Ім’я: Ольга Антонова

Дата народження: 22 грудня 1937 р. (79 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 62 кг

Зріст: 166 см

Біографія Ольги Антонової

Дитинство і родина Ольги Антонової

Оля народилася в родині відомого радянського прозаїка Сергія Антонова 22 грудня 1937 року. Коли дівчинці виповнилося сім років, її батьки розлучилися. Всупереч звичаю, батько «поступився» дружині сина, а доньку залишив собі. Мати з Олиным братиком виїхала в інше місто, а дівчинка залишилася з батьком в Ленінграді. За спогадами актриси, жили вони в комуналці на шостому поверсі, у тому будинку, де знаходився театр комедії. Жили бідно. Ляльок у дівчинки в дитинстві не було.

Батько особливо не займався вихованням дитини. До нього часто приходили друзі. Точилися нескінченні розмови про літературу, декламувалися вірші. Оля, сидячи під столом і майструючи собі яку-небудь іграшку, слухала розмови дорослих. Сьогодні актриса вважає, що особливо виховувати дітей словами не варто. Просто батьки повинні вести яскраве життя і дати дітям можливість відчути її красу. У дитинстві Ольга серйозно хворіла. У неї були проблеми з хребтом і декілька місяців вона була буквально прив’язана до лікарняного ліжка.

Після закінчення школи Антонова надходить в Ленінградський Державний Інститут Театру, Музики і Кінематографії.

Театральна кар’єра Ольги Антонової

По закінченні інституту в 1965 році її запрошують в Ленінградський Театр Комедії. З цим театром пов’язана вся життя Ольги Антонової. На його підмостках актриса створювала полюбилися глядачам сценічні образи. Театр став другим домом для актриси, причому в прямому сенсі: в період, коли Антонової з чоловіком ніде було жити, їх на якийсь час «прихистила» колишня шевська майстерня театру.

Особисте життя акторки Ольги Антонової склалася трагічно

Глядачі і критики оцінили першу ж роботу молодої актриси. Чистота, щирість, чарівність Ольги Антонової в ролі Шури Залыгиной за п’єсою «Інкогніто» Б. Рацера і Ст. Констатинова була визнана як одна з найцікавіших робіт сезону.

Спочатку Антонової довіряли ролі кутастих дівчат-школярок, травесті, покоївок і небагатослівних принцес. Перегравши близько двох десятків таких ролей, Антонова поступово виробила свій особливий стиль. «Казковий ельф» позаочі називали актрису її шанувальники і прихильники.

За 40 років своєї театральної кар’єри Ольга Антонова зіграла безліч ролей у п’єсах за творами К. Гольдоні, А. Н.Островського, Ж. Б. Мольєра, А. Арбузова, М. Жванецького та інших авторів.

Царевбивця – трейлер фільму з Ольгою Антонової З надзвичайною теплотою згадує Антонова режисерів, з якими їй довелося працювати. Це і перший режисер Н. П. Акімов, який запросив молоду артистку в театр, і Р. Віктюк, і Ю. Дворкін, і Ст. Тітов. Особливо виділяє Ольга Сергіївна Петра Фоменко. На думку Антонової, в Фоменко був абсолютно особливий хід думок і невипадково, його акторів театру і всіх, які працювали під його керівництвом, називають «фоменки».

Особисте життя Ольги Антонової

Перший шлюб Ольги був невдалим. Вона вийшла заміж за пристрасної любові. Чоловік, за словами актриси, був чудовою людиною, прекрасним письменником, але дуже вільною людиною. Прожили разом 11 років. Взагалі Антонова категорично проти розлучень. Але врешті-решт їй набридло чекати стуку в двері і одного разу вона, забравши дочку, вилізла у вікно (на щастя, жили вони на першому поверсі) і більше не повернулася додому.

Жила у друзів. Як у театрі зізналася, що їй дуже погано і от якби попався хороший чоловік і взяв би її заміж. Раптом пролунав тихий голос з кутка: «Я візьму». Всі посміялися і забули про цей жарт. А Ольга не забула про сказане і як-то перепитала: «Ви пожартували?». Ігор, її майбутній другий чоловік, відповів, що говорив серйозно.

Так вже 35 років Ольга та Ігор Іванов, художник театру Ленінградського Театру Комедії, живуть душа в душу. Єдине, про що шкодує Ольга, так про те, що вони не зустрілися раніше.

Кілька років тому Антонова пережила страшну трагедія – померла її єдина дочка.

Сумні ляльки Ольги Антонової

Трохи зменшити біль втрати Ользі Сергіївні допомогли …ляльки. Її дочка дуже любила грати з ляльками, і з того дня, як дочка покинула цей світ, в квартирі Антонової оселилися ляльки. Саме вони не дали Антонової зійти з розуму.

Якось Ольга купила іграшку, дуже схожу на її доньку. З тих пір актриса постійно купує, замовляє і вишукує в інтернеті ляльок. В її колекції вже більше двохсот екземплярів. Правда, у всіх ляльок дуже сумні очі…

Звання і нагороди Ольги Антонової

Ольга Антонова є заслуженою артисткою РРФСР і народною артисткою Росії. Кавалер ордена Пошани. Двічі отримувала спеціальні премії «Золотий софіт» за театральні ролі в спектаклях «О Ви, які любили» і «Гарольд і Мод».

Більшість ролей актриса Ольга Антонова зіграла в театрі

За жіночий образ, створений в кінофільмі «Астенічний синдром», актриса отримала премію на фестивалі «Сузір’я» як виконавець кращої жіночої ролі та спеціальний приз «Срібний ведмідь» у Берліні.

Ольга Антоновоа сьогодні

У дев’яності роки минулого століття на телебаченні і в кінематографі виявився надзвичайно затребуваним типаж Ольги Сергіївни. Вона зіграла запам’ятовуються ролі у фільмах «Царевбивця», «Прокляття Дюран», «Російський бунт» і «Незабудки»

Сьогодні Ольга Сергіївна передає свій багатий сценічний досвід молодому поколінню – веде заняття в Державній Академії Театрального мистецтва Санкт-Петербурга. Є членом художньої ради театру «Притулок Комедіанта».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: