Ім’я: Ольга Іванова

Дата народження: 4 лютого 1984 р. (32 роки)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: р. Вітебськ, Білорусія

Діяльність: актриса

Вага: 55 кг

Зріст: 160 см

Біографія Ольги Іванової

Кажуть, що коли народжується людина, на небі відразу ж спалахує нова зірка, яка буде горіти рівно стільки, скільки буде жити людина. І чим яскравіше буде життя людини, тим красивіше буде мерехтіння далекої зірки.

Напевно, у актриси Ольги Іванової теж є свій небесний покровитель – далека зірка, яка з кожним роком розгорається все більше, адже в житті Ольги з кожним прожитим днем стає все більш насиченим на театральному та кінематографічному терені.

Звідки беруться зірки: дитинство Ольги Іванової

Ольга Іванова народилася 4 лютого в білоруському місті з численними пагорбами, озерами і струмками – у Вітебську, в самій звичайній родині. Серед родичів Ольги ніхто не мав відношення до акторства і театрального мистецтва, зате практично всі любили читати і з задоволенням грали на гітарі.

Після школи Ольга вирішила зробити збій у спадкоємності поколінь, і єдина з чотирьох поколінь Іванових вирушила надходити в Білоруську державну академію мистецтв у Мінськ.

Молода і популярна актриса з Білорусі Ольга Іванова

Майстром курсу, де вчилась Ольга, став заслужений артист Білорусії Фома Воронецький – актор провідних театрів країни і десятків фільмів. По ряду причин актриса не любить розмовляти про свої студентські роки, в які вона не змогла максимально взяти від навчання, і тепер гнівається на себе за колишню безтурботність.

Тим не менш, Іванова завжди з трепетом висловлюється про своїх вчителів і наставників, які так чи інакше вплинули на становлення її як особистості.

Роки навчання і перші роки роботи – досвід вдався

Після закінчення академії в 2006 році актрису Ольгу Іванову почали впізнавати і запрошувати в цікаві проекти – як у велике кіно, так і телевізійні серіали.

Але насправді кар’єра Ольги почалася ще в студентські роки з епізодичних ролей у фільмах «Бурова» (2002), «Три талера» (2005) і «Людина війни» (2005), а також з роботи на радіо. З 2002 року вона була ведучою програми за заявками на вітебської радіостанції «Люкс», а в 2005 році вона вже була справжнім ді-джеєм «Радіо-Мінськ». Під псевдонімом Мележко,

Ольгу знали, любили і дізнавалися в ефірах тисячі вдячних слухачів. За роки роботи на цій радіостанції майбутня актриса навіть отримала приз «Кращий ді-джей в ефірі «Unistar».

Робота Ольги Іванової у великому кіно, фільмографія

Після закінчення академії, Ольга Іванова вирушила підкорювати Москву, де було більше шансів реалізуватися в кінотеатральної сфері, а також жили численні друзі і родичі, які могли поселити і підтримати в скрутну хвилину. Тут Ользі доводилося заново будувати кар’єру.

Ольга Іванова стала особливо популярною після фільму Стиляги

Вона спочатку була готова до складнощів, усвідомлюючи, що вона одна з тисячі нікому не відомих амбітних молодих людей. Але Ольга Іванова була готова пробувати себе в самих екстраординарних амплуа, аби її помітили.

Першою по-справжньому помітною роботою Ольги став фільм «Стиляги» (2008), де вона виконувала епізодичні ролі і брала участь у масовці. Їй доводилося за лічені дні розучувати десятки танцювальних па і вживатися в образи, перевтілення в які раніше займало в неї досить багато часу, оскільки вона любить досконально розбиратися в матеріалі. Але не це було головним, головним було те, що її помітили, оцінили і почали запрошувати вже на головні і другорядні ролі. В «Стилягах» Ользі вдалося попрацювати разом з такими акторами, як Оксана Акіньшина, Катерина Вілкова, Максим Шагін та інші.

Після «Стиляг» актриса отримала роль Ганни в роки її юності в білоруській картині «Інсайт», роль якої виконувала Ірина Розанова. Тут Ольга змогла на повну силу проявити свій акторський талант – її гра відрізняється природністю і невимушеністю, вона спокійна і витримана, а в її словах і діях присутня впевненість. За цей фільм актриса в номінації «За кращу жіночу роль другого плану» отримала Диплом ХІІ Бердянського Міжнародного кінофестивалю та Приз «Золота Бригантина».

Іванова Ольга Її аристократизм жестів, інтонацій і поведінки зауважив режисер серіалу «Серце Марії» (2010-2011) і запропонував Ользі одну з головних ролей – дівчини Анни, якій трансплантують серце загиблої в автокатастрофі Марії. Це була не просто роль, а справжнє перевтілення актриси, де вона змогла заявити про себе з новою силою. Під час роботи над роллю і після неї Ольга Іванова не раз зустрічалася з людьми, які пережили щось подібне у своєму житті, і зовсім інакше почала дивитися на їх життя.

У фільмі «Роман у листах» Ольга виконала роль дівчини, яка приїхала в Москву з провінційного міста, вірячи в те, що зможе без праці поступити в літературний інститут. Але доля приготувала на частку Тетяни (героїня Ольги) масу випробувань.

Справжня, простодушна і довірлива дівчина стає легкою здобиччю для аферистів, не здає заповітні вступні іспити і залишається в місті великих надій в якості прислуги в одному з багатих будинків. Героїню Ольги практично в кожній сцені підстерігають несподівані повороти долі, випробування і невдачі, але в результаті всього цього вона зможе стати справді щасливою.

Акторський багаж

У загальній складності на рахунку Ольги Іванової більше двадцяти ролей в кіно і близько десяти ролей в театрі. Ольга постійно пробує себе у дубляж іноземних художніх і анімаційних фільмів. А режисери кіно бачать в ній вже не тільки дівчину-підлітка – цей образ не раз експлуатувався ними, але й серйозну, інколи наївну та поранену жінку, якій не потрібно підкреслювати свою індивідуальність гримом. Її природна внутрішня і зовнішня краса надають актрисі неповторності, вишуканості і шарму.

Особисте життя Ольги Іванової

Актриса Ольга Іванова дуже любить дивитися хороше кіно – її не залишають байдужою фільми чеського режисера Яна Сверека, картини Лариси Шепітько, а також вона без розуму від «Бігу» режисерів Алова і Наумова, фільмів Пітера Грінуея, Петра Тодоровського, мультфільмів Норштейна і Петрова. Не уявляє себе актриса і без читання книг різних жанрів, які допомагають їй, як і фільми відомих режисерів, відновити сили, поповнити свої запасники мудрості і професіоналізму.

Актриса Ольга Іванова не виносить рожевої одягу

Своїм хобі Ольга вважає захоплення головними уборами, в яких любить фотографуватися, при цьому до моди ставиться байдуже і не прагне бути модницею. Вона вважає, що найкращі образи можна зробити завдяки «бабусиної скрині», з того, що років двадцять-двадцять п’ять було модним. При цьому Ольга категорично не сприймає синтетичні і рожеві речі.

Актриса мріє виконати роль Медеї, Джульєтти і Маленького Принца, а також десятки інших хороших і поганих героїв – змістовних і колоритних образів, в яких можна було б максимально розкритися і продемонструвати своє власне «я». Ольга хотіла б знятися в рекламних роликах на соціальну тематику, а також в рекламі елітної парфумерії та автомобілів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: