Ім’я: Ольга Арнтгольц

Дата народження: 18 березня 1982 р. (34 роки)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Калінінград

Діяльність: російська актриса

Вага: 52 кг

Зріст: 165 см

Біографія Ольги Арнтгольц

У дівчини є сестра-близнюк Тетяна Арнтгольц. Ольга народилася на 20 хвилин пізніше своєї сестри.

Ольга народилася в родині акторів Калінінградського обласного драматичного театру. Мама актриси – Валентина Галич, а тато – заслужений артист Російської Федерації Альберт Альфонсович Арнтгольц.

Як і більшість дітей акторів, Ольга практично жила за лаштунками театру. Дівчинка не з чуток знала, що таке акторська професія. Як розповідає тато Альберт Альфонсович, дитинство обох дочок пройшло в пошивочном цеху драмтеатру. В 11 годин дівчинки як штик були у костюмерш і перебували там до двох годин. Після цього батьки дітей забирали. «Ось вони в ганчірках та сукнях і працювали», – згадує батько актрис.

Вперше на сцену Ольга разом з сестрою вийшла в дев’ятирічному віці. Вона з’явилася в ролі жаби в дитячому музичному спектаклі під назвою «Золоте курча». І це був перший раз, коли на сцену Калінінградського драмтеатру вийшли діти. Все йшло до того, щоб Ольга і Тетяна продовжили сімейне «дело».

Чарівна Ольга Арнтгольц

Однак, Ольга стати актрисою зовсім і не мріяла. Деякий час дівчинка захоплювалася художньою гімнастикою і п’ятиборством. І навіть планувала вступати на журфак. Однак, гени все-таки взяли своє. До дев’ятого класу Ольга Арнтгольц навчалася у звичайній школі, потім разом з сестрою перевелася в театральний клас 49-го ліцею Калінінграда. Втім, обидві дівчинки були проти такого повороту подій. Але мама з татом пояснили, що уроки в такому класі не зовсім звичайні. Тут розповідають і історію мистецтв, а так само знайомлять із зарубіжною і вітчизняною літературою. Батьки переконали, що така школа піде маляткам тільки на користь.

Через рік Ольга настільки захопилася навчанням, що вирішили в що б те не стало пов’язати своє життя з акторською професією. На випускних іспитах Ольга і Тетяна зіграли у виставі «Маленькі трагедії» Олександру Пушкіну. Ольга стала донною Ганною, а Тетяна Лаурою.

Успіхи в кіно

Відразу після закінчення ліцею обидві сестри, а так само практично весь їхній клас, вирушили підкорювати Москву. Ольга Арнтгольц заявилися в театральний інститут імені Щепкіна на прослуховування і заявили «Ми вам заспіваємо разом!». Причому в склад хору увійшли і однокласники. Приймальна комісія відразу ж зазначила Ольгу з Тетяною та їх однокласника Артема Ткаченко. Всі троє надійшли в «Тріску» з першої спроби.

Ольга з коханим чоловіком

Ольга дебютувала на екрані в серіалі «NEXT». Втім і її сестра теж, там Тетяна зіграла головну роль. Режисер задумав сцену, де Ольга повинна була з’явитися у сні у вигляді двійника Тетяни. Однак, у Ольги саме в день зйомок був залік в інституті і прийти не змогла.

Після «NEXT» Ольга Арнтгольц затвердили на головну роль у серіалі «Троє проти всіх». Серіал показали в 2002 році, і він тут же зробив актрису популярною. 30 серій на екранах вирували майже шекспірівські пристрасті. За сценарієм, батько головної героїні пропадає без вісті, мама ж впадає в кому. Брат і дві сестри намагаються вижити і подолати жадібність і цинізм суспільства.

У цій картині режисер вирішив задіяти сестру Ольги. Повторилася історія з серіалом «NEXT». Тільки сестри помінялися місцями. Режисер задумав, що дівчата повинні з’явитися в одній зі сцен фільму, проте і на цей раз у дівчат разом знятися не вийшло. У Тетяни зовсім не було часу на цю роботу.

Втім, мрія сестер з’явитися в одній картині здійснилася. У 2003 році в детективі Рауфа Кубаева «Навіщо тобі алібі?» Ользі дісталася головна роль Анжеліки, а Тетяна стала героїнею другого плану – Наташею. До речі, в цій картині Арнтгольц зіграли з метрами вітчизняного кіно: Михайлом Жигаловим, Вадимом Андрєєвим, Ольгою Остроумовою і Олександром Домогаровим. До речі, про зустрічі з останнім дівчатка мріяли з дитинства.

«Руське»

Сестри Арнтгольц закінчили Щепкінське училище в 2003 році. Через рік Ольгу запросили на головну роль у картині «Російське» Олександра Велединського. До речі, актрису на цю роль не могли знайти досить довго.

Історична епоха

Як тільки на місце почали наглядати французьких зірок, на очі Велединського потрапили знімки Ольги і Тетяни Арнтгольц. Олександр попросив знайти Ольгу, однак, чомусь знайшли Таню. З нею спробували домовитися щодо зйомок, однак, завадила роботі зайнятість в іншій картині.

Тоді Велединський згадав про сестрі Тані – як дві краплі води схожою на неї. Через кілька днів Ольга вже працювала над картиною. Вона стала юною розважливою красунею Свєтка, яка довго водить за ніс свого шанувальника і головного героя Едді (Андрій Чадов). Все таки Свєтка молодій людині заявила: «Ти занадто бідний для мене». Це сильна і цікава картина про дорослішання і першої любові…

Привіт, популярність

Ольга слідом за своєю сестрою здобула популярність. Пропозиції почали сипатися зі всіх сторін. У 2005 році актриса взяла участь у зйомках картини «Не забувай» Володимира Басова (Ніна) і драмі «Весілля Барбі» Віктора Придувалова (Поліна Звонарьова). Через рік Ольга Арнтгольц знову зіграла у Володимира Басова у кримінальній картині «Спекотний листопад». І в цьому ж році Ольга знову потрапляє на одну знімальний майданчик з Андрієм Чадовим. Вона грає в Олександра Велединського медсестру Ольгу у фільмі «Живий». Акторська кар’єра Ольги розвивається паралельно з кар’єрою її сестри-близнючки. Іноді шляху дівчаток на знімальних майданчиках все таки перетинаються.

Так, у 2007 році Ольга і Тетяна зіграли Настю і Оксану в картині «Глянець» Андрія Кончаловського. А в 2009 році дівчата зіграли в «Лапушка» Ольги Музальової. До речі, сестри хоч і близнята, але все-таки досить різні. Тетяна – вибухова й експресивна, а Ольга ж спокійна і розважлива. У «Лапушка» дівчатам як раз дісталися ролі за характерами.

Ольга Арнтгольц на відео Особисте життя Ольги Арнтгольц

Близнюки Тетяна і Ольга Арнтгольц дуже прив’язані один до одного. Ольга зізнається, що завжди відчуває, коли Тані погано і практично завжди знає чому. Однак, акторська професія не дозволяє сестрам бути завжди разом. Виручає телефон. Дівчата часто передзвонюють і перекидаються смс.

До речі, досить часто у сестер питають, що робити, якщо обом сподобається один і той же чоловік. На це у них вже заготовлена відповідь: «Ми один одного відчуваємо, розуміємо. І якщо, припустимо, одна з нас закохується, інша розуміє, чому вона в нього закохалася і що в ньому знайшла. Бачимо один одного наскрізь! Ми вже давно вирішили, що обидві залишили б молодої людини, якби він став перепоною між нами».

На відміну від сестри Тетяни, за плечима Ольги не багато романів. Єдине, що було помічено – відносини з красенем з Театру кіноактора Вахтангом Берідзе. Випускник Пітерського державної академії театрального мистецтва зачарував Ольгу практично миттєво. Пара таємно, не привертаючи уваги громадськості, одружилася. На церемонії були присутні тільки найближчі. До речі, весілля була похапцем. Ольга попросила на урочистий день вихідний, а на наступний вже вийшла на роботу.

У програмі Настрій Ольга Арнтгольц, як, втім, і її чоловік, про стосунки не розповідають. До речі, на церемонії була присутня і Тетяна з чоловіком Іваном Жидковим. Тетяна теж приховувала інформацію про свій шлюб, оскільки не захотіла ажіотажу навколо своєї персони.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: