінофільмів, і Ольга вперто йшла до своєї мети, хоч це і було досить складно.

У 1995 році Ольга закінчила школу і, за наполяганням рідних, надійшла в Юридичний інститут (спеціальність «діловод»), який успішно закінчила у 1999 році.

Майбутня зірка Ольга Картункова

Але, отримавши диплом, жодного дня не пропрацювала за фахом. Однак визнає, що знання основ юриспруденції дозволяє їй захистити себе і своїх близьких у різних життєвих ситуаціях.

Ольга Картункова і КВК

У клуб веселих і кмітливих Ольга, за її словами, потрапила випадково – зацікавилася виступами місцевої команди КВН у будинку культури, і зрозуміла, що це те, чим вона хоче займатися.

Ольга Картункова – Найкраще в КВК Керівництво ДК призначило Ольгу методистом по роботі з дітьми, і під час чергового виступу, їй довелося замінити учасника. З тих пір вона зі сцени більше не йшла. Міські виступи змінили міжрайонні виїзди, а в 2006 році команда дебютувала у фестивалі команд КВН.

Кар’єра Ольги Картунковой

Крім участі в іграх КВК, Ольга в 2014 році знялася в комедійному шоу «Одного разу в Росії», яке йде на телеканалі ТНТ.

Ольга Картункова і «Місто П’ятигорськ» КВН Тепер у планах у неї вийти на новий рівень і отримати роль у художньому фільмі.

Особисте життя Ольги Картунковой

З дитинства відкрита і товариська людина, Ольга зі шкільного віку не відчувала нестачі в чоловічому уваги. Хлопчакам, а потім і молодим людям, було дуже цікаво проводити час з цієї товариської і заразливо веселою дівчиною. Але жодне дитяче захоплення не залишило глибокого сліду.

Єдиною коханою людиною став чоловік Ольги, з яким вона познайомилася вже в стінах свого навчального закладу. У 1997 році пара поєднувалася законним шлюбом, і через невеликий проміжок часу стали щасливими батьками двох дітей. Спочатку народився син Сашко, а за 10 місяців – дочка Віка.

Родина Ольги Картунковой: син і дочка

Стрімке зростання популярності команди «Город ПятигорскЪ» призвела до проблем в сім’ї. Виникли розбіжності з чоловіком, який вважав, що Ольга занадто багато часу проводить поза домом і сім’ї. Але відмовитися від виступів вона вже не могла. Чоловік Ольги зрозумів її і підтримав, перейшовши на роботу в МНС і взявши на себе домашні обов’язки та виховання дітей. Звичайно ж, не обійшлося і без допомоги дідусів і бабусь. Подолавши всі сімейні негаразди, пара продовжує жити абсолютно щасливим життям, в якій у кожного є своє улюблене діло.

Незважаючи на те, що Ольга Картункова досить колоритна жінка у всіх сенсах цього слова, вона не вважає себе надмірно повної, хоч і визнає, що має зайву вагу. Але не робить з цього проблему. Кілька разів сідаючи на дієти, вона зрозуміла, що при належній силі волі може скинути зайві кілограми, але щільний робочий графік і постійні гастролі не дозволяють вести здоровий спосіб життя. Тому основним фізичною вправою для Ольги став басейн. Це кращий тренажер і спалювач жиру на її думку.

Ольга Картункова схудла

Ставши популярною і легко впізнаваною, Ольга почала ретельно розділяти життя суспільне та особисте життя. Інформацію про останній вона строго фільтрує, і в пресі не знайти зайвих фактів про сім’ї актриси. Відомі лише основні віхи біографії без будь-яких конкретних дат, і навіть фотографії родини вкрай рідкісні.

Ольга Картункова зараз

Саме Ольга Картункова привела свою команду до перемоги, ставши на чолі в 2010 році і змінивши назву з «Ноїв ковчег» на «Город ПятигорскЪ». По натурі яскрава, цілеспрямована і звикла досягати всього своєю працею, вона вимагає цього і від своїх колег. Роботи команди нагадує злагоджений механізм, а члени команди – гвинтики, завдяки яким досягається неймовірний успіх. Така робота зробила свою справу: у 2013 році команда П’ятигорська стала чемпіоном Вищої Ліги КВН.

КВК «Місто П’ятигорськ» і Ольга Картункова – Кавказька полонянка Її талант не підлягає сумніву: активна і яскрава на сцені, в міру вимоглива і владна в житті, вона не вимагає неможливого, а тільки самого кращого, і це дає свої результати, перемоги слідують одна за одною. І вона не збирається зупинятися на досягнутому. Попереду нові проекти, нові ролі і можливості. А оточують такі віддані сцені люди, які підтримують свого капітана у всіх її починаннях. Але серед пріоритетів Ольги на першому місці залишається сім’я, де її люблять і цінують.

Ольга Картункова та команда КВК П'ятигорська

Можна сказати, що Ольга Картункова відбулася у всіх іпостасях – і успішної жінки, яка шалено любить свою роботу, і коханої дружини і мами. Незважаючи на те, що діти Ольги вже зовсім дорослі, і готуються покинути батьківське гніздо і почати самостійне життя, мама для них залишиться провідною зіркою і мудрим порадником, яка подає прекрасний приклад.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: