Ім’я: Ольга Кабо

Дата народження: 28 січня 1968 р. (48 років)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: Москва

Діяльність: радянська і російська актриса

Вага: 63 кг

Зріст: 180 см

Біографія Ольги Кабо

Ольга Ігорівна Кабо народилася в сім’ї простих інженерів. А ось її дідусь був видатним діячем України і служив секретарем ВЛКСМ.

З ранніх років батьки намагалися розвинути в доньці інтерес до різних галузей. Дівчинка займалася художньою гімнастикою, бальними танцями і навіть в студії космонавтики. А ось школа у Ольги була з англійським ухилом. А крім цього, Кабо ходила в музичну школу при консерваторії і займалася в художній школі.

Дебют

Вперше на сцені Ольга з’явилася, коли відвідувала театр юних москвичів, він був відкритий при міському палаці піонерів. Вже в 15 років дівчина потрапила в кіно. Їй відразу дісталися головні ролі – перша в музичній стрічці «Жарти в сторону» Віталія Макарова, а друга в молодіжній драмі «І повториться все» Ярослава Лупія. Така робота допомогла зробити вибір майбутньої професії.

Після восьмого класу Ольга Кабо пішла вчитися в театральну студію при Щуку. Тут, каже акторка, життя була наповнена фарбами. Дівчина знайомилася з педагогами і ходила на репетиції акторів.

Ольга Кабо - багатогранна натура

Втім, після Ольга продовжила навчання у Вдіку. Вона вчилася грати у Сергія Бондарчука.

Казкова принцеса або секс-символ

ВДІК Ольга Кабо закінчила в 1989 році. До цього моменту у її скарбничці було вже близько десяти робіт у кіно. У їх числі фільми «Мільйон у шлюбному кошику», «Пригоди Квентіна Дорварда, стрілка королівської гвардії».

А ось популярність і популярність прийшли до актрисі тільки після виходу стрічки «Комедія про Лісістрата». Це один з перших вітчизняних еротичних фільмів. Там Ольга знялася повністю оголеною. Після актрису відразу оголосили секс-символом. Ярлик до актрисі приклеївся, але довгі роки вона була з ним не згодна. Себе дівчина вважала казковою принцесою, а її образ – мрія. То й правильно, адже Ольга грає частіше романтичні ролі і з успіхом з ними справляється. На підтвердження – робота все в тій же стрічці «Пригоди Квентіна Дорварда, стрілка королівської гвардії», а так само в «Сірано де Бержерак» і «Кохання літньої людини».

Ольга Кабо. Дружина. Історія кохання І такі ролі для Ольги Кабо – не дивні. Саме красивих жінок люблять знімати актори в таких амплуа. До того ж актрису обрали першої сотні найкрасивіших жінок країни.

США

В 90-е, поки в російському кіно був застій, Ольга Кабо працювала в США. Там вона зіграла в двох фільмах. У 1992 році їй довелося з’явитися в драмі «той, що Біжить по льоду», а через два роки в трилері «Похорон щурів». В останньому актриса зіграла жорстоку предводительницу жінок, яка дресирує щурів, щоб помститися чоловікам.

Ольга згадує, що на зйомках їй змінили зовнішність. Гримери витрачали години, щоб знайти необхідний образ. І коли мама актриси приїхала на майданчик, то не впізнала рідну дочку.

Порівняла Ольга і роботу в Росії з зарубіжної. На заході процес кіновиробництва більш організований, говорить актриса. Все розписано буквально по хвилинах. Але і до акторів вимоги досить жорсткі. У контракті на 20 сторінках були прописані зобов’язання учасників знімального процесу.

Актриса і каскадер

У багатьох фільмах, де знімалася Ольга Кабо, наприклад «Пригоди Квентіна Дорварда», «Дві стріли», «Лицарський замок», були бійки і верхова їзда. У цих випадках, як правило, надають каскадерів-дублерів. Але з інституту дівчина засвоїла, що актор повинен бути господарем власної ролі, наскільки здатний. Тому всі необхідні трюки Ольга виконувала сама. Для цього Кабо спеціально займалася фехтуванням і верховою їздою. До речі, володіння рапірою нагоді їй і в картині «Похорон щурів». Там всі бої вона проводила сама, без дублерів. Те ж саме було і у вітчизняному «Хрестоносці».

У перервах між зйомками

Однак така робота призводить до травм. Одного разу на зйомках Ольга не впоралася з керуванням мотоцикла і на великій швидкості впала разом з партнером Олександром Иншаковым. Актриса заробила величезну садно, але через дві години вона вже продовжила роботу.

До речі, після «Хрестоносця» Ольга Кабо стала членом Асоціації каскадерів. А сьогодні вона єдина російська актриса-каскадер.

Театр

Після Вдіку Ольга влаштувалася відразу в два театри – сучасної опери під керівництвом Рибникова і Центральний академічний театр Радянської Армії. Там вона працює і зараз. Грає в «Отелло», «Багато шуму з нічого», «Серце не камінь», «Молерье».

Потрібні серіали?

У 2000 році Кабо знялася в серіалі «Салон краси». Це сучасна казка про Попелюшку. Дівчина по імені Настя (її грає Ольга) їде з провінційного міста до Москви. І пройшовши через безліч випробувань, домагається свого.

Микола Караченцов Ольга Кабо «Леді Гамільтон» Щодо серіалів у Ольги власну думку. Вона розуміє, що це втрата як, але воно залежить не від гри актора, а технологічного процесу. Дівчина вважає, що зараз в Росії ще не досягли такого рівня, щоб знімати серіал нарівні з кіно. Тобто, немає необхідного забезпечення, сценаристи на ходу переписують сюжет, а самі серіали поставлені на конвеєр.

Донька

У 1999 році Ольга Кабо народила доньку. Дівчинку назвали Тетяна. Актриса розповідає, що зовні вона зовсім не схожа на маму – білявка з блакитними очима. Тим не менш, вже зрозуміло, що дівчинка – творча людина. Ольга дуже сподівається, що з нею будуть такі ж відносини, як у Ольги зі своїми батьками – тобто всі прикрощі та радості будуть обговорюватися за сімейною радою. Тетяну Ольга виховує за методом своїх батьків – тобто намагається розвинути всебічно. Але пристрасть дівчинки – це танці. З хореографом вона займається два рази в тиждень. При цьому все розуміє ходу і постійно імпровізує.

З донькою Тетяною

Заради доньки Ольга Кабо на час відсторонилася від професії. Вона хотіла бути зразковою матір’ю і домогосподаркою. Втім, поза професією актриса довго не витримала і повернулася на екрани.

Колишній чоловік актриси – Едуард Василишин.

Ролі

У 2005 році актриса знялася в новому дванадцяти серійному фільмі «Час жорстоких». Там головні ролі дісталися Ігорю Вернику, Іллі Авербуху, Володимиру Меньшову і Володимиру Конкін. А Ольга Кабо стала єдиною жінкою в чоловічій компанії.

У Ольги досить незвичайна для її амплуа роль. Героїня актриси займається розслідуванням злочину. Зараз вона вдячна режисерам, які запросили її на цю роль. В основному через те, що це не ліричний персонаж і актриса має можливість спробувати себе в іншому стилі. Героїня фільму не чекає і не страждає, а займає активну позицію, навіть першої говорить чоловіку, що вони будуть разом. Тобто виходить стерва в чистому вигляді.

Про роботу і життя Актриса щороку знімається в трьох, чотирьох, а то й більше фільмах. Так, на її рахунку в новому столітті вже 24 роботи. Наприклад, стрічка «Тобі, справжньому», «Летюча миша», «Швидкий 2006», «Ностальгія по майбутньому», «Сивий мерин» та інші.

Цікаві факти

У 1999 і 2000 роках Ольга Кабо пройшла підготовку разом з Володимиром Стєкловим до польоту на станцію «Мир». Але із-за відсутності фінансування фільму «Тавро Кассандри» вона не полетіла в космос.

Ольга Игоревна не тільки грає, але і співає. На виході її сольний альбом, які вона писала кілька років. На платівці присутній пісні композиторів Максима Дунаєвського, Олени Суржиковой, Олексія Рибникова, дуети з Миколою Караченцовим і Дмитром Харатьяном.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: