Ім’я: Ольга Голодець

Дата народження: 1 червня 1962 р. (54 роки)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Москва

Діяльність: державний діяч

Вага: 63 кг

Зріст: 168 см

Біографія Ольги Голодець

Ольга Юріївна Голодець – заступник голови уряду з питань соціальних, відповідальна за реалізацію рішень у сфері охорони здоров’я, освіти, пенсійного забезпечення, праці, медичного страхування, демографії, науки, культури. Раніше вона обіймала посади віце-мера столиці Росії, заступник гендиректора «Норильського нікелю», заступник губернатора Таймирського АТ, голови Страхової Компанії «Згода».

Голодець Ольга Юріївна

У переліку найбільш впливових леді Росії за версією станції «Ехо Москви», в 2015 році вона посіла 3 місце, поступившись лише голові ради федерації Валентині Матвієнко і голові Центробанку Ельвіри Набіулліної. А в 2014 році вона опустилася нижче за списком і стала займати 4 позицію списку.

Будучи автором близько трьох десятків наукових досліджень, віце-прем’єр заслужила високу оцінку своєї професійної діяльності в області управління персоналом серед колег, представників академічних, ділових, громадських та політичних кіл. Вона була лауреатом премії «Аристос», входила в число кращих членів вітчизняної Асоціації менеджерів, удостоювалася інших галузевих нагород.

Її вважають чудовим виконавцем, завжди відмінно справляються з поставленими задачами, дивно енергійним і цілеспрямованим. Однак при цьому відзначають, що вона, нібито, – надмірно твердий і суворий керівник, який розглядає підлеглих як безлику категорію, якийсь інструмент, за допомогою якого можна досягати результатів з максимальною ефективністю. Під її початком абсолютно некомфортно працювати.

Дитинство і родина Ольги Голодець

Нинішній політик народилася в Москві 1 червня 1962 року і стала первістком у родині викладача інституту народного господарства ім. Р. Плеханова Юрія Соломоновича та завідуючої рестораном «Черемушки» Валентини Григорівни.

Ольга Голодець – одна з найвпливовіших жінок-політиків Росії

Через 7 років, в 1969 році, у неї з’явилася молодша сестра Тетяна, яка згодом стала віце-президентом «Банку Москви». Брат її батька, Адамас, теж був публічною особою, був відомим у свій час футболістом і тренером Футбольного Клубу «Динамо».

У школі Оля вчилася гідно, не засмучувала рідних, була відмінницею, тому змогла відразу по її закінченні самостійно вступити на экономфак МДУ. Успішність у Вузі у дівчини була також високою.

Розвиток кар’єри Ольги Голодець

У 1984 році Ольга закінчила навчання і стала фахівцем у сфері економіки народонаселення. Потім близько 10 років вона займалася вивченням різних галузей економічної науки і в 1990 році закінчила аспірантуру при Науково-дослідному інституті праці.

Ольга Голодець вивчала економіку

У 1997 році вона стала начальником соціальних програм фонду «Реформуголь», який був покликаний вирішувати питання, пов’язані з працевлаштуванням шахтарів, які втратили роботу після закриття шахт, переорієнтацією, організацією для них нових місць роботи.

У 1999 році організацію закрили, і Ольгу Юріївну взяли на роботу в якості начальника одного з управлінь «Норильського нікелю», очолюваного Олександром Хлопоніним. Після його призначення керівником Таймирського автономного округу в 2001 році, вона близько року працювала його заступником.

Потім з крісла чиновника вона повернулася в «Норнікель», але вже на посаду займається кадрові питання заступника Михайла Прохорова, нового гендиректора. Вона була його «правою рукою» аж до їх виходу з підприємства у 2008 році.

Ольга Голодець була правою рукою Михайла Прохорова

Пізніше Голодець стала виконавчим головою групи ОНЕКСІМ і залишалася керувати пенсійним фондом «Норнікеля». Причому, згідно з прийнятими умовами цієї недержавної організації, вона та інші її керівники мали право на довічні пенсійні відрахування кожен місяць в сумі 200 000 рублів. Крім цього, вона очолила колективне керівництво страхової фірми «Злагода», до 2010 року була членом правління Російського союзу промисловців і підприємців (РСПП), а також головою Об’єднання виробників дорогоцінних металів і нікелю. В кінці 2010 року, завдяки впливовості Прохорова, його «права рука» стала заступником мера столиці Сергія Собяніна і відповідала за «соціалку».

Віце-прем’єр Ольга Голодець про пенсії в 2015 році Дохід чиновниці за 2010 рік становив у рублях близько 57 мільйонів, що зробило її лідером серед найбільш заможних жінок-служителів державі в апараті виконавчої влади Москви. Крім цього, згідно з оприлюдненими даними, їй належало нерухоме майно за кордоном. Але на наступний рік вона задекларувала в п’ять разів знизився дохід, а саме, трохи більше 11 мільйонів рублів.

Ольга Голодець, Володимир Путін і Сергій Собянін в школі

Навесні 2012 року успішна держслужбовець зайняла більш високу посаду віце-прем’єра. У сфері її відповідальності перебував широке коло ключових соціальних завдань. Вона керувала виконанням заходів щодо забезпечення надійності пенсійної системи, захисту сиріт, реорганізації РАН, впровадження високотехнологічного медичного обладнання, з проблем трудових відносин та іншого. У 2013 році вона стала на чолі дорадчого органу «Рада по російській мові», а ще через рік створила інтернет-ресурс «Освіта на російській».

Ольга Голодець про відмову від накопичувальної частини пенсії За 2014 рік заступник голови заробила в рублях 14,9 мільйонів. Вона як і раніше користується однією і є власником двох квартир (114 155 «квадратів») в Росії, будинком в Італії та частиною дачі (1/2) в Швейцарії, площа яких в квадратних метрах 250, 220, відповідно. Їздить віце-прем’єр на автомобілях Лексус Рх-350 і Мерседес Е-280.

Особисте життя Ольги Голодець

Під час навчання в МДУ Ольга познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком. І до 2003 року вона була заміжня за Мрдуляшем Павлом Бруновичем. Він – начальник Центру з підготовки кадрів при Мінекономрозвитку, випускник МДУ, математик, один із кращих у країні игротехников, спеціалістів в галузі математичного моделювання, обіймав різні керівні посади в Комерційних Банках («Імперіал», Міжнародний фінансовий клуб).

Ольга Голодець була одружена Мрдуляшем Павлом Бруновичем

Пара виховала двох дочок-близнят, Анну і Тетяну, що з’явилися на світ 2 січня 1986 року. Перша з них – займається питаннями сходознавства і африканістики, як і батьки вона закінчила МДУ. Відомо, що дівчина була учасницею протестного «біло-стрічкового руху» за чесні вибори і була прихильницею опозиційних поглядів.

Тетяна – також випускниця МГУ, але іншого факультету, управління. Вона юрист, проживає постійно в Женеві і поділяє погляди Ані на існуючий режим. Тетяна є засновником ТОВ «МФК-Капітал».

У Ольги Голодець дві доньки

Ольга Голодець любить проводити час зі своїми трьома онуками, їй подобається балет і опера. Незважаючи на зайнятість, віце-прем’єр приділяє увагу спорту – воліє плавання, купання в ополонці, теніс, відвідує заняття з хореографічному мистецтву.

Ольга Голодець сьогодні

Навесні 2016 року Ольга Голодець оголосила про те, що підвищувати пенсійний вік громадян РФ уряд найближчим часом не має наміру. Також політик займалася Єдиний Державний Іспит для випускників середніх шкіл.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: