Ім’я: Ольга Будіна

Дата народження: 22 лютого 1975 р. (41 рік)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Одинцово, Московська обл.

Діяльність: актриса, телеведуча

Вага: 51 кг

Зріст: 164 см

Біографія Ольги Будіної

Ольга Будіна – це жінка, відома безліччю своїх іпостасей. Вона знімається в кіно, а також займається благодійністю і написанням книг. Крім того, в останні роки актриса також працює на каналі «Росія» в якості телеведучої.

Така багатогранність робить її життя і кар’єру вкрай цікавою темою для вивчення. Саме з цієї причини в нашій сьогоднішній статті ми вирішили поговорити саме про неї.

Ранні роки, дитинство і родина Ольги Будіної

Ольга Олександрівна Будіна з’явилася на світ 22 лютого 1975 року в підмосковному містечку Одинцово. Її сім’я була звичайнісінькою. Батько працював на будівництві, а мама була простим бухгалтером.

Однак, незважаючи на це, потяг до творчості актриса стала проявляти вже в ранньому віці. Спочатку вона стала відвідувати заняття в музичній школі (де вчилася грати на акордеоні та фортепіано), а згодом захопилася ще й театральним мистецтвом.

Акторська майстерність наша сьогоднішня героїня вивчала в одному з драматичних гуртків рідного Одинцово. Більш того, вже в старших класах актриса зуміла зібрати навколо себе групу однодумців, разом з якими організувала свій власний театр. В рамках даного проекту дівчина ставила переважно музичні комедії та мюзикли. Одним з найвідоміших вистав того періоду став казковий мюзикл «Принцеса на горошині».

Актриса Ольга Будіна в серіалі «Земський доктор»

Однак пристрасть до театру була не єдиним захопленням нашої сьогоднішньої героїні. У вільний час дівчина закінчила Школу юних філологів, що діє при МДУ, де отримала спеціальність екскурсовода третьої категорії. Після закінчення загальноосвітньої школи, актриса поступила також в педінститут, але досить-таки скоро залишила його. Причиною тому стала давня любов до театру.

Одного разу, проходячи повз, актриса дізналася про вступні іспити в училищі імені Бориса Щукіна. Побачивши натовп абітурієнтів, Ольга Будіна вирішила теж взяти участь в прослуховуванні. В той день вона постала перед компетентною комісією і несподівано для самої себе зуміла отримати омріяний студентський квиток. Так в житті молодої актриси почалася нова глава.

Зоряний шлях актриси Ольги Будіної

В період навчання у Вузі Ольга Будіна швидко стала однією з кращих студенток на своєму потоці. Саме з цієї причини вже на четвертому курсі її запросили зіграти роль дочки Миколи Другого в проекті «Романови. Вінценосна сім’я». Однак вихід картини в широкий прокат несподівано затягнувся.

Реліз постійно відкладали, а тому після закінчення театрального Вузу дівчині довелося йти дорогою, яку проходять всі молоді актриси. Вона грала епізодичні ролі, знімалася в телесеріалах і терпляче чекала свого шансу.

Маркіза. Ольга Будіна читає вірші Федеріко Гарсіа Лорки В кінці дев’яностих років актриса виконала другорядні ролі в серіалах «Досьє детектива Дубровського», «Прості істини» і деяких інших. Дані ролі принесли їй успіх, проте справжня популярність прийшла до актриси лише після виходу на екрани популярного телесеріалу «Кордон. Тайговий роман», в рамках якого Ольга Будіна зіграла роль головної героїні. Їх акторське тріо з Маратом Башаровим та Олексієм Гуськовым настільки полюбилася глядачам, що дуже скоро проект став дуже популярний в країнах СНД.

Після цієї зіркової ролі нові пропозиції почали надходити Ольги Будіної з подвоєною періодичністю. Актриса виконала ролі в картинах «Щоденник його дружини», «Саломея», «Залізничний романс», а також зіграла центральних персонажів у телепроектах «Баязет», «Ідіот» і «Московська сага». Ці та деякі інші роботи принесли нашої сьогоднішньої героїні небувалий успіх. Вона стала однією з головних зірок російського телебачення, а також володаркою нагороди «Легенда Росії», звання «Кращої актриси» («Перший канал») і Державної премії РФ в області літератури і мистецтва. Крім того, Ольга Будіна була удостоєна багатьох інших значущих регалій, однак займатися їх перерахуванням ми сьогодні все-таки не будемо.

У 2000-ті роки кар’єра актриси перебувала у своєму зеніті. Дівчина часто знімалася в кіно, давала інтерв’ю, а також з’являлася на різних шоу-проектах в якості запрошеної зірки.

Крім того, в 2007-му році Ольга Будіна стала офіційним обличчям компанії AVON, а також представила публіці свою книгу «Щоденник Ольги Будіної. Мовець вагітність». Через деякий час до списку творчих успіхів актриси додалися також успіхи в якості телеведучої. Наша сьогоднішня героїня вела передачу «Доброго ранку, Росіє», що на каналі РТР, однак паралельно продовжувала зніматися в кіно.

Серед її найбільш яскравих акторських робіт пізнього періоду виділяються картини «Дружина Сталіна», «Синдром Фенікса», а також «Особисте життя доктора Селіванової».

Ольга Будіна сьогодні

У 2010-му році Ольга Будіна стала працювати в якості телеведучої над новим проектом – програмою «Добрий вечір, Москва» на каналі ТВЦ. Паралельно з цим вона займалася добродійністю і знімалася в серіалі «Земський доктор», який згодом отримав безліч продовжень і став, напевно, найбільш значущим проектом останніх років.

У 2013-му році на екрани вийшла вже четверта частина франшизи – «Земський доктор. Повернення». Крім того, в даний період актриса знялася ще в одному фільмі – серіалі «Ейнштейн. Теорія любові».

Актриса Ольга Будіна розлучилася з чоловіком і виховує дитину одна

В даний час Ольга Будіна працює над новими ролями, а також працює в якості телеведучої над медичної передачею каналу «Росія» – «Про найголовніше».

Особисте життя Ольги Будіної

У 2004-му році російська актриса поєднувалася шлюбом з бізнесменом Олександром Наумовим, який був суттєво старше її. Кілька місяців тому на світ з’явився їхній спільний син Наум. Проте вже двома роками пізніше – в 2006-му – Олександр залишив сім’ю і пішов до іншої жінки. Сьогодні Ольга Будіна виховує дитину одна.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: