Ім’я: Ольга Брагіна

Дата народження: 14 червня 1989 р. (27 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Березовський, Свердловська обл.

Діяльність: співачка

Вага: 53 кг

Зріст: 169 см

Біографія Ольги Брагіної

Дитинство Ольги Брагіної

Оля з’явилася на світ в Свердловській області. Вона вчилася в гімназії і закінчила її зі срібною медаллю, крім того, ходила в музичну школу, так само як її сестра і як колись її мама. Вона навчалася грі на фортепіано. З семирічного віку дівчинка перебувала у складі групи «Акварелька». Вокалом вона займалася у Базаровой Олени Едуардівни.

У школі Оля любила точні науки, фізика і математика їй завжди були ближче гуманітарних предметів, тому після школи вирішила йти в технічний ВУЗ.

Вища освіта і виступи Брагіної

Вона вступила в Гірничий Університет. Під час навчання займалася вокалом не з викладачем, а сама по собі. При університеті був студентський культурний центр.

Співачка Ольга Брагіна починала свою кар'єру в КВН

Вперше в стінах університету вона виступила на дні першокурсника. На неї, звичайно, відразу звернули увагу, Оля стала брати участь у всіх культурних заходах, виступала на ректорських прийомах. В університеті була своя команда КВН «Гірський проект». Брагіна захопилася цією грою. Як говорить сама співачка, завдяки цьому вона на багато речей у житті дивиться з гумором, вважає, що в житті у неї все добре, що вона щаслива людина.

Під час дипломної практики Брагіна деякий час працювала в офісі. Як вона згадує, зрозуміла, що це не її, набагато цікавіше їй займатися творчістю. Після університету дівчина почала шукати роботу, але продовжувала мріяти про те, щоб поступити в інститут сучасного мистецтва в Москві. Мова не йшла про те, щоб неодмінно виступати в майбутньому на телебаченні. Брагіна мріяла, що після отримання другої освіти вона могла б викладати естрадно-джазовий вокал. Цю роботу Ольга вважає цікавою і потрібною.

У 2010-му, будучи студенткою четвертого курсу, вона поїхала в Єкатеринбург, де стала учасницею міжнародного вокального конкурсу. Він називався «Мікс-Арт». Здивуванням для Брагіної стало те, що вона виявилася переможницею. Андрій Білль, який був у журі, запросив вокалістку стати студенткою інституту сучасного мистецтва. Однак для цього їй довелося б покинути університет. Ольга вибрала все ж завершити освіту, так як вважає, що у кожної людини перша вища освіта має бути серйозним.

Голос 2 сезон. Ольга Брагіна – Think В життя цілеспрямованої дівчата все сталося саме так, як вона мріяла. Закінчивши Гірничий Університет, вона відразу стала студенткою інституту сучасного мистецтва. Це її друга вища освіта, тому воно платне. Ольга влаштувалася на роботу в інтернет-магазин і навчається заочно.

Участь Ольги Брагіної в «Голосі 2»

У 2013-му вона опинилася в числі учасників шоу «Голос 2». Дівчину з Березовського побачила вся країна. З безлічі учасників її відібрали на сліпе прослуховування. На ньому вона представила композицію «Think».

Треба відзначити, що вона ідеально підійшла конкурсантці. Брагіна виконала пісню дзвінким голосом, активно і завзято. Манеру виконання Ольги багато порівнювали потім з манерою Ольги Кляйн, яка брала участь у шоу за рік до Брагіної. Вона зуміла запалити зал. Це ще раз підтвердило те, що не тільки вокал стоїть на першому місці, не менш важлива для співака енергетика, змушує глядачів смикатися, сидячи в залі. Багато учасників саме тому і залишилися без реакції наставників, так як не зуміли «заразити» своїми емоціями зал, хоча їх вокал був на високому рівні. До Ольги повернувся Діма Білан. Її виступ змусило його встати з крісла.

Голос 2. Ольга Брагіна та Валерія Сильцова. Літаки відлітають. Дуети. У «Поєдинках» вона змагалася з Валерією Сильцовой. Після виконання пісні «Літаки відлітають», журі вирішило залишити Брагіну.

Далі був конкурс «Нокаутів», в результаті Брагіна вибула. Вона виступала в сукні волошкового кольору з піснею «Make me feel like a natural woman». Оля потрапила в трійку з Фарідом Аскеровым і Андрієм Цвєтковим. Після виступу дівчина сказала, що таким сильним голосам їй не прикро програти.

Свою участь у «Голосі» починаюча співачка вважає важливим досвідом для майбутньої кар’єри, так як вона поспілкувалася з професіоналами, подивилася на престижний телепроект «зсередини». У Ольги, за її твердженням, з’явилася велика впевненість у своїх силах, так як її здібностям дали оцінку фахівці своєї справи і численні шанувальники.

Ольга Брагіна покинула шоу Голос, не дійшовши до фіналу

Нонна Чхетіані – викладач Брагіної з вокалу. На конкурсі вона теж була серед тих, хто вболівав за Ольгу. Чхетіані займається з дівчиною вже 4 роки, але вона живе в Москві. Викладач Олі і її нові друзі, з якими вона познайомилася на шоу, завжди раді їй у столиці.

Особисте життя Ольги Брагіної

Ользі подобається естрадно-джазовий стиль, подобаються романси. З співачок вона воліє Ларису Доліну, Джамалу, Лара Фабіан. Свій репертуар Брагіна складає з різнопланових пісень. Обов’язково включає в нього патріотичні пісні, намагаючись знайти якісь старі і забуті. Оля вважає, що для репертуару важливо наявність хіта. Вона каже, що треба пробувати виконати, в тому числі і пісню відомого виконавця, такого, як Вітні Х’юстон =. Співачка завжди співає тільки ті пісні, які на її думку «пристойні», зі змістом. Вона шкодує, що хороших російських пісень останнім часом не багато. Брагіної подобаються романси, і подобається їх виконувати, однак вона розуміє, що зараз це мало кому цікаво, її просто не будуть слухати.

До участі в «Голосі» Оля виступала із тріо «Атріум». Швидше за все, вона продовжить ці виступи, так як для неї важливо не тільки сольний спів, важливий і досвід в складі групи.

На час конкурсу дівчина звільнилася з інтернет-магазину, проте вона вирішила не повертатися до цієї роботи. «Голос» дав їй впевненість у тому, що треба займатися тим, що подобається і що добре виходить. Вона збирається силами, щоб приступити до роботи у творчому напрямку.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: