Ім’я: Ольга Фадєєва

Дата народження: 15 жовтня 1978 р. (38 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: р. Мінськ, Білорусь

Діяльність: актриса

Вага: 58 кг

Зріст: 172 см

Біографія Ольги Фадєєвої

Ольга Фадєєва – це акторка, яка ось вже багато років радує нас своїм яскравим талантом. Її зірка засяяла в світі кінематографа після виходу на екрани серіалу «Солдати», однак згодом ця чудова білоруська актриса успішно довела, що може бути органічна і цікава глядачам і в багатьох інших образах. З

сьогодні її ім’я відоме багатьом поціновувачам кінематографа. А тому у нашої сьогоднішньої статті, напевно, буде чимало читачів.

Ранні роки, дитинство і родина Ольги Фадєєвої

Ольга Фадєєва народилася 15 жовтня 1978 року в столиці Білорусі мінську. Її батьки мали хореографічну освіту і все життя працювали в Державному ансамблі танцю. Тому, як зізнається сама актриса, вже з ранніх років вона більшу частину вільного часу проводила за лаштунками, бігаючи між гримерками батьків.

Згодом саме кар’єри батьків змусили нашу сьогоднішню героїню вперше задуматися про творчій дорозі в житті. Спочатку Ольга хотіла стати балериною. Разом з мамою вона відвідувала всі балетні вистави, які йшли в театрах Мінська.

Однак сама Фадєєва балериною так і не стала. Вже у третьому класі на прослуховуванні в хореографічному училищі майбутня актриса дізналася, що у неї «не той крок і не та комплекція». У підсумку від мрії про кар’єру балерини довелося відмовитися.

Ольга Фадєєва в серіалі «Солдати»

Після цього, як зізнається актриса, вона майже тиждень валявся в ліжку з температурою під сорок. Незабаром хвороба пішла, а на її місце прийшла злість. Саме тому всього через кілька тижнів Ольга Фадєєва записалася в секцію… таеквандо. Однак спортивні єдиноборства досить скоро їй набридли.

Бачачи, що їх дочка поневіряється без справи, в один прекрасний день батьки відвели майбутню актрису в школу з театральним ухилом. У цьому місці наша сьогоднішня героїня отримала середню освіту, а разом з ним і базові навички акторської майстерності.

Згодом отримані знання чудово допомогли актрисі при вступі до театрального ВУЗУ. Ольга Фадєєва подала документи в Білоруську академію мистецтв, де незабаром стала навчатися за спеціальністю «Артист кіно і театру».

Зоряний шлях актриси Ольги Фадєєвої, фільмографія

Свій творчий шлях актриса почала ще в студентські роки. Вся справа в тому, що під час одного з внутрішніх вистав БАІ актрису зауважив відомий білоруський режисер Володимир Янковський, який запросив дівчину зіграти роль в кліпі Олександра Малініна «Треба жити». Згодом Фадєєва і Янковський також працювали разом ще над одним музичним відео – кліпом Ігоря Демарина «Мерилін Монро», в рамках якого актриса зіграла відому американку.

Ольга Фадєєва & Za kadrom – Не залишай мене Після цих робіт у кар’єрі нашої сьогоднішньої героїні настав новий успіх. Актрису запросили на роль Офелії в постановці «Гамлет» Національного академічного драматичного театру імені Горького. З запропонованою роботою дівчина справилася відмінно, а тому вже незабаром багато режисерів Білорусі та країн СНД стали запрошувати актрису в свої проекти.

Після закінчення Вузу актриса приєдналася до постійної трупи Національного академічного театру Янки Купали. В період роботи в театрі Ольга Фадєєва виконала безліч яскравих ролей у відомих постановках.

Серед її робіт були вистави «Князь Вітовт», «Дон Хуан», «Більше, ніж дощ», «Сон в літню ніч», «Трістан та Ізольда», а також деякі інші. У загальній складності в період своєї театральної кар’єри наша сьогоднішня героїня виконала близько двадцяти п’яти ролей у різних виставах.

Свою першу роль в кіно талановита мінчанка виконала у 2000-му році. В цей період вона зіграла одну з другорядних ролей у білоруському фільмі «Зорка Венера». Практично відразу після цього Ольга Фадєєва також отримала роль молодої практикантки в комедійному шоу каналу ОРТ «Прискорена допомога».

Після цього актриса знялася в декількох маловідомих фільмах, а потім переїхала до Москви, де моментально отримала одну з головних ролей у своїй кар’єрі.

Мадонна – Ольга Фадєєва з сином Такої, без сумніву, стала роль медсестри Ірини Пылеевой в серіалі «Солдати». Цей комедійний серіал моментально зробив Ольгу Фадєєву популярною і відомою актрисою. Вона успішно зіграла відразу в десяти сезонах цього телепроекту, а також відзначилася в повнометражних фільмах «Солдати. Здрастуй, рота, Новий рік!» і «Солдати. Новий рік, твою дивізію». Вона працювала на одному знімальному майданчику з такими акторами, як Олексій Маклаков, Оскар Кучера, Олексій Ошурков, Іван Моховиков та ін.

Кожна з названих ролей стала маленькою сходинкою в кар’єрі білоруської актриси. Вона стала справжньою зіркою кіно, а також… непогано освоїла сестринська справа. Як зізнається сама Ольга Фадєєва, сьогодні вона може і кров з вени взяти, і тиск поміряти, і поставити діагноз.

Після тріумфальної ролі в серіалі «Солдати» актриса зіграла в декількох нових телевізійних серіалах. Серед її робіт виділяються проекти «Кімната з видом на вогні», «Колишня», «Фабрика щастя», «Я пам’ятаю», «Туристи», а також деякі інші фільми. Вельми примітно, що протягом своєї кар’єри актриса однаково успішно грала як білоруських, так і в російських та українських проектах.

Ольга Фадєєва останнім часом

У 2009-му році у кар’єрі акторки з’явилась ще одна по-справжньому зоряна роль – роль Саші в серіалі «Циганки». Даний телепроект несподівано для всіх придбав особливу популярність серед глядачів, а тому сьогодні його часто виділяють окремо у фільмографії актриси.

Ольга Фадєєва в серіалі «Циганки»

Що стосується останніх ролей, то в даний час актриса все також продовжує зніматися в кіно і на телебаченні. Її кар’єра протікає без різких стрибків і спадів. А тому з’являються нові ролі в її особистому фільмографії досить регулярно. Серед останніх робіт актриси виділяються бойовик «Непереможний» з Володимиром Епіфанцевим у головній ролі, а також військові драми «Наркомівський обоз» і «Вдови пароплав». У кожній з названих стрічок білоруська актриса виконала роль центральних героїнь.

На даний момент останнім фільмом за участю знаменитості є міні-серіал «Вона не могла інакше». Картина вийшла в 2013-му році. Про нових картинах з участю Ольги Фадєєвої поки нічого не відомо.

Особисте життя Ольги Фадєєвої

Незважаючи на яскраву зовнішність, Ольга Фадєєва ніколи не збирала навколо себе юрби шанувальників. Ось вже багато років жінка одружена з однією людиною – постановником трюків Олександром Самохваловими. Навесні 2009-го року у пари народився їхній спільний син Олексій.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: