Ім’я: Олеся Судзиловська

Дата народження: 20 травня 1974 р. (42 роки)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: Зеленоград

Діяльність: радянська і російська актриса

Вага: 54 кг

Зріст: 169 см

Біографія Олесі Судзиловської

Олеся Іллівна Судзиловська з’явилася на світ у родині інженерів. І мама і тато актриси закінчили інститут м’ясо-молочної продукції.

Спортсменка

Олеся з дитинства почала займатися спортом. Вже в 4 роки вона ходила в секцію художньої гімнастики. Дванадцять років дівчинка відточувала майстерність і навіть досягла хороших результатів – стала кандидатом у майстри спорту. Зараз відчувається, що актриса близька до спорту – пластику є в кожному русі.

У дитинстві, природно, Олеся Судзиловська не марила ніяким кіно, її цілком і повністю поглинав спорт. Як і буває, в його долю втрутився пан Випадок.

Дебют

Коли Олесі було всього 14 років, в її клас прийшла асистент режисера, яка шукала дівчаток і хлопчиків для зйомок картини «Посередник» Володимира Привалова. Судзиловська в школі була на хорошому рахунку, оскільки показувала відмінні результати в навчанні, а так само в спорті. Саме її і порекомендувала асистентові вчителька.

Ефектна блондинка

На пробах, згадує Олеся, вона показала все, на що була здатна. І на шпагат села і на місток встала. Коли ролі вже затвердили всіх акторів, на пробах Олесі і ще двом хлопцям запропонували зіграти етюд: дівчинка повинна була зобразити господиню померлої собаки, а хлопчикам треба її втішати. Олеся навіть грати не довелося. В дитинстві у неї дійсно був улюблений пес Кузя, який загинув. Собаку збила машина. Це була перша велика трагедія в житті актриси. На пробах дівчинка просто згадала цю втрату і розплакалася. Режисер був здивований: дівчинка «з вулиці» прийшла і відразу розплакалася. Тим часом, сльози Олесі були справжні і після кастингу в коридорі Судзиловська ридала на плечі в тата: «Ненавиджу кіно! Всі режисери гади!»

Однак, у режисера вийшов чудовий фільм для дітей, за сюжетом якого компанія піонерів рятує планету від нашестя інопланетян.

«Зніматися в перший раз було дуже дивно, – згадує Олеся Судзиловська. – Я погано уявляла, що роблю. Від одного свого виду на екрані трохи свідомість не втрачала: це я така? Я так виглядаю? Я так говорю?». Оцінити себе об’єктивно, говорить актриса, було важко, ще важче далася озвучка.

Олеся багато знімається

Олеся довго не могла потрапити в свої слова. Однак, режисер був терплячий і навіть не думав запрошувати на озвучення іншу акторку.

Вибір професії

Після першої ролі Олеся Судзиловська просто «захворіла» кіно. Після школи вона вирішила піти зі спорту і почати кар’єру актриси. У виборі, як не дивно, її підтримала мама. Більш того, вона була ініціатором її вступу в театральний вуз.

Олесю Судзиловскую прийняли в школу-студію МХАТ. Правда, спочатку дівчина була вільним слухачем, але потім її перевели на денне навчання до майстерні Авангарду Леонтьєва. Він, згадує актриса, виховував в учнів і акторів, і людей. Після школи-студії з випускників вийшли люди, здатні вижити в будь-якій ситуації.

Під час навчання найулюбленішим виставою Олесі Судзиловської був «День народження Смирнової», який поставив Ігор Золотовицький. Це була та перша досить серйозна робота актриси, так зване випробування.

Зараз Олеся стверджує, що справжньою актрисою стала саме завдяки Ігорю Золотовицкому. Спочатку після показаних уривків до Судзиловської ставилися лише як до «красивого вішалці». Але після того, як Золотовицький увів Олесю в спектакль і вона зіграла дорослу жінку з двома дітьми і несложившейся особистим життям, то ставлення до актрисі змінилося.

Дружина. Історія кохання. Олеся Судзиловська «Коли готувався цей спектакль, з мене змили косметику, не дозволяли навіть мити голову багато днів, одягли в якісь старі, пошарпані речі. Я подивилася на себе в дзеркало і не впізнала себе. У мене змінилося все: рухи, постава, вираз очей. Але спектакль вийшов золотий. І це була перша характерна роль, з якою я справилася гідно», – згадує актриса.

Театр

В 1997 році, після закінчення навчання, роботу Олесі запропонували відразу вісім театрів. Судзиловська віддала перевагу театру Маяковського. І там її одразу ввели в вистава «Як вам це полюбиться» Андрія Гончарова за Шекспіром на роль Салии. Для Олесі це була перша роль на сцені, а ось для режисера останньою роботою.

Щасливі батьки

У театрі актрису прийняли добре, її підтримала актриса Майя Василівна Полянська.

Після першої роботи пішли інші: «Входить вільна людина», «Любов студента».

«Дорослі» роботи

Олеся Судзиловська почала регулярно зніматися в кіно з 1998 року. З перших фільмів вона працює з майстрами своєї справи. У комедії «Мама, не горюй!» актриса зустрілася на знімальному майданчику з Олександром Башировим, Ніною Русланової і Євгеном Сидихиным, в серіалі «Чехов і До» працювала з В’ячеславом Невинним, Олександром Калягиным, Олегом Єфремовим, Оленою Проклової та іншими.

«Зупинка на вимогу»

Популярність почала наздоганяти Олесю Судзиловскую після зйомок в серіалі «Зупинка на вимогу». Адже спочатку актриса сумнівалася – зніматися в картині чи ні. Все тому, що за сценарієм її героїня – дівчина легкої поведінки, і така роль Олесі була не дуже по душі. А даремно!

У стрічці Олеся Судзиловська працює разом з актором Віталієм Соломіним. Дівчина досі згадує, як нервувала, граючи з ним. Її лякали, що він чоловік суворий, але, каже Олеся, він виявився світлим і веселим людиною.

Вечірній Ургант – Олеся Судзиловська і Анатолій Білий «Знімали пронизливу сцену, коли герой Віталія Соломіна пропонує мені руку і серце. Соня відповідає, що купу раз чула такі визнання, але ніколи не хвилювалася так сильно. На озвучці, стало зрозуміло, що крім голосів записався ще якийсь сторонній звук. У перший раз в житті на озвучании записався стукіт сердець (До одягу при грі прикріплюють мікрофон). Хвилювання було справжнім», – розповідає Судзиловська.

«Зупинка на вимогу» миттєво стала популярною у телеглядачів. І не дивно, тут постає дивовижно проста історія людських відносин.

Інші ролі

Після «Зупинки на вимогу» послідувала роль в мелодрамі «Подаруй мені місячне світло» Дмитра Астрахана, а потім у драмі «Сміттяр» Георгія Шенгелія.

До речі, до майбутніх ролей актриса ставляться дуже вимогливо. В її контракті окремо прописано, що вона не знімається оголеною. Все тому, що акторська професія забирає у Олесі занадто багато часу, переживань і почуттів. Тому актриса вирішила, що необхідно залишити тільки для себе і свого чоловіка.

Крім цього, актриса намагається не пити і не курити. Виняток можуть скласти образи, для яких шкідливі звички просто необхідні. До речі, від ролі в картині «Сміттяр» Олеся готова була відмовитися. Там її героїня нюхала кокаїн…

Після цього, скарбничка актриси поповнилася серіалами «Дронго», «Сищики», «Світські хроніки», а так само популярним «Бандитським Петербургом».

Олеся Судзиловська. Секс-символи. Російські зірки Особливі почуття у Олесі Судзиловської викликала робота над багатосерійної картиною «Дороги кохання» Костянтина Худякова.

«Після «Бандитського Петербурга» з його текстами типу «сука, де була?» я просто потрапила в рай. Зіграла у чеховському «Ионыче» і в замятинских «Годиннику». Моїм партнером в «Годиннику» був Ігор Володимирович Кваша – вперше опинилася з ним на знімальному майданчику, трепетала. А він дуже світлий і по-акторськи щедрий чоловік, ніякої зірковості. Слава богу, був знайомий оператор, так що я за картинку вже не хвилювалася», – говорить Судзиловська.

Робота на телебаченні

Ще в студентські роки Олеся Судзиловська почала з’являтися в рекламі. Вона пропонувала глядачам купити кави «Маккона» і «Гранд», «Чудо-йогурт», «Тюнс». Актриса зізнається, що любить таку роботу і не збирається від неї відмовлятися.

Особисте життя Олесі Судзиловської

Популярна актриса вже стала мамою. У січні 2009 року вона народила сина, а восени того ж року вийшла заміж за тата свого малюка, бізнесмена Сергія Дзебаня.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: