Ім’я: Ольга Дроздова

Дата народження: 1 квітня 1965 р. (51 рік)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: Знахідка р.

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 60 кг

Зріст: 170 см

Біографія Ольги Дроздової

Ольга Борисівна Дроздова народилася в сім’ї капітана далекого плавання. Батько актриси – нащадок збіднілих російських дворян, а мама – з заможного циганського роду, працювала агрономом.

«Гидке каченя»

Тато майбутньої актриси постійно ходив у плавання. Так що вихованням, можна сказати, займалася одна мама. Дочка вона тримала в строгих рамках.

«Я весь час лаялася на маму: чому вона навіяла мені так багато заборон: «вчитель завжди правий», «не можна заперечувати старшим», «не можна сидіти за столом, коли розмовляють старші – треба піти в свою кімнату», «не можна…те-то і те-то»? Може бути, таким чином, вона намагалася мене захистити від якихось непосильних для дитини проблем?», – згадує Ольга.

У дитинстві Ольга Дроздова була «гидким каченям». Принаймні, актриса сама так вважала: «якби до мене тоді звернулася золота рибка і запитала про моє найзаповітніше бажання, то воно було тільки одне: хочу, щоб ніколи, ніколи у мене більше не було прищів!», – посміхається актриса.

Тато постійно привозив з плавань мамі косметику. Ольга Дроздова ж потайки її крала. Вона «тоннами» намазувала на себе тональний крем, намагаючись приховати недоліки шкіри. Однак, Ольга навіть не здогадувалася, що через кілька років перетвориться на прекрасного лебедя. До речі, зараз актриса практично не користується косметикою. Але це зовсім не заважає їй залишатися однією з найкрасивіших жінок Росії.

Ефектна жінка

Твердий характер Ольги почав формуватися ще в дитинстві. Закохався В Ольгу однокласник. З-за цього дівчинки з класу дівчинку почали недолюблювати. Її шпинялі, не спілкувалися з нею в школі, а іноді навіть закидали камінням у вікна будинку.

Смерть батька

У п’ятому класі Ольга вже почала підробляти. Правда, не в навчальний час, а влітку. Так вона могла заробити собі на речі або інші приємні дрібниці. У 1980 році життя майбутньої актриси кардинально змінилася. У 15 років вона втратила батька. З його смертю настали в родині складні часи. Мама відразу влаштувалася працювати на три роботи. Ольга допомагала, чим могла. Вечорами мила підлоги в різних установах. А потім стала підстригати кущі та дерева. У цей час у 15-річної дівчини з’явився перший запис у трудовій книжці – «робітник-озеленювач».

Стати актрисою

Актори для Ольги були схожі на інопланетян. В Знахідці не було театру. Під час навчання в школі дівчинка почала відвідувати драматичний гурток. Там вона грала в «Капітанської дочці» і «Ночі перед Різдвом». Навіть вчителі відзначали у Олі акторські здібності.

Втім, сама Ольга серйозно про акторській кар’єрі ніколи не замислювалася. Крім драмгуртка вона займалася спортом, відвідувала уроки бальних танців, співала, мріяла бути археологом або геологом. Мама хотіла бачити в дочки вчительку початкових класів. А Дроздова планувала вступати на філологічний факультет. І як в казці все змінилося в останню мить.

З гастролями в Знахідку приїхав хабаровський драмтеатр. Оля вперше побачила справжніх артистів і прийняла рішення: «Я буду актрисою!». Додому ж повернулася впевнена і спокійна, ніж привела в шок своїх домочадців.

Владивосток – Свердловськ – Москва

Школу Ольга Дроздова закінчила з золотою медаллю. Далі треба було вступати до ВУЗУ. Однак, у Находці жодного не було. В інше місто Дроздова їхати не хотіла, нещодавно помер тато, та й мама відчувала себе неважливо. Проте мати наполягла, і Ольга поїхала до Владивостока. Там вона одразу ж поступила в інститут мистецтв

Після першого курсу майбутня актриса раптово покинула інститут. «Дівчата з мого курсу, вони були старші, переконали, що мене взяли з-за красивих вічко і, щоб стати артисткою, треба сьорбнути життя», – зізнається Ольга.

Одне ціле

Дівчина хотіла швидше стати дорослою і тому вона пішла працювати. Не куди-небудь, а комірником на машинобудівний завод. Саме там, на її думку, можна було набратися життєвого досвіду.

Однак, незабаром дівчина знову повернулася в інститут. Однак, вона вже зрозуміла, що лекції з філології абсолютно не цікаво слухати, її покликання – сцена. Разом з подругами вона поїхала в Свердловськ, там дівчатка вирішили вступати до театрального. В день відльоту Ольга в аеропорту залишилася одна, подруги злякалися. Однак, рішуча Дроздова не відступила і з першої спроби вступила у Київський театральний інститут.

Навчання давалося легко. І вже на другому курсі Ольга знялася в кіно, а також репетирувала ролі відразу в двох спектаклях. У цей момент у майбутньої зірки закралися мрії про Москві. Влітку разом з подругою Ольга Дроздова поїхала в столицю.

«Коли я вступала в Щукінське, один чудовий педагог сказав: «Навіщо ти поїхала зі Свердловська? Там через п’ять років ти будеш мати все звання, грати всі головні ролі. Навіщо тобі Москва? Ти занадто тендітна для неї. Вона тебе переламає». Але я не могла зупинитися… Здавалося, що життя склалося, і я досягла всього, про що мріяла. Але, напевно, потрібна була віра у щось більше. І я поїхала в Москву з думкою: а раптом вдасться підкорити цей Голлівуд?»

Удача. Училище. Перший шлюб.

У Москві для Ольги Дроздової все складалося вдало. Дівчина поступила в Щепкінське училище Практично відразу починаюча актриса вийшла заміж. Її обранцем став актор Олександр Боровиков. Однак, сім’я довго не проіснувала. Актриса не любить згадувати той період свого життя.

У 1989 році Ольга закінчила училище. Її почали запрошувати на роботу. Дроздова пішла в «Современник». Там вона швидко стала грати головні ролі: в «Трьох сестрах» вона замінила Марину Неєлова.

Дроздова і Співаків

Першим повноцінним дебютом Ольги Дроздової став бойовик «Улюбленець» у 1991 році. Там дівчина зіграла головну роль. Втім, ця, як і наступні ролі, популярності актрисі не принесли. У цей час у Ольги був роман зі швейцарським режисером Сташем. Пара вже жила разом і планувала одружитися. Такі думки були аж до того, як життя круто не змінилася.

Щасливі миті

В середині 1991 року Ольга прийшла на проби до стрічки «Прогулянка по ешафоту» Ісаака Фритберга. Тут вона повинна була зіграти головну роль разом з починаючим актором Дмитром Певцовым. Практично в перші дні зйомок Ользі довелося грати в еротичних сценах, оголеною. Це, як згадує актриса, було катуванням. Дівчина не витримала і почала істерити. Дмитро Пєвцов, в якому вона шукала підтримку, встав на бік режисера і заявив: «Народ повинен бачити красиве». «Проба була звичайнісінькою, – згадує Ольга Дроздова, – в кінці її ми повинні були поцілуватися. Не було між нами ні спалаху блискавки, ні осяяння. Поцілувалися і все. Зйомка скінчилася. Пройшов день, другий, і я раптом зрозуміла, що мені не вистачає Діми. Мабуть, він це теж відчув і на третій день подзвонив, запросив на свій спектакль… А незабаром я поїхала в Бельгію, де ми повинні були з моїм нареченим остаточно визначитися з днем весілля. Але там я відчула, що зі мною відбувається щось не те, що повинно бути перед весіллям. І хоча ні про яку нової любові я ще не думала, але все ж попросила Сташові трохи почекати з оформленням шлюбу…»

Співаків почав доглядати за Ольгою. А трохи пізніше зробив їй пропозицію. Одне, друге, третє….Ольга не вирішувалася. Їй здавалося, що стоїть почуття перевірити. У підсумку, в 1997 році, все-таки зіграли весілля.

Ольга Дроздова. Дружина. Історія кохання

Визнання

Ольга багато працювала. Вона зіграла головні ролі в таких фільмах і серіалах, як «Аліса і букініст», «Королева Марго», «На ножах». За останній фільм, до речі, Дроздова отримала диплом Спілки кінематографістів Росії на фестивалі «Гірське відлуння».

У 1999 році актриса взяла участь у зйомках угорського еротичного фільму Марти Месарош «Дочки щастя». Вона зіграла нещасну повію. Фільм сприйняли неоднозначно. Його називали і «огидною порнухою» і «гіршою картиною».

Тим часом, популярність до Ольги Дроздової все не приходила. До тих пір, поки вона не почала зніматися в серіалі «Бандитський Петербург». Оля зіграла рішучу, сильну жінку Катю. Адже спочатку актриса хотіла відмовитися від ролі.

«Коли мені коротко розповіли цю історію, я дійсно хотіла відмовитися від зйомок. Кримінальні драми не для мене. Мені важко було уявити себе в ролі «бандерші». Але потім почала читати сценарій і зрозуміла, наскільки драматична життя героїні».

Наодинці з усіма – Ольга Дроздова Ця роль зробила з Дроздової зірку. Однак, в продовженні «Бандитського Петербурга» знаменитість зніматися відмовилася, аргументуючи тим, що дуже зайнята в театрі.

«Зупинка на вимогу»

Ще однією вдалою роботою стала роль в серіалі «Зупинка на вимогу». Там актриса з’являється в образі вольовий, вимогливою жінки, яка зовсім не схожа на неї саму.

Найщасливіший для жінки момент настав у серпні 2007 року. Ольга стала мамою. Син Єлисей став первістком Дроздової і Пєвцова.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: