Ім’я: Ольга Баталіна

Дата народження: 8 листопада 1975 р. (41 рік)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: Саратов р.

Діяльність: політик, депутат

Вага: 56 кг

Зріст: 170 см

Біографія Ольги Баталиной

Дитинство і родина Ольги Баталиной

Ольга народилася на околиці Саратова. Сім’я жила в приватному будинку разом з батьками батька. Це був невеликих розмірів дерев’яний будинок на самому краю міста, в приватному секторі. Далі вже були тільки ліс і пагорби. В саду росли вишні, абрикоси та яблука. У Баталиной залишилися теплі спогади про той час. Часто сняться сни, де вона бачить себе саме в цьому будинку, де прожила до тринадцяти років. Крім неї, в родині була молодша сестра. Мама працювала у школі вчителькою, а батько професійно займався спортом.

Завдяки батькові, діти вели активний спосіб життя, робили зарядку, ходили в походи в ліс на лижах. Батько був дуже спортивним і захопленим людиною. Якимось спортом професійно Ольга не займалася. Вона ходила, як і багато дівчаток, в музичну школу, де займалася вокалом, відвідувала секцію легкої атлетики, малювала. Все це сприяло всебічному розвитку і різноманітному виховання.

Ольга Баталіна - сьогодні депутат Держдуми від Єдиної Росії

За словами Ольги Юріївни, їй не хотілося в п’ять-шість років стати актрисою чи співачкою. Але вже в шкільному віці, заразившись від кращої подруги ідеєю стати лікарем, теж вирішила поступати в медичний. Для цього, крім шкільної програми, дівчинка займалася вивченням хімії та біології додатково.

В одинадцятому класі вона стала замислюватися про те, а чи зможе вона працювати лікарем, чи достатньо у неї внутрішньої чуйності і милосердя, щоб все життя допомагати людям. Тому, ще раз все зваживши, Ольга вирішила вибрати іншу професію. А ось подруга, яка була з родини медиків, все-таки стала студенткою Медичного інституту. Баталіна ж поступила в тільки що відкрився новий ВУЗ, який на той час називався Поволзький кадровий центр.

Тоді він ще не мав державної акредитації, після її отримання став називатися Академією державної служби. Вибір Внз відбувався за тим принципом, що випускниці школи однаково подобалися і давалися всі предмети, тому спеціалізацію було вибрати складно. Кадровий центр не вимагав вибирати спеціалізацію, там, в рівній мірі, викладали гуманітарні, економічні, юридичні дисципліни і загальне право, тобто практично ті ж предмети, що викладали в середній школі.

Ольга Баталіна і діти Баталіна з відзнакою закінчила Академію в 1997 році. Будучи ще студенткою старших курсів, вона працювала помічником в Саратовській обласній думі, а потім в адміністрації Саратовської області.

Початок політичної кар’єри Ольги Баталиной

Після Академії Ольга два роки пропрацювала в банку «СБС-Агро-Радоград». Наступним місцем роботи стало управління Центробанку Росії, де вона займала посаду начальника відділу. У 2002-го Ольга Юріївна захистила кандидатську.

З весни 2006-го вона була депутатом міськдуми Саратова від «Єдиної Росії». А в 2008-му – заступником голови адміністрації міста по зв’язках з громадськістю. У 2011 році Ольгу Юріївну призначили проректором її рідній Академії по взаємодії з органами влади та інноваційного розвитку. У той час, коли в країні був створений Об’єднаний народний фронт, вона активно включилася в його роботу і стала керівником громадської приймальні президента в області.

Ольга Баталіна в даний час

В кінці 2011-го, Ольгу Юріївну обрали в Держдуму. У червні 2012-го вона стала заступником секретаря генеральної ради «Єдиної Росії», взявши на себе обов’язки щодо поліпшення іміджу партії.

Урок від Ольги Баталиной За її словами, вона прагнула зробити партію ближче і зрозуміліше людям, зробити її більш відкритою. Крім того, Баталіна займалася питаннями законодавства щодо усиновлення дітей. Вона затята противниця усиновлення іноземними громадянами дітей з дитбудинків Росії.

Особисте життя Ольги Баталиной

Ольга Баталіна заміжня, вони з чоловіком виховують двох маленьких дочок. Весь свій вільний час вона присвячує родині, а особливо дітям. Велика увага приділяється здоров’ю. Ользі Юріївні допомагає у вихованні дітей її мама, вчитель зі стажем і прекрасний дитячий психолог. Мама стверджує, та Баталіна з нею повністю згодна, що повинна вестися політика «природовідповідності», тобто діти самі визначаються у своїх уподобаннях і схильностях, відповідно до того, що в них закладено природою. Їм дають самим визначитися з тим, чим вони хочуть займатися. У даний момент дівчаток водять на секцію художньої гімнастики, але займаються там вони не професійно, а за програмою, яка є більше фізкультурно-оздоровчої. Якщо ж хтось із дочок захоче займатися професійно, їх переведуть на спеціальну програму. Але зараз поки мова про це не йде.

Ольга Баталіна лобіює податок на бездітність

На питання, чи любить Баталіна бувати на світських заходах, вона відповіла, що ні. Вона любить бувати там, де може проводити час зі своїми дітьми.

У Ольги Юріївни практично не залишається часу на спорт, крім бігової доріжки і декількох тренажерів, які знаходяться у неї вдома, вона нічого не може собі дозволити.

Будинки Баталіна любить порядок, але не «маніакальний», а такий, коли всі речі лежать на своїх місцях. Так привчила і дітей. Незважаючи на юний вік, вони завжди прибирають за собою після ігор або занять.

На питання про те, з яким героєм казки Баталіна себе асоціює, вона відповіла, що з Попелюшкою. За її словами, ще дівчинкою в ті моменти, коли було важко, вона була впевнена, що якщо все зробить і подолає, то обов’язково буде винагороджена.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: